REKLAMA

Magazyn przyszłości
ID: 74811

Dostarczany towar jest automatycznie identyfikowany za pomocą fal radiowych i rozładowywany przez samosterujące wózki widłowe w wysokich na kilka pięter budynkach, a człowiek jedynie zarządza całym procesem. To nie wizja z filmu science-fiction, tak niedługo będą wyglądały nowoczesne magazyny w Polsce.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

~lucuś
2020-04-03 18:25:39
Ja polecam kurs na wózki widłowe u mnie w garażu za stodołom.
Tez bardzo szybko i miło, Potem praktyka w ka*ale przy obsłudze De Ta, i Stalina, może i Jelcza... zobaczymy co sie da zrobić.

1

~dosek
2020-04-03 22:17:50
"towar jest automatycznie identyfikowany za pomocą fal radiowych" za pomocą echosondy?... towar ma wtopione jakieś stalowe płytki, czy jak? Co to za technologia?

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.231.21.83

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels