AutoMapa 6. 0. 0. for EUROPE on TIR -opinie:)
ID: 71771

j. w.

Posty (34)

boleklolek
2014-07-27 17:14:18
Automapa to badziew. Od 10 lat używałem navigona, ale niestety: Padła bateria i uszkodziła coś w środku. Kupiłem navi z AM (ze względu na cenę), Porażka. odradzam
~Maciek
2017-11-18 20:04:24
A wypowiem się... Co jakiś czas latam na lodówce na Bałtyki. Google Maps na określenie celu- najbardziej aktualna, pokaze prawie każdy magazyn. Jak Google poda mi pozycję to odplamiacz navigatora. Wersja free dla mnie wystarcza. Prowadzi glownymi drogami, pokazie fotoradary...
A w szufladzie mana obok mnie leży mapa Europy i mapa Polski dla TIR. Co pauza kontrola tego co pokazuje nawigacja a co mapa i jazda :-)

Tak, jazdę tirem traktuje jako rozrywkę
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.144.16.135

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce