Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ukraińscy kierowcy zawodowi siłą wysyłani na szkolenia wojskowe

ID: 276868


Sytuację do jakiej miało dojść na ukraińskim Zakarpaciu opisał użytkownik Facebooka - Алексей Кушнаренко i na temat, której rozpisują się również zagraniczne media.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (57)

~Mi tesz mao
Oczywiście że będą podwyżki dla kierofcuf bo nie dość że kierofcom jest Mao to i kierofcuf jest Mao.
Jak Ukraińcy opuszcza nasz kraj a większość polskich kierofcuf pojedzie do niemca to nas będzie bardzo Mao!
Każdy szofer na wagę złota
Zastanawiam się czy po roku 2024 1500 zł dniufki nie będzie za mao
~Mi tesz mao
Dlatego wychodzę z inicjatywą dla dziadów.
Niech kierofcy pracują w systemie 1/3 jeden tydzień w trasie trze tygodnie w domu.
A dniufki niech będzie 3000zl.
Szofer musi zarobić minimum 20 000zl miesięcznie jak to już kiedyś wam obliczalem. Dlatego jak nie chcecie płacić więcej zatrudniacie nasz w systemie 1/3 no i za 7 dni pracy będzie 21 tysięcy zł więc somsiada nie będzie śmiał się z dziada że płaci wypłaty 60 tysięcy kierofcy a sam w podartych butach chodzi.
~Walus
Polski rząd chroni przestępców bo dezerter to przestępca
~sid
dezerter w tym przypadku to ktos kto nie chce zginac za interesy USA
~Słyszałem to osobiście
Ukrainy w przyszłym roku już nie będzie. Z moim doświadczeniem z UPAdlińcami to dobrze. Dużo z nich mówiło że nie mogą się doczekać aż ruscy zaatakują i będą mogli legalnie ściągać rodziny i znajomych
~kiero
Pierwszy pociąg z ciężarówkami z Ukrainy już pojechał do Polski. Mogą sobie blokować granicę. Bruksela nie zamierza ograniczać ukraińskiego transportu. Tam jedzcie protestować, poczujecie jak smakują demokratyczne pały i gumowe kule. Niemcowi obojętne czy Ukrainiec będzie siedział w ciężarówce polskiego przewoźnika, czy ukraińskiego. Byle było tanio.
~kiero
Zapadła decyzja, co stanie się z ukraińskimi ciężarówkami, które utknęły na granicy z Polską z powodu blokady. Zostaną one przewiezione przy pomocy platform kolejowych. Akcja już się rozpoczęła.
~Marian
Pamiętajmy O Wołyniu...
~sid
~kiero
2 godzin temu Zapadła decyzja, co stanie się z ukraińskimi ciężarówkami, które utknęły na granicy z Polską z powodu blokady. Zostaną one przewiezione przy pomocy platform kolejowych. Akcja już się rozpoczęła. -CHA CHA CHA TO GUMIAKI SE TERA DO WIOSNY BLOKOWAC MOGOM
~Malo.
Tempe tumany komentujo a czytać nie potrafio. Z sloska do lwowa to linie uruchomili.
~kiero
Malorozomku, na stacji Izów (Ukraina) ładują ciężarówki, po przejechaniu granicy w Hrubieszowie rozładowują. Trasa około 20 km.
~kiero
Z Iżowa do granicy jest 11 km. koleją.
~męczennik transportu
Rozumiem za darmo jadą.
~PKS poland
Uj z szoszonami. Wypi@rdalac z PL.
~kiero
męczennik wiesz ile kosztuje pociąg z Worgl na Brenner? Od ciężarówki 40, 5 t. 180 euro. Cały czas pod górę.
~kiero
Odległość Worgl - Brener 69 km. Na kołach ponad 90 km. W przypadku Iżów - Hrubieszów kilkanaście kilometrów. To ile ma to kosztować?
~Vestas
Dopóki każdy banderowiec dostaje od nas 40zł/każdy dzień, to zapomnijcie że oni się stąd samowolnie wyniosą. Taka czteroosobowa rodzina banderowców dostaje co miesiąc 4800 + (2x500) + inne zasiłki i zapomogi bez względu na wysokość dochodów. Tak nas 7dowskie ku**y z wiejskiej okradają, w sumie na własne życzenie tego durnego narodu frajerów.
~M!?
kiero- byłeś kiedyś na LHS Hrubieszów? Kompletny brak porównania do Brenero... Jak dzień do nocy... Inna bajka... Coś tam w necie pogrzebał i pie/rdo/li sam nie wie o czym !!
~M!?
No bo te platformy jak rozumiem na torach o choooj szerszych ( w zwisie oczywiście)...
~kiero
Wczoraj polsat pokazywał, nowiutkie wagony lory załadowane ukraińskimi zestawami. Protestujący grozili że pójdą kłaść się na tory. Powiedzieli że masowo będą przewozić przez granicę ciężarówki. A dlaczego porównuje do Brennero, bo jakiś matoł napisał że za te kilkanaście km. trzeba płacić 1600 euro.
Puchacz1
~kiero
16 godzin temu
męczennik wiesz ile kosztuje pociąg z Worgl na Brenner? Od ciężarówki 40, 5 t. 180 euro. Cały czas pod górę.

A z górki jest taniej?
Tzn Brenner-Worgl?
~kiero
Zgadłeś taniej bodajże 20 euro.
Puchacz1
Dawno nie jechałem pociągiem, dlatego pytam.
Mieszczę się w DMC 40T.
Tara z pełnymi kotłami 14, 8.
~robert2
Puchacz tu nie chodzi o 40 ton tylko np jaki rodzaj ładunku przewozisz bo nie wszystko jedzie na kolach
Puchacz1
~robert2
20 minut temu
Odniosłem się tylko do wagi podanej przez kiero, czyli 40, 5T.
~Tomek
Niech Ida Na wojenke. Zolto Niebieska Za Szyba Wozić niewystarczy mieć. Ile Będą jeszcze wojowac. Powinny się już dawno poddać tyle pieniędzy. Sprzętu i nic niedaje...
~Malina Cyc
Otworzyliśmy granice Polski społeczności, która przez 30 lat nie potrafiła zorganizować się w normalne państwo. Biedota przyjeżdżała do nas pracować, a na Ukrainie urządzili się żydowscy oligarchowie, którzy do tej pory są panami praktycznie całej gospodarki.
30-letni eksperyment państwowości Ukrainy okazał się kompletną porażką i skończył się koszerną mafią zwaną oligarchami, największą w Europie korupcją, neonazizmem, faszyzmem i wojną.
~Komentariat
Nowy rząd polski deklaruje comiesięczny kontyngent ukraiński. Wyłapywać będą DEKOWNIKÓW w polskich centrach handlowych i dyskotekach. 150 tysięcy poborowych rocznie to minimalny cel nowego rządu polskiego na wsparcie specjalnej operacji wojskowej w małorosyjskiej republice banderowskiej
~dey zapolić
Deyta zapolić, bo mom nerwa
~słońce Peru król bajeru.
Ruski cycu tak trzeba tych ruskich dekowników deportować z Turcji, Afryki, Seszeli. Pouciekało toto żeby na front ukraiński nie iść. W Polsce łatwiej białorusa, gruzina złapać niż ukraińca.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.121.7

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels