Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Z żoną kierowcy o nieobecnej obecności i wspólnym życiu pomimo odległości

ID: 270530


Praca w zawodzie kierowcy nie należy do najłatwiejszych, ale równie trudno być żoną zawodowca. Zadaliśmy kilka pytań odnośnie wspólnego życia, zasad i sposobu radzenia sobie z rozłąką kobiecie, której mąż od kilkunastu lat pracuje za kółkiem.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (12)

~Scyzor
Nie namawiajcie żeby z żoną jeździć...
Kto taki mądry niech weźmie swoją żonę i niech jedzie... powodzenia
~Kotbury
Rozmawiamy kilka razy dziennie... Gdy zaczynałem jeździć to najbliższy telefon był w budce na dworcu, panie redaktor!
tago1
A ja nie rozmawiam z żoną o swoich problemach zawodowych. Staram się mówić, a czasami w dobrej wierze troszkę kłamać i naciągać rzeczywistość, koloryzując sytuacje i mówić jedynie dobrze. Zawsze twierdzę, że mam fantastyczną współpracę z przpisywaczami, fajne trasy i że niemal codziennie wyprysznicowany. Nie obciążam żony i dzieci swoimi problemami, bo oni mają swoje i czekają na moje wsparcie w swoich problemach w których ja nie jestem w stanie im na odległość pomóc, a jako mąż i ojciec jestem zobowiązany do ich wspierania. Już to wiele razy było pisane przez różnych forumowiczów - przez Pana Łysego również, że nie jest to zawód dla cipek. Wychodzę z założenia, że moje problemy są wyłącznie moimi problemami i nigdy nie obciążam nimi ani żony, ani synów. Nikt nie musi się ze mną zgadzać, ale ja tak postępuję i nie zmienię swojego postępowania. Rodzina w takiej pracy jest przede wszystkim od tego, aby ich nie obciążać problemami, bo i tak nie są w stanie mi w niczym pomóc, a w drugą stronę mam więcej czasu i przestrzeni na asertywność i empatię dla nich.
~NEMO
Ty scyzor już swoją wzioleś. Jeździ do dzisiaj, ale z twoim kolega. Nie obrażaj się na mnie. To tylko moje przypuszczenie.
~sid
lepiej miesiac w trasie smiglem krecic, jak codzienne starej w domu sluchac
dziadkierowca
Przystojny mąż + praca w delegacji + atrakcyjna żona = najlepszy model relacji do dokonania zdrady przez jednego z partnerów.

Mój Jasiu nie zdradzi, moja Iwonka to taka święta. . heh
Jedno i drugie z podziwu nie wychodzi kiedy dowiaduje się o występkach partnera.

Kiedy człowiek jest po za relacją czuje się sam ale w dowolnej chwili może flirtować i pójść na balety natomiast będąc w trudnej relacji gdzie męża nie ma i potrzeby są niezaspakajane to frustracja i samotność sięga zenitu.


Być z kimś z kimś się fizycznie nie jest samobójstwem.
Po co mężczyzna którego nigdy nie ma. . a jak jest to już do wyjazdu za chwilę się zbiera.
~Puchacz1
Mój abonament cieszy się najbardziej gdy wyjeżdżam. Nie za bardzo tylko czemu.
leon
Podróbo Puchacza.
Marna kuta sino.
Ciebie nie stać na "abonament"
A co dopiero na żonę.
Nikt na ciebie nie czeka.
Nawet pies od ciebie uciekł.

Ludzie!
Co wy macie we łbach?

Zawiodłem się na tobie.
~Puchacz1
Ja nie wiem co ty masz w swoim łbie.
Sieczkę?
MANnalegalu
najwiekszym problemem kierowcow jest zatarcie granicy miedzy praca a zyciem. Mama mi opowiadala, ze najgorszy okres ich małżeństwa byl jak ojciec zaczal jezdzic. pauzy, dziewiatki, parkingi i spedytorzy... czyli to co kierowca gada caly czas i co nikogo nie interesuje. to tak jakby piekarz caly czas opowiadal w domu jak chleb sie robi... kazdy ma go dosc. do tego picie i niechlujstwo... dlatego od razu mi sygnalizowala jesli widziala u mnie objawy choroby zawodowej -bo sama wie co to oznacza kierowca w domu dla kobiety i rodziny
~Kierownik
Sami sobie wypracowaliście taki szacunek i tak beznadziejną robotę bo ciągle mało pojeżdżę jeszcze więcej po co się godzicie na takie warunki pracy w tym wieku trzeba pracować w systemie 6 dni na/6 dni wolnego max 2/2 firmy transportowe powinny płacić duże diety do tego udciwe wynagrodzenie liczone za godz przepracowane plus spanie w kabinie dodatkowo płatne jako dyżur w tych systemach już wyrabiacie etat albo lepiej do tego wcześniejszą emerytura jak w mundurówce plus 13 pensja pełno płatny urlop a nie liczony od nainizszej krajowej jak to jest w polskich firmach a po to żeby kierowcy nie korzystali z urlopów nie chodzili do lekarzy itp kiedy się skończy te dziadostwo te oszustwo myślą że Ukraińców na sprowadzają tak nas straszą ciągle proszę bardzo za parę lat Ukraińcy się postawią i się dopiero zacznie już nie wspomnę o bezpieczeństwie na polskich drogach!! Powodzenia szanować się i nie godzić się na te dziwne warunki pracy i systemy cały miesiąc w budzie praca to nie wszystko jest jeszcze rodzina oraz inne rozrywki oraz hobby
~Greg
2/2 jest optymalne, (ale 2/2 czyli 14/14 a nie jakies wydluzanie/skracanie )
ale jak taki pryk
PIJE
a malzonka nie toleruje zachlanejMor dy w Lozku
to takiemu grzybowi i 4tyg w trasie dobre
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.121.7

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels