Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Cenzura, wątek zaginie za kilka minut!!!

ID: 100979


Wobec tego iż opisuje nie wygodne fakty o stronniczości tego portalu, zablokowano moje IP bym sie nie mół tu wypowiadać.
Moje wpisy nie zawierały żadnych obelg, wyzwisk, lecz fakty.
Wyciągnijcie sami wnioski, co można sądzić o takim forum, gdzie uprzywilowani mogą obelgami obrzucać kierowców, a gdy kierowca przedstawia fakty blokuje mu sie wpisy z jego komputera, by zamknąć mu tzw usta.
Pani rudello co pani powie na taką cenzure??

~kierowca
*.162.24.199.kylos.net.pl

Posty (10)

ŻĄDŁO
Rząd, a właściwie ministerstwo cyfryzacji właśnie przygotowuje projekt zmiany przepisów, zgodnie z którym między innymi nasz Admin NIE BĘDZIE mógł usunąć niewygodnego komentarza. Jeśli to zrobi będzie można podać Admina do Sądu 24 godzinnego który nakaże przywrócić komentarz. Osoba której komentarz zostanie bezprawnie usunięty, będzie mogła pozwać Admina odszkodowanie. Ale żeby nie było za wesoło oszczercy będą musieli się 10 razy zastanowić zanim napiszą jakiś paszkwil. Na pociechę pozostaje że niemal wszystkie negatywne opinie o pracodawcach mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Na razie jest to tylko projekt. Ciekawe czy patologia dopuści do jego uchwalenia. Osobiście czułbym się usatysfakcjonowany gdyby taki projekt wszedł w życie. Na patologię też pewnie by zadziałało. Ja trzymam kciuki za powodzenie tego jakże pożytecznego projektu.

1

katharsis
ŻĄDŁO,
Nie znam treści projektu, na który powołujesz się. Jeżeli jednak sprawy zapowiadają się tak, jak w Twojej interpretacji, to jestem przeciwna tym zmianom.
Wygenerują one mnóstwo dodatkowych spraw w sądach.

Wyobraź sobie, że ktoś Ciebie publicznie obraża, Twoją rodzinę. W tej chwili 1/ wnioskujesz o usunięcie takiego postu, i/lub 2/ zakładasz sprawę takiej osobie. Przy skorzystaniu z pierwszego wariantu Twoje imię nie jest narażone na szwank przez długi czas. Admin/moderator nie jest sędzią, ani detektywem, by dochodzić, kto ma rację.
~janek
Emcia? No nie wierzę
g-a
Kilka minut zamieniło się w kilka lat...
~sid
dzis zalorzylem watel ; ; ; lenie i nieroby ; ; ; zostal usuniety po kilku godzinach...
~sid
L ysy czy masz cos z tym wspolnego?
~pielęgniarz oddziałowy
Mi ktoś bez powodu zablokował możliwość pisania konentarzy więc musiałem założyć kolejne.
~Anka.
Niestety taka jest prawda, Ł ysy mnie zwyzywał w jednym z wątków i usunięto post. Administrator to zwykły wafel a nawet prawdopodobnie gej.
~miMao
Ciekawe jak przewoźnik założy wątek np. Jan Kowalski z Zabłocia, czy sz. p. Jan nie będzie pisał o usunięcie wątku.
Nie wiem w czym Anhol ma problem.
Każdy wątek założony przez kierowcę odnośnie firmy powinien być rozpatrywany pod kątem zniesławienia i szkalowania. Kiero w najlepszym przypadku zapłaciłby kila set tys. zł. odszkodowania.

Tak tez polecam firmom. Szukać aż do skutku. Aż sabotażysta odda ostatnia złotówkę która przy niego firma straciła.

Może się kierowcy zreflektują. Chodź patrząc na nich, wątpię :)
~Ordynator oryginal!
My homoseksualiści przyjęliśmy kontrolę nad mediami w Polsce i zamykamy usta każdemu, kto nie pisze zgodnie z tęczową ideologią.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.230.173.188

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels