Josephs.ScotBorowiak Properties LtdToll House Properties Ltd

N20 Francja na Barcelonę

ID: 149040


witam, może ktoś jest bardziej w temacie i może coś sensownego doradzić.
Potrzebuję dostać się optymalną trasą z Foix na stronę hiszpańską w region Barcelony.
Czy N20 jest to wykonalne dla dużego zestawu? Jeden z programów twierdzi, że jest tam ograniczenie wysokościowe do 3, 5m w jakimś tunelu? Słyszałem też że jest gdzieś tam jakiś tunel płatny? Ktoś przejeżdżał? Może ktoś możne coś innego polecić? Dziękuję z góry, pozdrawiam.

~praktykant
*.30.96.129.mobile.internet.t-mobile.pl

Posty (17)

~praktykant
11 lat temu
jak w temacie...
~...
11 lat temu
Na pusto mozesz jechac, ale na Puigcerde. Masz dwa platne tunele za szesciesiat pare euro i stracisz sporo czasu, zeby tamtedy przejechac.
franexi
11 lat temu
Zostaje chyba d117 na perpignan. Troszkę więcej km ale chyba szybciej przelecisz i koszt tez chba podobny wyjdzie.
~praktykant
11 lat temu
rozumiem, że to d117 w pełni przejezdne dla ciężarówek
na n20 dwa tunele, każdy po szesciedziat pare euro, czy obydwa za tyle?
~...
11 lat temu
Na Perpignan polowa drogi tez jest wesolo, ale zaplacisz pare eur do granicy i 25 z groszami do Barcelony.
~...
11 lat temu
Obydwa za tyle.
franexi
11 lat temu
Ale tak czy tak lepsza 117 jak 20. na pusto spoko przeskoczysz. 20 będziesz nawet pusto biegi co chwilę przekładał.
franexi
11 lat temu
Tak mi się wydaje przynajmniej. A przejezdna jest w całości bez problemu.
~rad79
11 lat temu
Ogulnie na Hiszpanii i Portugalii, cieżarówką wiedziesz w zasadzie do każdej wioski.
~kontener
11 lat temu
Zakazy są jedynie w zimie. Bodajże 16t stawiają na ten okres.
~luz bluz
11 lat temu
W F jezdzi sie autostradami, tylko dziad transy patrza ciac koszty i jada landowa i z tad te problemy...
~\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\
11 lat temu
luz bluz sprawdz na mapie gdzie jest we francji miejscowosc foix a pozniej "pierd ol" glupoty.
~hehe
11 lat temu
Noo. Na południu Francji a szczególnie w Pirenejach oszczedności napewno zrobią. Dwa tunele płatne, spalanie w granicach 45/100. Autostradą w tym przypadku napewno taniej wyjdzie. Mimo że dołożysz 150+km. Ale Sefowi komputer wyrysował trasę na Andorre, wiec sef kazał jechać
~luz bluz
11 lat temu
panie kreskowany, zawsze jade do autostrady, nawet jesli to 200km,
~luz bluz
11 lat temu
hehe popieram masz chlopie racje!!!
~bawarczyk
11 lat temu
~\\\\\\\\\ \\
(2014-07-15 21:32:01) luz bluz sprawdz na mapie gdzie jest we francji miejscowosc foix a pozniej "pierd ol" glupoty.

a gdzie jest?
~\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\
11 lat temu
hehe
zrob szczegolowe wyliczenia i pokaz ze jestes fachowiec od planowania tras.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.141.202.105

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2025
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels