Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Kaufland piotrków rokoszyce - wyzysk kierowców

ID: 40337


Kto był powinien wiedziec. Zajezdza sie, czeka na kolej, stawia auto pod rampe i zaczyna sie szopka. Pytają czy sa prawnienia na wozek. Jak NIE to wyganiają pod rampe i ktos przyjedzie wyładowac. Jak ma ktos upraw. to mozesz sobie od razu sam paleciakiem elektriko wyładowac i to w zasadzie rozsądna opcja bo zeby ktos przyjechał mozna czekac do wieczora. System polega na tym ze kazdy kierowca jak poczeka wkoncu wezmie ten wózeczek i sam to wyjmie zeby miec juz z głowy a ktos inny w ten sposób ma kilku pracowników magazynu mniej na utrzymaniu. Zeby cos dopłacali za wyładunek od spedytora nie słyszałem bo przeciez nie musisz sam, ktos przyjedzie tylko kiedy tego nie wie nikt??? moze pod wieczór

~transportowebagno
*.142.207.82

Posty (77)

~qqqq
jazda na podkładkach tzn. w dzień tarczka na siebie, w nocy tarczka bez imienia i nazwiska- jeżdżąc dla kauflandu sypia się na czerwonych światłach- jak to mawiał były spedytor gdy zapytałem kiedy u was się sypia. załadunki -rozładunki za friko. niestety nic pozytywnego nie moge o tej pracy napisać.
~qqqq
kierowcy są opłacani z pieniędzy które kaufland płaci za rozładunki-reszte zap. sefowie przewożnicy. itd zna dobrze temat z podkładanymi tarczkami-nikt nie reaguje. szkoda pisać o tym syfie.
~Wolak
Walczmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obowdnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki, na której już robią się drobne korki i jazda tą drogą staje się uciążliwa.
Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje
://oi65. tinypic. com/122zszr. jpg
Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przełużona do Tomaszowa Mazowieckiego.
~Vestas
Heh, ale z was frajerzy.
~Vestas
Kierowcy to leszcze, mocni w gębie między sobą. Nie postawią się szefowi, bo wiedzą że są cienkimi bolkami i szybko można ich zastąpić kolejnym szmaciarzem. Dlatego tak chętnie nadają na innych w firmie.
~Vestas
Paleciak na magazynie aż ciepły od tempa kierowczyka, a na tacho pauza. I do tego za friko... Szmaciarze.
~Vestas
Koledzy jak brameczki w stronę granicy?
Koledzy, czysto na punkcie?
Koledzy, można ich jakoś objechać?
~Vestas
Ja? Pokrzywdzony? Heh, dobre. Szczawiku, spójrz na parkingi przed magazynami, zadaj sobie pytanie kto jest pokrzywdzony i wtedy możesz wrócić do dyskusji.
~Vestas
A co mnie oni obchodzą, chcą, to stoją.
Tylko że raz na jakiś czas zagada taka właśnie ofiara losu, że miał być w piątek w domu, a on w sobotę będzie miał 500km do przejechania z czego połowa na rzepie. I że który to już raz.
Ja po pierwszej takiej akcji oznajmiam przełożonym, że to pierwszy i ostatni raz przygrali ze mną w ch...
Kiedyś zwolniłem się, bo dziad nie chciał zwrócić mi 30zł za zakup WuDeka do jego zardzewiałej naczepy. Nie chodziło o kwotę, ale o podejście. Jak ktoś ma mnie w d... , to również działa to w drugą stronę.
Szczawie za kierownicą mają problem z takim światopoglądem. Bo są szczawiami.
~300
~Vestas
2018-10-27 19:58:25 Paleciak na magazynie aż ciepły od tempa kierowczyka, a na tacho pauza. I do tego za friko... Szmaciarze.

Ty w curve jepany bucu, nie za friko tylko na frigo za 200-300zeta dniówki pacanie lata się z paleciakiem aż miło, i zdrowo. Polecam każdemu knurkowi, samo zdrowie.

1

~Vestas
300, szmaciarzu, tobie napluć w ryj to powiesz, że deszcz pada.
Samo zdrowie to jest, jak po pracy popływam na basenie, pojeżdżę na rowerze, wybiorę się w góry.
Dorobiłeś sobie ideologię z paleciakiem dla zdrowia, bo innego wyjścia nie masz.
Tak jak d... jest od s... , tak magazynier od paleciaka.
A jak sobie wytłumaczyłeś przebieranie w stercie śmieci palet na wymianę... ?
~Sylwek
Wyzysk. Nasi nadgorliwcy dorwali się do władzy. Jeszcze lepiej niż za Hitlera.
~AZIR
kierowca który sam rozładowuje to idiota, po pierwsze przepisy mówią wyrażnie do kogo należy załadunek oraz rozładunek i w jakich okolicznościach może te czynności wykonywać kierowca, druga kwestia to uszkodzenia towaru w czasie za lub wyładunku a także sprawa roszczeń w następstwie nie daj Boże wypadku, niestety kierowcy na liniach tz. krajowych to w dużej mierze prawdziwe chłopki roztropki gotowe wylizać dupę kierownikowi magazynu w zamian za szybki rozł. przykre ale prawdziwe

1

~fryc
Kto nie chce to nie zdejmuje.
Obciążą dostawcę za rozładunek i po sprawie.
~Vestas to cipa
Hehe ale wy wszyscy madrzy i każdy i tak robi i tak ale. Niema to jak dociac komuś... I ten cały Vestas napewno to ten z tych. najlepszych driverow i ogarniaczy nic nie robi i napewno ma 10k wypłatę :D piz. da ; D
~Robson81
Witam,
Szukam stałej współpracy na chłodnie 33 paletowe najchętniej w regionie mazowieckiego, lubelskiego i śląskiego. Jestem z okolic Lublina.
Roberttransport@in t. pl
~Fox7
Podejmiemy się rozladunkow w Centrum Dystrybucji Kaufland Rokszyce więcej info 515049700

1

~kiero
A w Lidlu jak jest, tez sam rozladowujesz i jeszcze sam musisz palety sobie przebierac.
~watsonthomas
Die Kaufland Card ist eine Kundenkarte, die von Kaufland angeboten wird. Mit dieser Karte können Kunden bei jedem Einkauf Punkte sammeln, die sie später gegen tolle Prämien einlösen können. Zudem gibt es für Karteninhaber exklusive Angebote und Rabatte. Auf der Website kaufland-card. de können Kunden sich über die Vorteile der Kaufland Card informieren und die Karte beantragen.

s://nachrichtenm orgen. de/sommergewinne-kau fland-de-chance-toll e-preise/
~watsonthomas
Sommergewinne. kaufland. de ist die Website, auf der Kunden von Kaufland die Chance haben, tolle Preise zu gewinnen. Hier gibt es jede Menge Gewinnspiele, bei denen man Preise wie Autos, Reisen, Gutscheine und vieles mehr gewinnen kann. Doch wie genau funktioniert das Ganze? Wir erklären es Ihnen!

[url=s://n achrichtenmorgen. de/sommergewinne-kau fland-de-chance-toll e-preise/]click here[/url]
~sid
robicie robote za magazyniera, a on za to kase zgarnie. frajerstwoo 1 sza klasa.
~sid
jak w niemczech magazynier problem ma, to sie do spedycji dzwoni a nie za paleciak lapie
~Dziad cebulowy
U niemca na każdym takim kauflandzie, rewe czy lidlu kierowca zapiepsza sam i jeszcze paletę na rolki musi wstawic
~Dziad cebulowy
Przecież ten wyzysk kierowcy parobka Niemcy wymyśli i oni stosują.
Na biedronce, polo markecie czy stokrotce kierowca nawet na magazyn nie wchodzi
~sid
Cebulowy kierowca od ciebie Tak, ale nie kierowca z niemieckiej spedycji

1

~Dziad cebulowy
Dostawy do tych marketów robią tylko niemieckie spedycje i wszyscy kierowcy zdejmują tam towar jednakowo.
Widać żeś nigdy tam nie był nawet

1

~zerka spod premium
są non stop chętni
~sid
ktos ci glupot naopowiadal
~jason
[url=s://nachrichten morgen. de/sommergewinne-kau fland-de-chance-toll e-preise/]Kaufland Code[/url]
~jasonmax
Dostawy do tych supermarketów są wykonywane wyłącznie przez niemieckie firmy przewozowe, a wszyscy kierowcy odbierają towary w ten sam sposób. Wyraźnie nie byłeś tam. für weitere Informationen (hier klicken)
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.213.60.33

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels