Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Przewoźnicy będą mogli ubezpieczyć się od ryzyka związanego z działaniami wojennymi
ID: 276727

Uchwalona w lipcu ustawa wprowadza nowe zabezpieczenia dla eksporterów, które do tej pory w ogóle nie były możliwe, czyli możliwość ubezpieczenia pojazdów i towarów od skutków działań wojennych.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (1)

expertone
Zasadnicze pytanie kiedy powstanie do obowiązkowych ubezpieczeń aneks o wypadkach terrorystycznych które zdarzają się tak często jak uderzenie piorunem no ale jednak czasem maja miejsce. Na pewno sporo forumowiczów pamięta polską ciężarówek która wjechała w niemczech w jarmark BożoNarodzeniowy sporo ludzi zginęło polski kierowca również nie wrócił do domu. No i przewoźnik z racji nie jednoznacznych przepisów miał swoje problemy.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 44.200.77.92

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels