Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Prosty manewr, który zabija co 10 ofiarę
ID: 272479

Statystyki pokazują, że wyprzedzanie uznawane z pozoru jako prosty manewr, który każdy kierowca wykonuje w swoim życiu tysiące razy, to jednak poważna sprawa.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (1)

MANnalegalu
2023-04-17 21:57:01
Człowiek to istota stworzona przez naturę do życia w przyrodzie. Dlatego nasz umysł prawidłowo ocenia sytuację do prędkości około 30 kilometrów na godzinę. Natura nie przewidziała że będzie poruszał się kiedykolwiek szybciej -niż pozwala mu na to siła mięśni... Czyli szybciej niż sprint. Środki transportu stworzyliśmy sami.. Dlatego tyle błędów i zła ocena odległości i sytuacji. Do tego brawura i głupota. I bieda gotowa
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 35.175.191.46

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels