REKLAMA

DAF-y XF, XG i XG⁺. Odkryj ich wszystkie szczegóły i funkcje bez wstawania z fotela
Utworzona: 2021-07-19

Dzięki aplikacji wykorzystującej technologię rozszerzonej rzeczywistości oraz stronie internetowej oferującej wciągające doświadczenie rzeczywistości wirtualnej, firma DAF Trucks, jako pierwsza w branży, umożliwia zapoznania się z modelami nowej generacji na ekranach komputerów i w urządzeniach mobilnych.

Dzięki interaktywnej aplikacji DAF Nowej Generacji z rzeczywistością rozszerzoną, którą można pobrać ze sklepów Google Play i Apple Store, każdy szczegół pojazdów nowej generacji XF, XG i XG⁺ jest w zasięgu ręki na wyświetlaczu dowolnego urządzenia mobilnego. Korzystając z kamery telefonu komórkowego lub tabletu, oprogramowanie może umieścić ciężarówkę tam, gdzie chcesz. Na biurku, na parkingu, a nawet w salonie. Użytkownicy aplikacji mogą oglądać ciężarówkę pod każdym kątem, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, oraz odkrywać wszystkie szczegóły i funkcje bez wstawania z fotela.


Jazda wirtualna

Oprócz aplikacji firma oferuje też DAF Virtual Experience, wciągające i interaktywne środowisko internetowe, które w przekonujący sposób odwzorowuje DAF Experience Center w Eindhoven. Na stronie internetowej można obejrzeć pokazy, prezentacje, filmy, wziąć udział w czacie na żywo, a nawet zapisać się na jazdę wirtualną w modelami XG i XG⁺ Nowej Generacji. Strona umożliwia również wizytę w Muzeum DAF i zakupy w wirtualnym sklepie internetowym. W ciągu roku pojawi się jeszcze więcej funkcji.


Sercem tego wirtualnego doświadczenia jest sala wystawowa „Start the Future”. Tutaj odwiedzający mogą zapoznać się z bliska z nową generacją XF, XG i XG⁺ i odkryć niektóre ważne funkcje, dzięki którym nowa linia ciężarówek jest tak rewolucyjna.

DAF Virtual Experience został zaprojektowany do pracy na wszystkich urządzeniach — komputerach stacjonarnych i mobilnych. Jest responsywny, szybki i daje wrażenia porównywalne z tymi, które zapewniają wysokiej klasy środowiska gier. Aplikacja i New Generation DAF i strona internetowa DAF Virtual Experience są częścią cyfrowej premiery nowej generacji ciężarówek, a jednocześnie wprowadzają nową jakość także w dziedzinie komunikacji powiedział Richard Zink, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży.

Link do virtualexperience.daf.com

Źródło: DAF Trucks
Do ulubionych
Photo by Josh Hild from Pexels