Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

W trosce o przyszłość trzeba współpracować
Utworzona: 2022-12-10

Osiągnięcie Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ wymaga wydajnych multimodalnych systemów i usług transportowych, w których transport drogowy odgrywa kluczową rolę.

REKLAMA
Międzynarodowa Unia Transportu Drogowego, wraz z innymi kluczowymi organizacjami branżowymi, opublikowała wspólne oświadczenie potwierdzające zdecydowane zobowiązanie do całkowitego ograniczenia emisji CO2 netto do 2050 roku. Organizacje branżowe wzywają wszystkie strony do natychmiastowego podjęcia działań i stworzenia sprzyjającego środowiska dla sektora drogowego w celu realizacji porozumienia paryskiego.

Sektor transportu drogowego podjął już ogromne wysiłki, aby znacznie zmniejszyć swój wpływ na środowisko. Teraz nadszedł czas na pragmatyczne działania, które zapewnią sprawiedliwą transformację i umożliwią wdrażanie innowacyjnych rozwiązań – powiedział Prezydent IRU Radu Dinescu.
Wspólne oświadczenie towarzyszy Green Compact IRU, inicjatywie, która mapuje wspólne działania przemysłu i rządu w zakresie nowych technologii i infrastruktury, praktyk operacyjnych i lepszego transportu zbiorowego w celu osiągnięcia neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla w komercyjnych usługach transportu drogowego do 2050 roku.

Źródło: IRU
Do ulubionych
PREZENTACJA FIRMY
Bus Premium Class


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

NASZE WYWIADY

OPINIE

NASZE RELACJE

REKLAMA
Photo by Josh Hild from Pexels