Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Za wpływ na bezpieczeństwo i zmianę oblicza kierowców zawodowych
ID: 276733

Volvo Trucks Polska otrzymało prestiżową nagrodę Partnera Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w kategorii „Firma”. Od lat buduje świadomość w społeczeństwie na temat bezpiecznego zachowania w ruchu drogowym.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (1)

expertone
No jak jedna firma przystąpi do konkursu to wiadomo kto ten prestiżowy konkurs wygra.
W artykule było również o nieudolnych kierowcach. W związku z czym wyżej wymieniona wątpliwej jakości marka ciężarówek postanowiła pomoc nam kierowcą śmiech. Jakiś czas temu pisałem o wypadku w którym uczestniczyłem i który przez zastosowanie wątpliwej jakości systemów wspomagających bezpieczeństwo wątpliwej marki w ogóle miał miejsce. I w mojej opinii ów incydent-wypadek był w całości zaprojektowany przez inżynierów volvo.
Ostatnia Sobota i Niedziele spędziłem pracując w firmie gdzie facet nie oszczędza na sprzęcie i ma mnóstwo rocznych, dwuletnich volvo, ale za każdym razem kiedy zmiana dobiegał końca byłem przeszczesliwy ze to już koniec nie żeby praca była jakoś uciążliwa nie, i ludzie bardzo uprzejmi, tylko koniec użerania się z kabina FH. Wczorajsza zmianę zakończyłem po 14h45min pięcio letnim DAFem z mała kabina CF z większym niż standardowo silnikiem 530 wyszło mi prawie 9h jazdy. Po wyjściu z kabiny ku mojemu zaskoczeni moglem od razu normalnie chodzić i kolana trzymać razem, a po pracy w kabinie FH przy podobnym czasie jazdy tak nie mam a do piedziesiatki jeszcze mi bardzo daleko.
No i na koniec szkolenia którymi wyżej wymieniona firma lubi się chwalić. Tak więc nie zależnie od ilości przeprowadzonych szkoleń i ich jakości choć by tylko jeden kierowca był świadomy tego co robi po odbytym szkoleniu to i tak jest sukces. Zawsze to jeden świeżak na drodze więcej po dodatkowym szkoleniu.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.200.77.92

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels