REKLAMA

Relaks

 WątekAutorPostów 
CLUB... SENIORA... ! ! ! ! 1
Tak jak w kabarecie "Starszych Panów", ma byc wesoło i z kulturą... Andrzej, stary szofer, jeszcze starsz szofer... i wielu im podobnych (wiekiem)... tu jest teraz miejsce na pogaduchy !
Młodym wolno czytac, pisac z kulturą - chamstwa nie uznajemy !
ZAPRASZAM DO CLUBU...
też stary szofer 5.811Zobacz
kącik na kawę
Zapraszam na kawę; Od rana do wieczora i w nocy też. Parzona, rozpuszczalna, z ekspresu i każda inna. Ciasteczka do kawy, wedle uznania. Dla każdego coś dobrego; Kawowicze wszystkich wątków w kulturze picia łączcie się! Ważne: Kawy proszę nie przenosić na inne wątki, żeby się nie rozlewała po stolikach, przypadkowych gościach i klientach;

---------------------------------------
Lista NIECHCIANYCH GOŚCI:
---------------------------------------

- wesolek/~prowokator;
- ~toć wieta kto (nhs i jego liczne wcielenia);
- ccx;
- pocztagorski/ ~pocztowy;
- gapa.Lista będzie modyfikowana. Można na nią trafić, można z niej zniknąć. Wszystko w rękach wytrawnych forumowiczów, złaknionych kawy i dobrego towarzystwa.
Buźka! ;-)
~kawiarenka27.127Zobacz
Serwis randkowy ET.
Cześć, nazywam się Robert, przeżyłem czterdzieści lat z czego prawie dwadzieścia za kierownicą ciężarówki. Mam dobrą robotę, ładne mieszkanie, oszczędności w banku, fajnego psa i... Robota to całe moje życie bo nie mam nikogo, mieszkanie stoi puste bo przyjeżdżam tylko na weekend, oszczędności nie mam kiedy i na kogo wydawać, jedynym moim towarzyszem i powiernikiem jest wierny pies, zresztą już stary jak świat. Moi koledzy mają żony, dzieci, rodziny a ja co? Jak pies zdechnie to zostanę sam jak palec. No i tak myślę że może na ET warto założyć serwis randkowy gdzie tacy single jak ja mogliby zawierać znajomości w celu... do ustalenia. Może warto wpisać imię, wiek, zainteresowania, miejsce zamieszkania i oczekiwania względem drugiej osoby, poznać kogoś i nie być już samotnym. Co wy na to?
~Singiel2.413Zobacz
NOCNE POGADUCHY
nocne tzw MARKI
~MAREK 114.508Zobacz
Sprawy do Admina
Tutaj (i najlepiej tylko tutaj) proszę wpisywać propozycje, prośby, sugestie, czy zgłoszenia błędów dla Admina.

Kontakt: forum@etransport. pl

Problemy powtarzające się:
- Brak potwierdzenia po zarejestrowaniu konta?
Proszę o kontakt na mój email z podaniem szczegółów założonego konta.

- Dlaczego usuwam niektóre wątki forum?
Wątki forum są usuwane na wniosek firm (które czują się w ten sposób oczerniane i występują z takim wnioskiem poprzez kancelarie prawne) lub moderatorów (w skutek nadużyć / wulgaryzmów / naruszenia przyzwoitości).

Nie usuwam wątków (dotyczących naruszenia dobrego imienia firm), które zostały zgłoszone jako post w wątku "Sprawy do Admina". Wszystkich wnioskodawców proszę o email z domeny firmy której sprawa dotyczy. Wtedy mamy pewność, że o usunięcie wnioskuje sama firma a nie osoba postronna (chyba że osoba postronna przedstawi odpowiednie pełnomocnictwa)
Admin 399Zobacz
Takie jaja :)
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl2Zobacz
Polska telewizja za granicą
Witam,

Mam pytanie odnośnie polskiej telewizji za granicą, a w szczególności na terenie Niemiec, bo to tam w kabinie większość czasu spędza narzeczony. Sprawa wygląda tak, kupiliśmy "specjalny" telewizor przenośny- podróżny do ciężarówki, pod zapalniczkę itd. niestety alb stety ma wbudowany tylko tuner DVB-T MPEG2, ostatnio na niemieckim parkingu działał, ale odbierał tylko i wyłącznie kanały niemieckie, nic dziwnego bo to z ich anteny ściągał sygnał. Za tema moje pytanie brzmi, czy po podłączeniu przykładowo dekodera CYFROWY POLSAT, narzeczony będzie miał polską telewizję w swojej ciężarówce? Czy jak to wygląda :) chłopak dopiero zaczyna swoją przygodę z ciężarówkami na dobrą sprawę, więc jesteśmy średnio albo i mniej zorientowani w temacie. Na pewno wielu z Was wie co i jak, więc proszę o odpowiedzi, z góry wielkie dzięki; ) pozdrawiam
marlena92 56Zobacz
Dobry żart, tynfa wart
wpisujcie kawały, tak by było śmiesznie
~Gaudy1.244Zobacz
Elvis żyje!
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl2Zobacz
transport na lotnisko
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl2Zobacz
Gratulacje
Gratulacje dla Pana Premiera Mateusza Morawieckiego za udane negocjacje i za 125 mld.
Dziękujęmy.
~kiero95Zobacz
Obrona terytorialna wsi :)
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl22Zobacz
UWAGA!!!Ktokolwiek wie... ktokolwiek widział... !!!
Ludzie co się stało z osobnikiem, który podpisywał się KSERO Z KOTA dawno już go nie bylo na forum a czytając jego posty można było autentycznie polać się ze śmiechu... P
~fan ksero z kota11Zobacz
Kaczuszka odpłynęła 🦆🌞
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1Zobacz
Transport lotniczy
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl3Zobacz
A może tak do kościoła?
Zamiast siedzieć w domu to może się pomodlć w niedziele na mszy i było by mniej wypadków?
~dla idiotów5.277Zobacz
Ginekolog-amator jest fajny
Jest fajny i już. Sympatyczny, miły zawsze pomoże o każdej porze... o mój Boże.
~Prezes116Zobacz
Cecha, przez którą czasem tracę, ale nie potrafię jej
nazwać.

Każdy człowiek ma w sobie jakiś taki bunt. Możemy się stosować do zasad, przepisów i reguł. Możemy je też akceptować, ale kiedy czujemy, że ktoś chce "przykozaczyć", to mamy w sobie jakiś taki bunt i tutaj różni ludzie buntują się inaczej.
Ja to mam chyba podkręcone na 90% i to jest silniejsze ode mnie.
Nie wiem jak to nazwać, ale posłużę się przykładem.
Jako dzieciaka, ojciec uczył mnie jeździć samochodem. Innymi słowy, po prostu i zwyczajnie, czasami na bocznych drogach zamieniał się ze mną miejscami i ja prowadziłem, a on siedział z boku. Bardzo to lubiłem i pchałem się do samochodu na siłę. Jeździłem z nim wszędzie, gdzie on, licząc na to, że po drodze trafi się droga przez las, polna, albo jazda nocą. I kiedyś jechał do babci wieczorem i wiedziałem, że będziemy wracać nocą. Oczywiście z góry założyłem, że w nocy, to ja będę prowadził auto i z takim założeniem wsiadałem do auta. I gdzieś ot słowa do słowa zamienionego z ojcem, wygadałem się że tego chcę. Ojciec powiedział krótko : WYBIJ SOBIE Z GŁOWY ŻE DAM CI PROWADZIĆ AUTO PO AUTOSTRADZIE W NOCY. Miałem 13 lat i wydawało mi się logiczne, że wszędzie tam, gdzie nie widać kto prowadzi, jadę ja. Jeździłem po drogach gruntowych. Po leśnych asfaltowych, gdzie jest mały ruch i autostrada nocą wydawała mi się zupełnie OK.
Ojciec powiedział : NIE!, a ja miałem ochotę powiedzieć tak: "Nie?! To zobaczymy! Natychmiast odwieź mnie do domu i nigdzie nie jadę". Nie powiedziałem tak, bo się nie odwazyłem, ale to był ostatni raz, kiedy się nie odwazyłem.
Później. Zawsze kiedy czegoś chciałem i ktoś mi odmawiał, starałem się MOCNO odegrać.
Kiedy miałem lat 16, kolega jeździł ciężarówką z naczepą. Do firmy dojeżdżało się z 700 metrów po drodze gruntowej i dziurawej. Dojechaliśmy na miejsce i zapytałem go czy da mi poprowadzić na tej polnej drodze. Odmówił. Było ciemno, było po godzinie 23:00, droga gruntowa i zero innych aut, a on SMIAŁ mi odmówić? Zakipiałem. Wjechaliśmy na plac i on zdjął buty i poszedł spać. Ja siadłem za kierownicą i się rozglądałem. Nagle ktoś podszedł do drzwi i mnie woła. Wysiadłem, a on mówi że mam pootwierać plandekę. Ja szczerze zdziwiony zapytałem ; -JA??!! facet odpowiedział: - A kto? Może ja?? Wózkowy myślał że ja jestem kierowcą, a ja nie powiedzialem mu, że kierowca śpi. Powiedziałem mu, że to nie moje zadanie i mam to w *. On, że w takim razie nie będzie ładował i pojechał ładować kolejne auto w kolejce. Kierowca spał, ja siedziałem, a wózkowi ładowali kolejne auta.
Normalnie on spał do załadunku, a kiedy przychodził magazynier, to on wstawał i pracował. Wózkowy go nie obudził, bo powiedział mi (myślał że powiedział kierowcy), a ja świadomy, że nikt mi za to nic nie zrobi, powiedziałem wózkowemu wprost i zgodnie z prawdą, że to nie moja robota. Przecież chodziłem jeszcze do liceum. I w ten sposób on spał, czas uciekał, a oni nie robili nic. Zrobiło się jasno i kolega sie obudził. Pyta mnie czy załadowali, a ja mu na to że nie. Szybko sie zerwał i pyta, czy nie byli. Odpowiedziałem że byli, ale kazali mi pracować, a ja nie mogę pracować i powiedziałem że nie zrobię tego.
Poszedł wyjaśniać sprawę do biura i pokłócił się z nimi, że go nie obudzili. Oni powiedzieli że wózkowy rozmawiał z kierowcą i kierowca odmówił pracy.
Wózkowy przyszedł do mnie z pretensjami i usłyszał że ma spier... lać, a jak mnie uderzy, to będzie miał przej... ne, bo nie mam 16 lat i zgodnie z prawem jestem jeszcze dzieckiem. NIe ma prawa mnie zmuszać do pracy, ani uderzyć. W efekcie tego wszystkiego wyprosili mnie za bramę firmy. Poszedłem pieszo do miasteczka i wsiadłem w autobus do Zgorzelca. W Zgorzelcu kupiłem bilet na pociąg do Wrocławia. Kolega miał ogromne problemy, ale nie dał mi poprowadzić, więc ja tez nie pomagałem.

Innym razem już jako dorosły człowiek zaprosiłem kobietę do restauracji.
Najpierw był obiad i wino, później sałatki i desery, a podczas rozmowy wspomniała coś, że na pewno nie uda mi się zaciągnąć jej do łóżka. Zadrwiła nawet sobie, że ja zapłacę za to wszystko, a ona i tak mi nie da. Oczywiście nie używała takich słów, ale tekst pisany nie oddaje emocji, a ja staram się skracać do minimum.
Zażartowałem, że to nie problem, uśmiechnąłem się i zaczęliśmy rozmawiać o tym, gdzie pójdziemy, kiedy wyjdziemy z restauracji. Wstałem od stolika pod pretekstem wyjścia do toalety, ale wyszedłem z restauracji i pojechałem do domu. Jeśli ona myślała, że ja zapłacę ponad 100zł w restauracji i nie zamoczę, to znaczy że jest głupsza niż ustawa przewiduje i czas się pożegnać. Po 30 minutach siedziałem już w domu przy komputerze i grałem po sieci w Americas Army.
Nawet mi nie przeszło przez myśl, żeby za ten obiad zapłacić. Nawet sekundę nie zastanawiałem się, czy ona ma pieniądze i jak długo będzie na mnie tam czekała. W momencie kiedy powiedziała mi że mi nie dzisiaj nie da, przestała dla mnie istnieć. Nie czułem się w żaden sposób do czegokolwiek zobowiązany. Nie miałem poczucia, że muszę zapłacić, odwieźć ją do domu, czy choćby odprowadzić do drzwi. W momencie tych słów, stała sie dla mnie obcą babą której nie znam, nie lubię i mi się nie podoba. Obcej kobiecie zdarzało mi się pomóc, czy otworzyć drzwi. Jej bym nie pomógł. Chciała być cholernie cwana, a została sama przy stoliku z niezapłaconym rachunkiem.

O kobiecie, która się samowolnie i powoli do mnie wprowadziła, po czym specjalnie zorganizowałem to tak aby nakryłą mnie w domu z prostytutką, już pisałem.
Ta też chciała być cholernie cwana. Raz czy drugi do mnie przyjechała, kilka razy została na noc i powoli zaczęła mi w łazience układać swoje kosmetyki. O nic nie pytała, o nic nie prosiła, a w łazience już dwie jej półki i w sypialni jej bielizna. NIe wiadomo kiedy, ani bym się nie obejrzał, a ona zaczęłaby mi meblować mieszkanie, albo wypraszać kolegów, którzy na noc przyszli pograć. Musiałem to zakończyć i to z hukiem. I zakończyłem.
~Cyprian Kleofas Kozłowicz16Zobacz
Tak, tak... otwierasz maskę a on już tam jest
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1Zobacz
Świat w ogniu
Co myślicie o protestach na zachodzie?
~Kolega po fachu18Zobacz
Ubogacanie kulturowe Europejczyków
Wczoraj w czasie pokojowego protestu przeciw brutalności policji w USA dzika horda nachodzców ubogaciła kulturowo samo serce UE czyli Brukselę.
Dla ciekawych zdarzenia wpiszcie w YouTube: "GROSSE EMEUTE A BRUXELLES SUITE A LA MANIF" bo nie wiem czy link przejdzie.
s://www. youtube. com/results?search_q uery=GROSSE+EMEUTE+A +BRUXELLES+SUITE+A+L A+MANIF
Quo vadis Europo.
~Kolega po fachu13Zobacz
Rzucenie palenia.
Czy komuś udało się rzucić papierosy na stałe? Noszę się z takim zamiarem od długiego czasu, ale to ciężka sprawa, szczególnie za kółkiem. Jakieś porady?
~Przem149Zobacz
Piwo Anglia
Jak ktoś dużo to ja biore. 00447517590058
~Peter3Zobacz
Czy jestescie zadowoleni z zycia w Polsce?
Jak w temacie tylko prosze pisac prawde.
~URME1100Zobacz
Kochanki kierowców
... i już
~zainteresowane341Zobacz
Pomoc wyjazdowa
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1Zobacz
Perfumy
Jakie intensywne zapachy męskie tutaj polecicie? Sam mam z tym duży problem. Kupię sobie jakies perfumy ale one szybko wietrzeją i to w sumie mnie wkurza ( jak po 2 godzinach niczego nie czuję). Ostatnio zawiodłem się na Gucci pour homme ii. Drogie jak cholera, spodobały mi się to nie poczytałem przed kupnem o nich i co? Ano w dwie godziny ich juz nie ma. Trochę dlużej się trzymają na ubraniu ale to i tak nie wystarcza
~reks10Zobacz
Nie ma nic pośredniego?
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1Zobacz
Gratulacje za nieziemską fantazję
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl6Zobacz
ROMANS
Mam romans z kierowcą ale nieiwem czy moge mu zaufac co wy na to???czy kobiety moga zaufać i pokochac kierowce TIRA
~SPEDYTORKA3Zobacz
Będzie niedzielny rosołek
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl2Zobacz
Polecicie jakiś dobry męski zapach na wiosnę
Szukam czegoś trwałego ale w dobrej cenie. Raczej 2 czy 3 stówki na zapach nie dam, ale zaplanowalem sobie tak do 100 zł. Dodam, że aktualnie używam zapachu adidasa, ale zupełnie się nie sprawdza bo wietrzeje. A chcę coś co będzie czuć na ubraniach po kilku godzinach. NIe tak, że się popsikam i nie ma znaczenia czy użyłem perfum czy nie. Bo za pól godziny nie czuć. Zapachy lubię raczej świeże.
~Patton44Zobacz
Termowizja w smartfonie
Witam chciałbym zrobić prezent mojemu tacie w postaci nowego wydajnego smartfona z zaawansowaną opcją termowizji. Jak wiadomo ciepło to światło więc powinno być na rynku całkiem sporo takich telefonów.
Co polecacie?
~Marek4Zobacz
WOSP, żołnierze i pisowski minister obrony.
Jak myślicie jutro żołnierze będą pomagali w zbiórkach cz przestraszą się nowego zwierzchnika i jego paranoicznych rozporządzeń? Piszę paranoicznych bo doszło do tego, że żołnierzom zabrania się pomagać raz w roku potrzebującym a każe im się co miesiąc uczestniczyć w szopce zwanej miesięcznicą smoleńską. Doszło do tego że śmierć Chrystusa świętujemy raz w roku a śmierć polityków co miesiąc. Według mnie to jest chore.Podpisano : człowiek gorszego sortu.
najemnik 35Zobacz
BHP przede wszystkim
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl2Zobacz
Honorowy dawca krwi
Czy w dobie koronawirusa, kwarantanny domowej i ogólnej paniki mogę pójść do RCK powiedzieć że jestem kierowcą zawodowym podróżującym po Europie. Czuję się dobrze nie mam temperatury, ani kaszlu i chciałbym oddać krew.
Będę mógł oddać czy kierowcy międzynarodowi są z automatu są eliminowani?
~ATustuf9Zobacz
Lepiej go unikać!
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1Zobacz
Tylko na co komu te 100 punktów?
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl5Zobacz
Alternatywa Na obecne czasy Możliwość dodatkowych
pieniędzy128077; 128077;

Witam Wszystkich w zwiazku z zaistniała sytuacja jaka jest na swiecie pozwolilem napisac na forum i byc może ktos jest zainteresowany dodatkowym zajęciem lub zmiana zawodu. Sam jestem kierowca i jakis czas temu podjąłem dodatkową pracę związana z sprzedażą produktów Ekologicznych wlasnie z zastosowaniem w zyciu codziennym i umożliwiająca odlozenie pieniędzy na ciężkie czasy a jak widać takie nadeszły. Jeśli jest ktos zainteresowany proszę o wiadomosć prywatną udzielę informacji o produkcie i mozliwosci jakie są w kwestii pieniędzy krotko dodam ze naprawde konkretne. 128170; 128170;
Slawooo40 2Zobacz
ze niby TRANSPORT sie nie oplaca??
kiero robi mi 3 kolka na I i zostaje 20. 000pln
~alex77Zobacz
Ankieta rozwój transportu
Drodzy kierowcy, mam do Was prośbę o poświęcenie Waszego nieocenionego czasu na rozwiązanie 5 minutowej ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej. Niestety pomoc tylko ze strony ojca kierowcy (stąd wiem, że Wasz czas jest na miarę złota) nie pomoże mi mieć ogólnego widoku na Wasze opinie. Przydałoby się mieć jak najwięcej takich zdań i opinii.

Ankieta znajduje się tu: s://www. survio. com/survey/d/Z7S0O1E 6A8D2D5I5W i dotyczy ona rozwoju transportu.

Tak jak wspomniałam, będę dozgonnie wdzięczna!
Szerokoś ci!
KatDaniel 1Zobacz
Psalm 23
W celu wspomożenia zgromadzonych tutaj osób chorych (świadomych i nieświadomych tego) oraz starszych. Pozwólcie, że dla pokrzepienia zacytuję psalm 23.

Bóg pasterzem i gospodarzem.

1. Psalm. Dawidowy. Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego.
2. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć:
3. orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię.
4. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza.
5. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity.
6. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.
~Forest Sword14Zobacz
Nowatorskie rozwiązanie
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1Zobacz
kierowca pisze książke
jestem driverem bede pisał książke to pierwsze strony. prosze o komentarze czy pisac dalej czy odpuścić
~Tito6Zobacz
HYPER PORT KOPYTO
Coś dla szoferów i ich rodzin
~Dingo6Zobacz
Dobra robota, można dać się nabrać
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl2Zobacz
Rozmowy i Internet w roamingu w jakiej sieci?
Prosze o opinie kierowców na temat w jakiej sieci będa najtańsze rozmowy?? Chodzi mi o ofertę na karte.
Pozdrawiam
albertbakula89 28Zobacz
Koncze z praca kierowcy na zawsze.
Dzisiaj rzucilem kluczykami i nie bede juz nigdy pracowal za kierownica. Nawet osobowke dalem ogloszenie ze sprzedaje bo nie chce patrzec juz na droge, kierownice itp. 12 lat jazdy zestawami skutecznie obrzydzilo mi zycie do tego stopnia ze nawet nie chce miec osobowki. Kupilem sobie nowy rower i teraz bede szczesliwym czlowiekiem dojezdzajacym do normalnej pracy gdzie nie ma kierownicy i pedalow. To naprawde sie stalo w mojej glowie. Cos we mnie pelko w srodku. Nie chce juz jezdzic i nie chodzi o pracodawce czy zarobki. Wypalilem sie do tej roboty. Wku.. mnie, ze musze znowu jechac. i nienawisc we mnie wzbiera, ze mam ochote sie zatrzymac, pierd.. drzwiami i wrocic busem do domu.
~Gienio podarlem prawo jazdy67Zobacz
kącik na herbatę
Kącik na kawę zamknięto na kłódkę, to może wszyscy spragnieni nie tylko kawy znajdą tutaj swoje miejsce.

Kącik jest czynny całą dobę dla wszystkich spragnionych jest zawsze dostępny wrzątek z samowaru i nieograniczony wybór herbat liściastych, gorąca kawa zbożowa, mięta oraz woda sodowa.

Szafa grająca na razie nieczynna (brak części) ale jest możliwość zamówienia przez radiowęzeł i można posłuchać i obejrzeć na telebimie.

Ponieważ jest to miejsce gdzie każdy kulturalnie może się napić i porozmawiać o wszystkim uprasza się wykształciuchów o niewymądrzanie się :-)
~herbaciarnia6.714Zobacz
Oleje silnikowe, który obecnie top 1?
Wiadomo, że każdy silnik to inna bajka ale tak czysto teoretycznie gdybyście mieli wybrać najlepszy olej z obecnych na rynku przeznaczonych do samochodowej wagi ciężkiej?
~grantek165Zobacz