Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zmiana planów: Niemcy porzucają propozycję weekendowego zakazu dla wszystkich pojazdów

ID: 279106


Wczoraj pojawiły się informacje o sporze dotyczącym reformy ustawy o ochronie klimatu oraz propozycji niemieckiego ministra transportu dotyczącej wprowadzenia weekendowych zakazów ruchu dla wszystkich pojazdów. Na szczęście uzgodniono porozumienie w sprawie ustawy o ochronie klimatu.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (11)

szatan
Widać że w każdym niemieckim lewaku od czasu do czasu budzi się Adolf. Niech dołożą 2 euro podatku do paliwa to będą mniej jeździć, byłoby to lepsze od całkowitego weekendowego zakazu.
tagoo
PO. jepane lewactwo nic się nie zmienia, czasy i tematy zmieniają się.

Najpierw sami wymyślają problemy, a później wspaniałomyślnie z nich rezygnują, odtrąbiając bardzo głośno ogromny sukces, że rezygnują ze swojej głupoty...

Depili nie sieją, oni się rodzą.
Jak tak ci działacze lewicowi popatrzą sami na siebie, to nie dziwię się, że tak bardzo zależy im na wprowadzeniu "pigułki dzień PO" już od 15. roku życia.

Wszystko jednak chyba w trosce o przyszłość ludzkości, aby już nie rodzili się więcej tacy jakimi oni sami są...

Daj Boże, że takie i tylko takie przyświecają im intencje...
~Bolek
W sam środek tagoo
~młody
Skoro już tak głośno było o wprowadzeniu zakazu weekendowego dla aut spalinowych to znaczy, że już niedługo będziemy świadkami tego zakazu. Nie ma się co łudzić, że będzie lepiej. Dobre czasy już minęły. Niemcy na oczach całej europy stają się biedakami zadłużonymi do granic absurdu. Muszą wprowadzać zielony ład jak najszybciej żeby takie kraje jak Polska nie wyprzedziły ich w rozwoju. A to może być realne do osiągnięcia, tylko potrzebujemy mądrych ludzi na wysokich stanowiskach, a nie zdrajców narodu polskiego.
~Obywatel PL
Nie dajmy się omamić i nie głośmy tez co z nami zrobią, że będzie już tylko gorzej i że na nic nie mamy wpływu. To był zwykły test. Władza w każdym kraju w ten sposób nas testuje na co mogą sobie pozwolić i jakie mają szanse, bo nawet oni wiedzą, że w ostateczności mają tyle władzy na ile naród jej im pozwoli.
~Adolf
Niemcory lubią jeździć w weekendy swoimi starymi kopciuchami czy motorami, więc był by dym
~Pokolek
Jak by się to wprowadzili to totalna katastrofa dla szwabow bo co by oni robili przez weekend. Oni przez te dwa dni jadą na parkingi autostradowe i jedzą kanapki i zachwycają się jakie to one smaczne i jak fajnie jest na danym parkingu a ktoś nie dawno koło ławki szczał na trawę. Ja tak robię jak jestem u szwaba leje na beton . w rajkę i nie tylko rozrzucam śmieci. Zdeptać to dziadostwo szwabskie.
~Beria
Szkoda, ze nie przegłosowali tego pomysłu, było by ciekawie w czerwcu
~Helga
Ja nie rozumień skad tyle jadu i nienawiści. Co was obchodzi vo robia Niemcy. niech każdy się zajmie sprzątaniem swoich smieci na własnym podwórku. Kto was zmusza do tego, prasa? Telewizja która przekazuje tyle nie prawdy i jadu ze to powinno być karalne. Niemcy takie Niemcy srakie proszę się obudzić i pomyśleć o swoim kraju ile w polsce absurdalnych praw działa i co też temu Niemcy winni? Masakra.
tagoo
Helga, a ciebie z jakiej klatki wypuścili?
Musiałaś być długo w odosobnieniu i izolacji, skoro nie wiesz jaki wpływ na wszystko, co dzieje się nie tylko w Polsce mają Niemcy.

To może z innej Mańki...

Wobec tego niech Niemcy przestaną wpier. dalać się do spraw Polski i Polaków, a my nie będziemy wówczas widzieć wszelkiej patologi występującej na co dzień u nich - zgadzasz się? !

Tylko przekaż im to i mam nadzieję, że ciebie posłuchają...
~Claudia Klein
Witam, nazywam się Claudia Klein, jestem dyrektorem finansowym, udzielam pożyczek i innych usług finansowych oraz reprezentuję Spotcap Global Financial Services.

Spotcap Global Financial Services to kompleksowa i niezawodna firma pożyczkowa, oferująca wszelkiego rodzaju usługi finansowe, takie jak; Pożyczka osobista, pożyczka biznesowa, pożyczka hipoteczna i wiele innych. Jeśli pilnie potrzebujesz usług pożyczkowych, radzę Ci skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem (spotcapglobalservic es@gmail. com | lub wysłać SMS-a na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819) i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ my zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro z oprocentowaniem 3% rocznie z okresem spłaty od 1 do 30 lat. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.

Przyznaję, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem. Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki kapitałowej od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych ze względu na wysokie oprocentowanie, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska zdolność kredytowa lub z innych powodów

Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami w banku. Nasz serwis jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz otrzymać pożyczkę i sfinalizować transakcje kiedykolwiek i gdziekolwiek tego potrzebujesz

Świa dczymy całodobowe usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku zapytań/pytań? - Wyślij e-mail na adres ( spotcapglobalservice s@gmail. com | lub wyślij SMS-a na WhatsApp za pośrednictwem: +31642117819) i natychmiast otrzymaj odpowiedź

Twoja rodzina, przyjaciele i współpracownicy nie muszą wiedzieć, że brakuje Ci gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!!
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.112.198

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels