Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Nastroje na rynku pracy nie są zbyt optymistyczne

ID: 279651


Blisko co piąta firma zamierza ograniczać zatrudnienie. W dużej mierze to wynik niepewności gospodarczej i rosnących kosztów pracowniczych.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (21)

~miska ryżu dla was
im wiecej firm upadnie -tym lepiej dla kierowców
~Komentariat
Polacy uciekli, Ukraińcy uciekli, Hindu drugi raz nie przyjadą. To kto się martwi polskimi firmami?
~driver
Moim zdaniem powinienes Ty sie martwić bo nie bedzie miał kto robić na beneficjentów 800+ emerytury renty zasiłki A pracy nie bedzie dla wielu Jak zajrzysz do portfela i zobaczysz pustke taką samą jak w lodówce to moze przemyslisz czym to jest spowodowane
Ksiegowy2
Driver
Nie każdy jest beneficjentem 800+ a pracy za granicą multum i nie mówię tutaj o pracy kierowcy.
Polskie firmy transportowe nie będą miały łatwo a z dnia na dzień pojawiające się regulacje prawne znacząco zmienią rynek.
Tzw. Dziady szybko poznikają a wraz z nimi kierowcy, którzy nie radzili sobie i lądowali właśnie w takich firmach.
jacek-kuba
Faktycznie co 5 firma chce planuje zwolnienia. Ale artykuł należy dokończyć i napisać, że 4 z pięciu firm planują kolejne przyjęcia.
~Skokomioko
Na wschodzie Polski w T-Transie leżą na biurku dziesiątki CV Filipińczyków. Soboń podobno już wybiera według wzrostu.

1

~kiero
Teraz PO "aferze wizowej" platformersi będą się bali dawać pozwolenia na prace i wizy.
jacek-kuba
PO się nie boi. W pół roku ograbili cały majątek -wszystko do zera. Jeszcze kredytów nabrali na dziesięciolecia i nadal na nic nie mają. Piniędzy ni mo i ni będzie.
~Inżynier Karwowski
Kto się cieszy że firmy padają, zycze im, żeby stracili pracę. Przynajmniej na rok. Po tym czasie porozmawiamy, jak to jest cieszyć się z cudzego nieszczęścia.
~Kris
Po co nam miejsca pracy skoro są na zachodzie.
~K.
3 z 10 będzie pracować reszta na bruk Innych opcji nie ma Kryterium firm które wytrwają to własną flota i robota beż pośredników Jeszcze przed nami 1. 5 roku minimum spadków obrotów
~Ordynator oryginal!
Donaldino, to dobry premier i on nam da.
Zadba o naszą przyszłość i pełną miskę ryżu.
~Ordynator oryginal!
Nawet przywraca zasiłki pogrzebowe, które zabrał w poprzedniej kadencji, a dzisiaj szumnie nazywa poduszkami.
~Ordynator oryginal!
Ustami ministry pociesza, że dostanie każdy, bez względu na wiek i dochody.
Ludzki pan.
~Hehe
Każdy człowiek powinien mieć dochód gwarantowany pozwalający na spokojne życie oraz dach nad głową. Jeśli ktoś chce więcej to pójdzie do pracy i będzie miał. Nie jest to do końca sprawiedliwe, bo wiadomo, że są różni ludzie. Ale ludzie bezdomni i żyjący od 1 do 1 do jeszcze gorszy widok, kontrastujący okropnie z luksusem innych. A skąd wziąć pieniądze na sfinansowanie takiej pomocy? Bardzo prosto od:
a) bogaczy
b) obrzydliwych bogaczy
c) śmierdzących bogaczy
~Hehe
"... tym lepiej dla kierowców" Może i być lepiej, pod warunkiem że upadną te które oferują dużo pracy za mało pieniędzy, a reszta te na wyższym poziomie przejmą ich robotę razem z pracownikami i w ten sposób rynek się oczyści.
jacek-kuba
Co cię inni obchodzą? Nie myślałeś żeby zostać bogaczem? Skoro to jest podstawa bytu dla ciebie -to musisz coś robić w tym kierunku-tak jak oni. Potem będą tobie zabierać na nierobów.
jacek-kuba
Z moich podatków minn. wspomagają takie łyse cioty które sobie nie radzą, czy innych dziadów, zenków z disco-polo itp. Nie ujadam z tego powodu-chociaż nie rozumiem.
~kiero
Jest kolejna okazja, by zarobić więcej niż w Polsce, bo pracowników intensywnie poszukuje jeden z najwiekszych koncernów motoryzacyjnych na świecie: Mercedes-Benz Group AG - informuje "Fakt". Potrzebni są mechanicy pojazdów dostawczych do pracy w okolicach Frankfurtu nad Menem. Firma oferuje wynagrodzenie netto w wysokości około 3, 3-3, 4 tys. euro miesięcznie, a także zapewnia zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy oraz roczną premię w wysokości 1000 euro.
jacek-kuba
Przy obecnych cenach to wszystko jest zdecydowanie MAO. To są pieniądze na bieżące wydatki. Jak kupić mieszkanie, autko elektryczne, porządne garnitury, zwiedzać świat, utrzymywać dzieci? ?? To są stawki dla żebraków. Żeby godnie żyć, facet musi dzisiaj zarabiać co najmniej 50 tys zł miesięcznie netto. Nie mówimy tu kupowaniu jachtów, luksusowych samochodów, czy samolotów. Mówię o normalny spokojnym życiu. W tej wypowiedzi nie ma ani grama wygłupów czy żartów. Wszyscy zaczynamy powoli obracać milionami, ale one nie mają już wartości. Wracamy do czasów sprzed denominacji złotówki.
jacek-kuba
Przy dochodzie 50 tys netto -nie mówmy o jakimś biznesie. Wspominam jedynie o szarym spokojnym bycie-żadnych wyszukanych luksusów.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.221.73.157

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels