Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zima, zimno, zimniej!
ID: 139271

Wątek dotyczy tego bloga
REKLAMA

Posty (4)

Roma333
2014-02-03 00:35:38
Cudna zima na obrazku! :) sama zaczynałam właśnie o tej porze roku, pamiętam jak dziś 2011r -6 i deszcz na ringu Berlina myślałam, że zjadę na pierwszy parking i rezygnuje a jednak jakoś przeżyłam chociaż widok ciężarówek zaparkowanych na sobie albo leżących na boku przyprawiał mnie o dreszcze a ja bez żadnego doświadczenia w dużym zestawie w drugi dzien mojej pierwszej pracy za kółkiem a teraz wiem, że dzięki temu radze sobie w różnych warunkach :) Pozdrawiam, szerokości i przyczepności życze :)
Kinia_etransport.pl
2014-02-03 08:26:18
Przykro się czyta o reakcjach "braci" kierowców. Rozumiem pęd do domu na weekend ale słowa typu "zepchnąć do rowu" czy "zabieraj to ścierwo" jest dla mnie niezrozumiałe w sytuacji jaką opisałeś (ciężkie warunki na drodze, -14stopni, silny wiatr i zerwana plandeka z dachu).
Przykre...

1

zbychoo
2014-02-03 09:49:48
Wcale się nie dziwię tym którzy przesyłali wiązanki przez CB radio jeśli kolega tarasował pas ruchu stojąc przez godzinę w taki sposób jak na załączonym obrazku. Rozumiem ciężkie warunki ale miejsce do walki z plandeką jest nieodpowiednie bo akurat tam występuje linia ciągła a pas awaryjny też do czegoś chyba służy. Trzeba było tą szmatę podwiązać pasem nawet do zamka drzwi i walczyć z nią gdzieś indziej nie utrudniając ruchu.
Pozdrawiam i szerokości... także dla innych ; -)
Roma333
2014-02-03 14:34:44
Niektórym przeszkadza ciężarówka która stoi nawet 5 min. a swoją drogą to w Polsce nigdy niewiadomo czy znajdzie się parking lub odpowiednie miejsce do naprawy a co do pasa awaryjnego to lepiej o takiej porze roku z niego nie korzystać bo nigdy niewiadomo kiedy się skończy a w rowie leżeć nic przyjemnego :p heh znając życie też robiłabym to na drodze :) sorry taki mamy klimat ; )

1

Tylko dla zalogowanych

Wątek ten komentować mogą tylko posiadacze kont w etransport.pl - Zapraszam do zalogowania lub rejestracji.

Zaloguj się Zarejestruj się

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels