REKLAMA

master truck opole
ID: 93443

wasze opinie i komentarze na temat organizacji no i oczywiscie całego zlotu:).

~Grzegorz DAF480
*.116.80.2

REKLAMA

Posty (2)

~Ha-eS
2014-08-07 10:22:31
Byłem pierwszy raz w tym roku na MT, dlatego nie mogę porównać z poprzednimi edycjami, ale mogę opisać tegoroczny.
Przyjechałem w piątek wieczorem. Z racji tego, że miałem zaproszenie nie musiałem kupować wejściówki. Trzeba było tylko opłacić miejsce na polu namiotowym i tu był pierwszy szok. Taka wielka i słynna impreza, a pole namiotowe zrobili bardzo skromne. Był problem, żeby się gdzieś wcisnąć samochodem osobowym. Ludzie wykupywali miejsca dla namiotu + samochodu i zamiast jakoś ściślej stanąć to jedno auto + namiot zajmował 10 m2. Powinni wyznaczyć jakieś granice czy coś... Gdy w końcu udało mi się zaparkować poszedłem na teren zlotu. Sama impreza była bardzo udana. Większe firmy same robiły na swoich stanowiskach dyskoteki tak więc było w czym wybierać. Z racji tego, że był upał fajnie sprawdziły się też darmowe prysznice. Można było się umyć pod koniec dnia lub wgl schłodzić. Ponieważ niedziela była bardziej powtórzeniem soboty wróciłem do domu po północy.
~Franz
2019-07-21 13:18:50
Witam. Drugi raz byłem na imprezie. Poprawa jest jeśli chodzi o dostępność kibelków, za to jeśli chodzi o wyjazd z parkingu wieczorem to jest rzeźnia!!! Za ten bajzel, totalną wolną amerykankę przy opuszczaniu parkingu powinno się im odebrać możliwość organizacji imprezy. Dwa lata temu dochodziło do bójek między kierowcami, w tym roku nie lepiej, porządkowi znowu zwiali i udawali że to nie ich robota. Dwie i pół godziny wyjeżdżałem z parkingu!! Policja grasowała tylko na drodze we wsi resztę mieli w nosie. Więcej nie pojadę, choć impreza super. Pozdrawiam
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.238.190.122

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels