Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Wszystkie rozwiązania w jednym, mobilnym showroomie

Utworzona: 2023-05-03


Goodyear rozpoczął drugą edycję kampanii Drive Results promującej Total Mobility, bogaty pakiet rozwiązań dla flot. Ciężarówka wystawowa kryjąca w sobie interaktywny show room odwiedzi między innymi Polskę.

Interaktywny salon został zmodernizowany w stosunku do wersji z 2022 roku i teraz oferuje kompleksowy przegląd produktów i rozwiązań Goodyeara, zapewniając odwiedzającym jeszcze więcej inspirujących doświadczeń dzięki połączeniu elementów fizycznych i wirtualnych. W jednym miejscu można zapoznać się nie tylko z najnowszymi oponami, ale także ze wszystkimi rozwiązaniami z zakresu mobilności, takimi jak systemy Goodyear TPMS, Goodyear CheckPoint czy Goodyear DrivePoint. Wszystkie są połączone z nowoczesnymi aplikacjami i wspierane przetwarzaniem danych, odpowiadając na potrzeby wymagającego ekosystemu transportowego.

Goodyear Total Mobility to więcej niż opony. Oferujemy dostosowane do potrzeb flot kompleksowe rozwiązania, które zwiększają ich wydajność, konkurencyjność i wspierają je w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju. W obecnie trudnym otoczeniu gospodarczym floty muszą działać na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny możemy zaprezentować nasze rozwiązania w jednym miejscu dzięki specjalnie zaprojektowanej ciężarówce pokazowej, która zapewni każdemu odwiedzającemu niesamowite wrażeniapowiedział Maciej Szymański, dyrektor marketingu ds. opon użytkowych w Europie.
Ciężarówka pokazowa Drive Results towarzyszy wielu różnym wydarzeniom, od mistrzostw Goodyear FIA European Truck Racing Championship (ETRC) po wystawy branżowe. Trasa Drive Results rozpoczęła się na targach Transport 2023 w Herning w Danii. Ciężarówka pokazowa Goodyear pojawi się na kilku wystawach poświęconych logistyce.

Źródło: Goodyear
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
LESZEK Transport i Spedycja Daniel Leszek


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

Photo by Josh Hild from Pexels