::DAS OCHRONA PRAWNA KIEROWCY KRAJ +UE
ID: 67966

Czy ktoś coś o nich słyszał podobno są znani na całym świecie jak firma transportowa się ubezpiecza to i kierowca tez jest ubezpieczony. 1. "Ochrona Prawna dla Właścicieli i Kierowców pojazdów mechanicznych"
2. "Ochrona Prawna Rodziny" 3 Ubezpieczenie "Ochrona Prawna Pracownika"
4 Ubezpieczenie "Ochrona Prawna w razie Nieszczęśliwego Wypadku" 5 sądy pracy 6 sprawy karne. rozmawiałem z przedstawicielem tej firmy i po krótkiej rozmowie wydaje się to sensowne kosz nie jest jakieś duży 174 zł na rok ubezpieczają do 30. 000zł wydaje mi się że warto nawet to nie jest duży koszt bo dają ci adwokata jak masz ubezpieczenie proszę o jakieś info...

~andrzej
*.internetia.net.pl

Posty (19)

~pepe
2015-04-07 19:32:22
ile kosztuje to ubezpieczenie? , przed chwilą facet na parkingu mi wciskał i mówił że to koszt 700 zł za rok i to już zaraz podpisujemy umowę, to trochę dziwne.
~luska
2015-04-07 19:41:59
Sciema to ubezpieczenie nie polecam.
~już nie kiero
2015-04-07 20:51:05
Podpisz i zaraz masz 700 mniej. Nawet jak już dojdzie do czego, a ten drugi z którym będziesz miał problem, będzie też u nich ubezpieczony to się dowiesz ile to kosztuje. hahaha dziadostwo i tyle.
~dziadtransportowy
2015-04-07 22:37:04
wpisać w wyszukiwarce na ET DAS i się dowiecie wielu ciekawych rzeczy...
najlepiej wykupić największy pakiet rodzinny... w gratisie dostaniecie bezcenne naklejki różnej wielkości... ale najbardziej bezcenna to ta duża którą nakleja się na aucie na jej widok Polziaje czy zolle w niemczech s*p*i*e*p*r*z*a*j*ą jak najdalej albo odwracają głowy i udają że nie widzą polskiego auta z naklejką DAS, Czesi znowu jak to to Czesi... nikt nic nie wie... odpalają skodzinki i ogień byle jak najdalej od Polskiego kamiona z naklejką DAS... Madziary ze strachu po krzakach siedzą... zresztą co będę się rozpisywał... w całej EUROPIE zbóje drogowe w mundurach którzy czychają żeby dowalić Polskiemu kiero... na widok naklejki lub słowa DAS mieknie im rura i nie stwarzają żadnych problemów a wręcz stają się bardzo uczynni... a sumując po drugiej stronie siedzi ludek który ma kompa przed sobą i czyta formułki znalezione w internecie szczególnie dotyczących błachych spraw... nie pamiętam ile tera jest ale chyba najniższe ubezpieczenie roczne to 540 zł a najwyższy pakiet bodajże 1092zł lub coś koło tego... i dlaczego dopiero przy próbie rozwiązania umowy... czytać: braku chęci przedłużenia ubezpieczenia dowiadujemy się że umowę można rozwiązać dokładnie 6 tyg przed datą końca poprzedniej ani 1-2 dni wcześniej ani póżniej
~dziadtransportowy
2015-04-07 22:40:00
a ten naklejki chłopy to możecie ponaklejać w stodołach i garażach bo już w całej EU śmieją się z tych naklejek na autach
~marcin. sto1
2015-11-07 18:14:03
Może ktoś potwierdzić/zaprzecz yć że to ubezpieczenie faktycznie jest coś warte? Ostatnio na A1 koleś chciał mi to usilnie sprzedać argumentując że są niezwykle skuteczni, ale coś mi się zdaje że to ściema?
Jest tu jakiś zadowolony/niezadowo lony klient tej firmy?
~lachim
2017-10-02 21:32:40
A jak na parkingu sprzedają ci tombak i mówią że to złoto to kupujesz???
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.198.86.28

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce