Ostrożnie na autostradzie
ID: 94815

Autostrady słusznie kojarzone są z komfortem podróży i bezpieczeństwem, jednak i tam można natrafić na szereg przykrych niespodzianek.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (1)

Armagjedon
2017-06-01 14:58:20
Zamiast tego znaku o śliskiej nawierzchni powinni wprowadzić znaki lub obowiązek ograniczenia prędkości w czasie i po opadach deszczu tak jak to jest u żaby. Przy dobrych warunkach pogodowych limit prędkości wynosi 130 km/h, natomiast przy opadach prędkość jest ograniczona do 110 km/h. Proste a nie nawalą tych znaków jak drzew przy drodze.

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.80.173.217

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels