Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Elektryczna chłodnia z odzyskiem energii już na drogach

ID: 279788


W ramach inwestycji w innowacje spółka Fresh Logistics Polska wprowadza do swojej floty pierwszą elektryczną naczepę chłodnię z systemem odzyskiwania energii “z drogi”, co oznacza, że agregat ładuje się podczas jazdy i hamowania. To milowy krok w logistyce produktów świeżych, gdzie energia może zostać odebrana i wykorzystana do utrzymania ładunku w optymalnej temperaturze.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (5)

~kiero
Cos takiego się kupuje żeby medialnie trąbić jaka firma jest ekologiczna. A koszty serwisowania takiej naczepy przekroczą zysk.
g-a
Takie "odzyskiwanie energii" zwiększa opory toczenia. Czyli zużycie paliwa. Ekologia całym ryjem.
jacek-kuba
Pani /ministra/ /aktywiszcze/ twierdzi, że firmy odchodzą z rynku Polskiego, ponieważ mamy mało prądu /eko/. Firmy wracają do chin -które w rok, otworzyły tyle elektrowni węglowych- ile ma cała unia. De bi li zm górą, obłęd zwycięża. Jeżeli w kilka miesięcy neobolszewia nie zostanie odsunięta od władzy -starty będą nieodwracalne. Całe byłe pzpr z PO na czele, musi zostać wyłapane, osądzone i pozamykane przez niezawisłe sądy. Swołocz sprzedała Polskę za kawałek picki. Jak za chwilę wszyscy będą cierpieć głód-będzie już zbyt późno na powrót do normalności. pzpr i satelity muszą poddać się utylizacji. Polska pomimo świetnej kondycji, nie wytrzyma takiego złodziejstwa.
jacek-kuba
straty nie starty*
~sid
Schalom, Icek
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.192.48.196

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels