Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

56 dni zamiast 28 - służby kontrolne będą wiedzieć dużo więcej o kierowcach i przewoźnikach

ID: 278233


31 grudnia 2024 roku wejdą w życie zmiany wdrażane przepisami Pakietu Mobilności, zgodnie z którymi podczas kontroli drogowej kierowca będzie obowiązany okazać kompletną dokumentację dotyczącą jego czasu pracy z bieżącego dnia oraz z 56 dni poprzedzających, zamiast 28 obecnie obowiązujących.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (22)

~scania s500
A za rok lub dwa, każdy będzie musiał wozić i okazywać akt urodzenia, ślubu, kartę szczepień i cały życiorys włącznie z pełną kartoteką od lekarza, totalitarna kontrola i inwigilacja, oczywiście nie będzie to dotyczyło pewnego kraju ze wszchodu.
~RealPoland
Za dwa lata, nie będzie NIC, dzięki krajowi ze wschodu. Wydymają wszystkich i w każdą dziurę. Żeby jeszcze tylko nie było powtórki z WOŁYNIA !!!
~...
jakie jeszcze troski wprowadzą
~tak
jak nie zrobimy strajków z tego powodu to znaczy, że z nami można zrobić wszystko.
~Renek
Jaki strajk? Nie bądź śmieszny
~Pluszak
Nie znam drugiego takiego zawodu co by tak karali. Niewolnicstwo. Inwigilacja.
~Lutek
Wystarczy przeczytać przepisów i mogą mi tylko dowidzenia powiedzieć, tyle w temacie
~Taurus
Po co strajk.? Mnie mogą kontrolować nawet z kilku lat w . to mam tacho czyste z małymi wyjątkami gdzie przy opisanym wydruku mogą mnie w d.. Pocałować. Chyba że jesteś przedsiębiorca że starymi autami we flocie to koszt wymiany tacha będzie niemały.
~Krzysztof
Teraz .e w zielonych ubraniach roboczych obe.a się z radości. Władza
~Tak
Taurus to spodnie też im zdejmij przy kontroli żeby ci do du-py mogli zajrzeć
tago1
I palca wsadzić, aby prostatę przy okazji zbadać.
~Irex
Za chwile beda sprawdzac od monetu wydania karty.
Liczy sie tylko kasa i karanie
szatan
Skoro w delegacji już większość to niewolnicy z dalekich krajów, to dlaczego rządzący i ich poborcy podatkowi mieliby mieć skrupuły? Dla cywilizowanych ludzi praca po 8h i powrót na bazę, dla Papuasów kara- proste.
~Mariusz
Co jeden przepis to lepszy, byle by tylko kasa z tego była, tak dla dobra społeczeństwa żeby za dużo nienazbieralo i się za bardzo niestawialo.
~Fulman
Bardzo dobrze w koncu się za asów parkingowych ktoś wezmie, ale to też ma same pozytywy będą bohatera i uratują ludzkość na ziemia. A przyjdzie taki dzień że przełożeni uścisną rękę furmana i fulman zobaczy uśmiech na ustach rodziny pana że wychował obce dzieci i jezdzil na pół etatu w systemie 4/1 dzień bo pan wlasciciel wystawiał zaświadczenie że że kielofca tatuś pracuje za najnize świadczenie i nie będzie mógł płacić na swoje dzieci alimentów. Hip hip hula dla pana fulmana
~Młody
Panowie po prostu pełen legal i po problemie
~Kierowca
Szukaj tylko kasy cały czas kontrolę gnębią nas idt Zoll Bag policja i cały czas czepiają się kierowców nie idzie normalnie pracować ja rozumiem że muszą być zasady które trzeba przestrzegać ale już powoli robi się to chore każdy zawsze może coś przekroczyć czas pracy czy jazdy ciężko nieraz znaleźć parking a oni to w . mają chodzi tylko o to że jak cię zatrzymują to muszą dać za coś mandat i tyle
~Patriota
Najlepiej posadzić z każdym kierowcą policjanta lub inspektora i nie będzie przekraczania czasu pracy, nie będzie też bezrobotnych. A rządzących wysłać do roboty.
~Szymon
Srał pies ten zawód
~Tak
Patriota ale to nie o to chodzi żebyś ty nie miał wykroczeń. Twoją pracą ma być tak obwarowana przepisami żeby przy kontroli był pewny mandat.
~Tak
Policz sobie ile to kasy dla budżetu jak jeden radiowóz itd potrafi dziennie przywieźć 50000 PLN. Nie wspomnę o fotoradarach, bo tam juz kasa płynie szerokim strumieniem
~Dziad cebulowy
W ubiegłym roku było 7 kontroli na drodze, mandaty łącznie na kwotę 500 złotych.
Jak wy jeździcie, że tak sracie w gacie przed kontrolą?
Przepisów pewnie nie znacie, więc wracajcie do wideł
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.117.130

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels