Relaks

WątekAutorPostów
kącik na kawę
Zapraszam na kawę; Od rana do wieczora i w nocy też. Parzona, rozpuszczalna, z ekspresu i każda inna. Ciasteczka do kawy, wedle uznania. Dla każdego coś dobrego; Kawowicze wszystkich wątków w kulturze picia łączcie się! Ważne: Kawy proszę nie przenosić na inne wątki, żeby się nie rozlewała po stolikach, przypadkowych gościach i klientach;

---------------------------------------
Lista NIECHCIANYCH GOŚCI:
---------------------------------------

- wesolek/~prowokator;
- ~toć wieta kto (nhs i jego liczne wcielenia);
- ccx;
- pocztagorski/ ~pocztowy;
- gapa.Lista będzie modyfikowana. Można na nią trafić, można z niej zniknąć. Wszystko w rękach wytrawnych forumowiczów, złaknionych kawy i dobrego towarzystwa.
Buźka! ;-)
~kawiarenka6.825
Jakie krople do oczu polecacie?
Jezdze na magnesie po 20 godzin i czasem bym pojechal wiecej bo wiadomo kasa jest dobra ale oczy mnie pieko. macie jakies sprawdzone klrople zeby zakropic i zeby oko dzialalo jak po wyspaniu?
~Spejson20
Problem z potencją
Panowie sprawa trudna dla mnie. Orientujcie się czy jest mozliwe w wieku 30 lat mieć problemy z potencją? Co mam robić? Bo brałem tabletki bez recepty ale nie podzialały na mnie : ( RObiłem sobie testosteron i jest w normie. Do lekarza średnio chce mi się udawać.
~rokson82
Oleje silnikowe, który obecnie top 1?
Wiadomo, że każdy silnik to inna bajka ale tak czysto teoretycznie gdybyście mieli wybrać najlepszy olej z obecnych na rynku przeznaczonych do samochodowej wagi ciężkiej?
~grantek24
Kochanki kierowców
... i już
~zainteresowane891
Kobieta na podwójną obsadę
Hmm z góry przepraszam za grupę tematyczną nie wiem czy tutaj ten wątek pasuje ale w sumie nie wiedziałam pod co można go podczepić... A więc mam małe pytanko czy wiecie może czy ktoś zatrudniłby kobietę na UE może być w podwójnej. Mam teraz duży przestój w firmie i chciałabym zdobyć doświadczenie na UE. ( jeżdżę po Polsce od ponad 3 lat ) Z góry dziękuję za odpowiedzi ; )
Kathrin773
Dla czego warto zaryzykować wszystko i czy w ogóle warto?
Jestem chyba takim normalnym mężczyzną. Praca, dom, żona i dzieci. To wszystko ma swoją wartość. Stabilizacja, stałe dochody i miłość. Jednak myślę, że są rzeczy, dla których postawiłbym to wszystko na szalę. Oczywiście z nadzieją, że nie będzie tak źle, ale ryzyko bym podjął, co już kiedyś zresztą robiłem i choć brałem pod uwage, że mogę zostać zwolniony, to nie zostałem. Zwolniłem się sam, ale to było powiązane.

Pracowałem sobie w biurze. Praca średnio płatna, ale i lekka. Od 9 do 17, a z tego jeszcze codziennie wychodziłem na śniadanie i na obiad do baru. Często wyszliśmy na spotkanie z klientem do restauracji i po potkaniu nie wracaliśmy do biura, tylko wyrywaliśmy panienki w barach. W piątki to była już reguła. Praca fajna, a ja postawiłem ją na szali i straciłem. A zaczęło się od tego, że w niedziele pojechałem z koleżanką na lotnisko sportowe. Odbywał się tam jakiś festyn i skoki spadochronowe. Podszedłem do instruktora skoków, że ja też chcę. Okazało się, że szkolenie zaczyna się w najbliższą środę. Jak mi przyniesiesz na środę ważne badania, to cie zapiszę, powiedział instruktor. W ten oto sposób w poniedziałek zamiast na 9 do biura, od 7 rano sterczałem w kolejkach przychodni ośrodka badań lotniczo lekarskich. Zadzwoniłem pomiędzy jakimiś tam badaniami, że jestem "u lekarza". Na drugi dzień znów w przychodni do południa, a w środę na 17 na kurs, więc z biura wyszedłem o 16. Trzy dni szkoleń i w sobotę skoczyłem z samolotu. W pracy kłopoty zaczęły się w poniedziałek. Szef marudził, marudził, marudził i w końcu wypalił, że on może zaraz mnie zaskoczyć (w domyśle, zwolnić mnie z pracy). Ja na to nie wytrzymałem i wypaliłem: A co ty myślisz frajerze, że ja tego nie wziałem pod uwagę?? Masz mnie za takiego durnia, który rozważając swoje poczynania nie wpadł na to, że konsekwencją może być zwolnienie z pracy. Brałem to pod uwagę. Zawsze biorę pod uwagę najgorszą opcję i jeśli mimo to, uważam że warto, wtedy ryzykuję.

I tu jest sprawy sedno. Podejmując jakieś ryzyko (powiedzmy zdrada małżeńska) bierzesz pod uwagę opcję najlepszą (żona się nigdy nie dowie), oraz opcje najgorszą (żona się dowiaduje, zabiera dzieci i odchodzi). Pomijam opcje pośrednie. Jeśli nie akceptuję opcji najgorszej, to nie podejmuję ryzyka. Muszę zakładać, że coś pójdzie nie tak i w najgorszej sytuacji stanie się to i to. Dlatego nie zaryzykuje małżeństwa dla przygodnego seksu.
Co innego, gdyby to były dwie młode dziewczyny zaznawane na raz. Wtedy podjałbym ryzyko. Nic nie będzie -warto było. Dowie się i rozejdzie się po kościach - warto było. Dowie się i zabierze dzieci - też warto było, bo taka okazja trafia się raz na 100 lat. Mi się jeszcze nie trafiła i szanse na to, że się trafi są mniejsze niż na wygraną w lotto, ale żona wie, że jak się trafi, to pójdę, choćbym miał zamknąć ją na ten czas w piwnicy. Łapać okazję, a później jakoś to będzie.

Kiedy zaczynałem prace jako kierowca ciężarówki, bardzo podobała mi się jedna kobieta pracująca na magazynie w firmie w której odbierałem towar.
Polubiłem ją i ona mnie, ale tam byłem zawsze na chwilę. Startowałem z Wrocławia, jechałem tam i po załadunku, wracałem do Wrocka. Nigdy nie byłem tam dłużej niż godzinę, a ona mieszkała jeszcze z rodzicami. Raz się do nich trochę spóźniłem i ona wychodziła z pracy, kiedy ja dojeżdżałem do firmy. Mówi mi tak. Rodziców nie ma w domu i jak chcę, to dzisiaj. Innymi słowy: Teraz albo nigdy.
Postawiłem samochód na stacji benzynowej, komórkę zostawiłem w aucie i do auta wróciłem na drugi dzień rano. Telefon był rozładowany od dzwonienia bez przerwy. Nie zwolnił mnie wtedy i nigdy nie powiedziałem co się stało. Nigdy. Nie wie do dzisiaj, dlaczego mu zniknąłem na 16 godzin. Powiedziałem, że jak chce to może mnie zwolnić, ale ma nie pytać.

I dzisiaj zastanawiam się, w jakich sytuacjach porzuciłbym wszystko teraz.
Są takie rzeczy, dla których zostawiłbym wszystko.
se*s z dwiema (lub więcej) młodymi kobietami, lot helikopterem (w sensie pilotowania), prowadzenie sportowego auta, pilotowanie wojskowego samolotu.
Powiedziałem swojemu pracodawcy, że gdybym był w trasie i zadzwoniłby do mnie kolega z zapytaniem : Słuchaj wziąłem z wypożyczalni sportowe lamborghini, ale tylko na 24 godziny, wskakuj. To cieżarówkę postawiłbym na 24 h na najbliższej stacji benzynowej.
Powiedziałem żonie, że gdyby tak zadzwoniła moja była, że są u niej dwie koleżanki i napalone na mnie czekają, to wysadziłbym ją z dziecmi na przystanku z auta, żeby wracały do domu autobusem a ja pojechałbym prosto do nich.
Brat mojej byłej pracuje w wojsku i pełni służbe w lotnictwie. Pilotem nie jest, ale kręci się bez przerwy dookoła pilotów. Gdyby któregoś dnia zadzwonił, że jest możliwość, żebym wsiadł z pilotem w samolot i poleciał, nie czekałby na mnie dłużej niż dojazd do jednostki. Gdziekolwiek bym nie był i cokolwiek bym nie robił, przerwałbym to i szukał najszybszego transportu do tej jednostki. Zapłaciłbym za helikopter UBERa, albo ukradł ze stacji benzynowej motor, licząc na to, że później go oddam, czy kradzież odsiedzę w wiezieniu.
Są rzeczy które trafiają się rzadziej niż wygrana w lotto i jak się trafią, bie wolno rezygnować. Żona, gdyby zatrzymywała mnie w domu, to traktowałbym jej poczynania, jak prośbę, żeby podarł i wyrzucił wygrany kupon lotto, bo albo ona albo wygrana.
Tak samo jak każdy pracodawca wie, że straci pracownika który wygra w lotto, bo każdy normalny zwolni się natychmiast, tak samo moja żona wie, że pójdę z dwiema, choćby i nawet ona obserwowała mnie przez szybę. Oczywiście próbowałbym dyskretnie, ale gdyby się nie udało, to trudno. Może jakoś się z tego wykręcę później, a może odejdzie, ale nie zrezygnuję.
Tak jak z tą nieszczesną ciężarówką, zaparkowałem, pozamykałem i wyszedłem. Czy brałem pod uwagę zwolnienie z pracy? Oczywiście, że brałem. Brałem nawet możliwość, że te 300km, dzielące mnie od domu, pokonam już pociągiem, bo szef mnie zwolni w trybie natychmiastowym i do samochodu przywiezie następnego kierowcę osobówką. Dlatego idąc do tej dziewczyny zabrałem z samochodu wszystkie swoje rzeczy.
A z biura zwolniłem się dlatego, że szef mnie obraził. Obraził mnie stwierdzeniem, że ZASKOCZY mnie zwalniając mnie z pracy. Myślał, że ja podejmuję taką ważną decyzję i nie wpadłem na to, że on może mnie za to zwolnić. Innymi słowy, miał mnie za ostatniego durnia. Za to mu nagadałem i odszedłem. Paradoksalnie, to on mnie na koniec przeprosił, ja go przeprosiłem za nazwanie go frajerem i odszedłem. Za podjetą decyzję nie przeprosiłem, bo decyzja była słuszna i gdybym miał ją podejmować jeszcze raz, podjąłbym identyczną.

A jak jest z wami?? Dla jakich pasji i fantazji postawilibyście na szali prace, małżeństwo i zdrowie??
~wrocławiak41
Kot czyli plama pod bliżniakiem
Podpinając naczepę przejechalem kota "sefa". Kot był rasowy, droższy od przyzwoitej pensji kierowcy. Nigdy nie byl spuszczany do klozetu i wyrzucany na bruk. W ryj tez nie dostał. Nie jadał angielskich parówek bo żle wplywają na sierść. Kupę robił tylko do kuwety z odpowiednim piaskiem/ najlepszy to ten z "Białej Góry" i blisko/. Stoję juz na tym kocie trzecią godzinę. Zaraz wróci" sef"/pojechał na parking po zepsutą ciężarówkę. Wziął tylko drut. Mechanior z tego "sefa". drutem naprawić ciężarówkę. /Boję się że spotka mnie los którego ten kot nie zaznał. Co robić?
~leon20
Rzucenie palenia.
Czy komuś udało się rzucić papierosy na stałe? Noszę się z takim zamiarem od długiego czasu, ale to ciężka sprawa, szczególnie za kółkiem. Jakieś porady?
~Przem76
Zdrowa żywność
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1
łoże kierowcy po powrocie do domu
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl5
Sprawy do Admina
Tutaj (i najlepiej tylko tutaj) proszę wpisywać propozycje, prośby, sugestie, czy zgłoszenia błędów dla Admina.

Kontakt: forum@etransport. pl

Problemy powtarzające się:
- Brak potwierdzenia po zarejestrowaniu konta?
Proszę o kontakt na mój email z podaniem szczegółów założonego konta.

- Dlaczego usuwam niektóre wątki forum?
Wątki forum są usuwane na wniosek firm (które czują się w ten sposób oczerniane i występują z takim wnioskiem poprzez kancelarie prawne) lub moderatorów (w skutek nadużyć / wulgaryzmów / naruszenia przyzwoitości).

Nie usuwam wątków (dotyczących naruszenia dobrego imienia firm), które zostały zgłoszone jako post w wątku "Sprawy do Admina". Wszystkich wnioskodawców proszę o email z domeny firmy której sprawa dotyczy. Wtedy mamy pewność, że o usunięcie wnioskuje sama firma a nie osoba postronna (chyba że osoba postronna przedstawi odpowiednie pełnomocnictwa)
Admin427
NOCNE POGADUCHY
nocne tzw MARKI
~MAREK 130.129
Gdzie zaciągnąć kredyt?
Czesc. Zastanawiam się w jakim banku zaciągnąć kredyt... Czy uważacie, że np. te oferty są warte uwagi s://finanse. rankomat. pl/kredyty/kalkulato r-gotowkowy?
jovanka047
CLUB... SENIORA... ! ! ! ! 1
Tak jak w kabarecie "Starszych Panów", ma byc wesoło i z kulturą... Andrzej, stary szofer, jeszcze starsz szofer... i wielu im podobnych (wiekiem)... tu jest teraz miejsce na pogaduchy !
Młodym wolno czytac, pisac z kulturą - chamstwa nie uznajemy !
ZAPRASZAM DO CLUBU...
też stary szofer301
Trafiony zatopiony
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1
Dobry żart, tynfa wart
wpisujcie kawały, tak by było śmiesznie
~Gaudy2.415
czy jest tu jakiś samotny trucker?
czy jest tu jakiś samotny kierowca z dolnośląskiego chcący ułożyć sobie życie z pasjonatką ciężarówek?
gabi198650
Którędy na Iran?
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1
Tort weselny
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1
Poznam miłą kobietę do 40 L
Witam panie. Jeżdzę ciężarówką na trasie Warszawa - Gdańsk -Gdynia. Poznam towarzyszkę podróży z Wawy lub panią która mieszka po trasie do Gdańska. Pozdrawiam. Mam 32 lata :)
driverM4
Ranking plusów i minusów.
Jak Wam się podoba?
Wip20
tarpan
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1
man tgx nagłośnienie audio
witam otóż jeżdżę manem tgx w średniej kabinie i nagłośnienie jakie posiadam w aucie to tragedia są dwa soprany w słupkach i dwa małe jajka pod klamkami w drzwiach są jeszcze dwie komory w drzwiach na dole u mnie chyba puste bo nic tam nie gra mam pytanie do użytkujących to auto jakie tam można podpiąć głośniki i jakieś inne pomysły jak poprawić nagłośnienie w tym aucie
mateusz24619
Czy jestescie zadowoleni z zycia w Polsce?
Jak w temacie tylko prosze pisac prawde.
~URME1254
telewizor
Witam Szukam jakis dobry telewizor do samochodu tak około 15 cali moze ktos polecic coś sprawdzonego.
~marcin19
Piekarnik, opiekacz do ciężarówki
Witam,
Szukam urządzenia coś w stylu piekarnika na 24V by móc podgrzać gotowe potrawy, mrożonki.

Ktoś coś poleca sensownego i w miarę przystępnej cenie?
~adik198911
Czy Polską rządzą polacy?
"To nie polskie władze decydowały o tym, kto zostanie zaproszony na uroczystości wyzwolenia obozu w Auschwitz - przypomina Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa. Rosyjskie media, komentując brak oficjalnego zaproszenia dla prezydenta Władimira Putina, wskazują, że polskie władze wykazały się brakiem pamięci historycznej. "

"Sekretarz Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa Andrzej Kunert zaznacza, że to nie polskie władze wysyłały zaproszenia na te obchody. - To była decyzja Światowego Kongresu Żydów i nie byłoby właściwie, gdyby władze polskie miały jakieś uwagi - wyjaśnia Kunert. "


"
~zcx53
Śmieszne teksty przez CB
Śmieszne teksty przez CB
~hiob61
Jak się rodzą polskie dziady transportowe..
Geneza.
W/g socjologów; w bólu i cierpieniu. !
wesolek55
Ginekolog-amator jest fajny
Jest fajny i już. Sympatyczny, miły zawsze pomoże o każdej porze... o mój Boże.
~Prezes113
Kierowcy ciezarowek DPD woza smierc.
kto sie nie zgadza ze mnom niechaj pierwszy zuci kamyk.
~mlody26
Miejsce znane niemal wszystkim kierowcom międzynarodowym
😜

zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl5
Byle do przodu.....
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl7
Frasyniuk zaczyna brylować w polityce
Mówią że mądremu dwa słowa wystarczą u durnemu to i referatu mało. Czyżby szlachetny styropianowiec i bojownik o lepsze jutro proletariatu szukał dla siebie nowego- starego miejsca? Jakie mogą być tego przyczyny?
antydziad98
Lubliński szeryf 👮
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1
Takie rzeczy tylko w Polsce 🙈🇵🇱
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl7
Śmietnik
To co wyrabia się ostatnio na forum przechodzi ludzkie pojęcie. Mam propozycję dla wszystkich lubiących obrzucać się błotem, żeby robili to właśnie tu, w tym wątku. Reszta wątków jest wyłącznie do prowadzenia dyskusji. Są poszczególne działy na ET, a szczerze mówiąc nie zauważyłem jeszcze śmietnika. W śmietniku można wszystko, Zapraszam.
Nadulak51
Aplikacja android do oglądania meczów!
Aplikacja android do oglądania topowych wydarzeń sportowych w jakości hd, żeby pobrać aplikację należy wejść z telefonu na stronę sportstube. pl i zainstalować aplikację.

Pierwsze 20 osób, które pobiorą aplikację i się zarejestrują otrzymają darmowe premium na 3dni.

Bezpośredni link do aplikacji: ://sportstube. pl/sportstube. apk
tomaszewski6272
Jelczem do Francji
Myślę, że autor tego cudownego tekstu nie będzie miał nic przeciwko jak przypomnę:)
hudy22
To będzie jakby nauka od nowa
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl2
2 samochody od bezdomnego dla Rydzyka
Przed chwilą obejrzałem na yt jak ojciec dyktator mówi, że otrzymał dwa samochody od bezdomnego pana Stanisława z Warszawy który później zmarł... No i tak się zastanawiam do jakiego stopnia trzeba być upośledzonym umysłowo żeby wierzyć Rydzykowi i jego "katolickim" mediom oraz politykom których Rydzyk w tych mediach promuje...
najemnik154
smsik
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl1
I gdzie tu sens?
zobacz, zanim skomentujesz.
etransport.pl5
A może tak do kościoła?
Zamiast siedzieć w domu to może się pomodlć w niedziele na mszy i było by mniej wypadków?
~dla idiotów7.053
Koniec z dawaniem na WOŚP
Kierowcy zaczęli mnie tyle kosztować, że nie stać mnie na to, żeby choć złamany grosz podarowac potrzebującym.
~Pysia252
Witam szukam zmiennika do podwójnej osoby Łódź i okolice
Witam szukam zmiennika do podwójnej obsady, robi się 3 kółka w miesiącu kółko trwa od 6 do 8 dni kierunek Hiszpania robota w miarę ułożona w porządku szef i spedytor 15 aut więcej informacji udzielę na privie lub przez telefon coś o sobie 24 lata 8 miesięcy doświadczenia jazda na chłodni.
adrian942
Kobietki kierowcy tira
życie z kierowcą- Witajcie są tutaj kobiety ktore żyją z kierowcami ciężarowek? Jak sobie radzicie z tęsknotą i życiem właściwie w samotności bo ciągle brak tej 2 połówki. / pozdrawiam wszystkie kobietki zwiazane z kierowcami. )
~Jagódka9
kobiety kierowcy
Witajcie kobiety kierowców ; -) jestem jedną z nich ; ) jak się Wam żyje z ciągła rozłąką?
~Busia10
Kącik na browara.
Zapraszam na browara; od rana do wieczora i w nocy też. Lane, z sokiem, z puszki lub butelki-wedle uznania. Piwosze wszystkich wątków łączcie się!WAŻNE-nie jeżdzimy po spożyciu!
~Browarnik1.049