ID: 270513
Anonimowe ogłoszenia o pracę i nielegalne oferty pracy.
ID: 270513
ID: 270513
W ostatnim czasie wykonałem wiele połączeń w sprawie pracy i wniosek jest jeden... FIRMY KOMBINUJĄ, KŁAMIĄ... i to dość w wyrafinowany sposób. . heheh
OGLOSZENIA w wielu wypadkach:
- nie posiadają nazwy firmy
- imienia i nazwiska albo konta rejestrowane na fałszywe dane
- rejestrowanie tego samego ogłoszenia o pracę na wielu kontach
- rejestrowanie na tym samym koncie ogłoszeń w wielu województwach
- Posiadanie kilku numerów telefonów i kilku osób, które działają ja rzecz jednego podmiotu
- nieprawdziwe informacje odnośnie warunków zatrudnienia
- propozycje płacy z km, frachtów
- rozmowy o pracę odbywają się w cicho-ciemnych biurach zdała od aut
- naginanie rzeczywistości i charakteru pracy
- szef firmy transportowej nie ma styczności z kierowcami co skutecznie umywa go od jakiejkolwiek odpowiedzialności, bo ma od tego "CIECIA Z BIURA" który ma za zadanie manipulować i oszukiwać kierowcę
Lista pewnie jest znacznie dłuższa ale wątek nie może być zbyt długi :-)
Po tym co napisałem, prosze poczytać artykuły O BRAKU KIEROWCOW ZAWODOWYCH !!!
śmiech mnie bierze. . pozdrawiam
W ostatnim czasie wykonałem wiele połączeń w sprawie pracy i wniosek jest jeden... FIRMY KOMBINUJĄ, KŁAMIĄ... i to dość w wyrafinowany sposób. . heheh
OGLOSZENIA w wielu wypadkach:
- nie posiadają nazwy firmy
- imienia i nazwiska albo konta rejestrowane na fałszywe dane
- rejestrowanie tego samego ogłoszenia o pracę na wielu kontach
- rejestrowanie na tym samym koncie ogłoszeń w wielu województwach
- Posiadanie kilku numerów telefonów i kilku osób, które działają ja rzecz jednego podmiotu
- nieprawdziwe informacje odnośnie warunków zatrudnienia
- propozycje płacy z km, frachtów
- rozmowy o pracę odbywają się w cicho-ciemnych biurach zdała od aut
- naginanie rzeczywistości i charakteru pracy
- szef firmy transportowej nie ma styczności z kierowcami co skutecznie umywa go od jakiejkolwiek odpowiedzialności, bo ma od tego "CIECIA Z BIURA" który ma za zadanie manipulować i oszukiwać kierowcę
Lista pewnie jest znacznie dłuższa ale wątek nie może być zbyt długi :-)
Po tym co napisałem, prosze poczytać artykuły O BRAKU KIEROWCOW ZAWODOWYCH !!!
śmiech mnie bierze. . pozdrawiam
Posty (35)
| ~Dariusz1990 | Bajer mają co niektórzy opanowany do perfekcji ale wystarczą dwa pytania - jaka podstawa - jak rozliczają nadgodziny 90% ogłoszeniodawców tu się wykłada a im większy dziad tym bardziej się zapowietrza, niektórzy się rozłączają po pytaniu o nadgodziny. Prośba o wzór umowy o pracę na e-mail to już zahacza o fizykę kwantową i obrazę majestatu | 1 | ||
| ~zebi | To jest nieprawda!!! Na innym wątku koledzy przecież się onanizowali ile to jest roboty i za jakie piniendze!!! Tylko żaden łeb zryty nigdzie nie dzwonił. Nie ma to jak kubeł zimnej wody na rozpalone łby... :) | |||
|
JanSzofer61
| ~Darek 64 szofer Uwaga!!! In formacje te zostały zbudowane na bazie adresu IP, należy wziąć pod uwagę, że piszący mógł korzystać np. z kawiarenki internetowej lub innego miejsca publicznego. ostatnio posługuje się nickami: ~Darek 64 szofer użyte: 2022-12-30 20:43:54 ~NEMO uży te: 2022-12-30 11:08:52 ~Piotr uż yte: 2022-12-28 17:18:32 ~Fanatyk użyte: 2022-12-26 11:42:44 ~Paweł uż yte: 2022-12-25 18:59:27 ~Ha ha użyte: 2022-12-25 13:14:31 ~Kierowca użyte: 2022-12-24 20:11:01 ~Jacek uż yte: 2022-12-19 14:47:32 ~Jasnowidz użyte: 2022-12-18 20:33:04 ~Bez podpisu użyte: 2022-12-08 19:21:02 Ostatnie posty napisane przez "Darek 64 szofer" ~Darek 64 szofer Karty multisport, talony na tirowki ~Darek 64 szofer Nie mam butów Czy mogę wejść? ~Darek 64 szofer Dejwid 87 kto będzie wisiał, to się okaże po wyborach jak PIS wygra, byznesmenie zagłodzony. ~Darek 64 szofer Prawo jazdy 1, pełne adr, kurs uno 2, 3 i 9 klasa, wózki widłowe, 5 lat technikum mechanicznego, matura, język niemiecki. Teraz ty szoferze Janie 61 ~NEMO PIS będzie rządził dalej. Takie są realia i nic ich nie zmieni. ~Piotr 1600 euro za 2/2 Niemcy. Średnia. W Polsce podobnie 7000 - 7500 za 2/2. ~Fanatyk Niech PIS rządzi 100 lat. Precz z po ~Paweł Ja bym dał szansę, ale od 25 roku. To i tak za młody, ale ostatecznie ~Paweł Mirek co oni chcom od ciebie??? ~Ha ha Będziesz jeździł Będziesz sprawdzał łysy i wtedy nie będziesz *ą ~Ha ha Witaj tago1 zwolenniku PIS u sympatyczny ~Kierow ca Będą zakładać rodziny w kabinach ciężarówek. Nic dobrego z tego nie będzie ~Kierowca A le naród mądrzeje. Pogoni miłośników reklamówek z Biedronki. ~Kierowca Zaciska jąc dłoń, aż mu się wskazówki w zegarku wyginały. Zegarek pewnie od głównego zegarmistrza PO Nowaka. ~Kierowca Moc truchleje- powiedział Tusk o Platformie ~Kierowc a Ja mam wszystko. Nic mi nie brakuje i dlatego wszystkiego najlepszego dla PIS ~Jacek Donald to też kaczor zgadzasz się kumidan i ty chcesz polować na swojego idola. ~Jacek Golden ja też popieram PIS I będę na nich głosował ~Jasnowidz Kumidana mamy z głowy. Biedny oszalał. Nie widzę potrzeby spowiadania się /chwalenia przed kimkolwiek, zwłaszcza przypadkowym człowiekiem z wyraźnymi symptomami kryzysu tożsamości.. Ponadto, ja nie szukam pracy w sensie peyoratywnym. ! Ja pracę daję, wyłącznie tym, którzy na nią wg. Mojej wyrafinowanej, subiektywnej oceny zasługują, a kryteria oceny są naprawdę wygórowane. ! No, ale jeśli prawdą jest to co napisałeś o sobie, to gratuluję.. ; ) | -1 | ||
|
dziadkierowca
| Mowa tu o ofertach pracy... Czy firmy nie potrafią napisać ogłoszenia o pracę zgodnie z prawdą? Czy jednak nie chodzi o prawdę i uczciwe traktowanie kierowców? Kierowców jest pełno i swoje uprawnienia mają na półce a nie w kabinie ciężarówki, tyle Więcej nic nie powiem. | |||
|
JanSzofer61
| Nie pomyliłem się.. ; ) Świerzynka (łącznik), jeszcze nie zaczął jeździć, już ma pretensje do tych którzy go z całą pewnością nie zatrudnią, bo i po co im Awanturnik /Roszczeniowiec.. Ilość głosów oddanych na posty innych użytkowników 41 GŁ OS NA TAK 7 GŁOS NA NIE Aktywność w etransport. pl Wątki które komentuje: Anonimow e ogłoszenia o pracę i nielegalne oferty pracy. Nie musisz być sama, gdy Twój partner jest w trasie Polski rząd prowadzi intensywną walkę z nietrzeźwymi kierowcami Dzisiejs zy transport samochodowy to brudny biznes... Czy rozwój mózgu może mieć związek z prowadzeniem ciężarówki? Omega Pilzno 15000 zł zarobek Nowicjusz a czas pracy kierowcy - moje pytania Trzeba być pracodawcą, u którego chce się pracować Z salonu do kabiny Co piąty polski pracownik planuje podjąć dodatkowe zatrudnienie TomTom wprowadza aplikację dostosowaną do potrzeb kierowców zawodowych | -1 | ||
|
JanSzofer61
| Dziadkierowca.. Bierz przykład (jeśli podołasz.? ) z kolegi Dariusz 1990, ten podobne podejście ma, ale w przeciwieństwie do wielu innych, bardzo inteligentnie się wysławia.. ; ) | -1 | ||
| ~Dariusz1990 | JanSzofer61 A dziękuję uniżenie | 1 | ||
|
JanSzofer61
| Dariusz.. Nie ma za co.. ; ) Staram się być obiektywny.. Po za tym, tacy jak Ty, to niebywała rzadkość na forum, od dawien dawna.. Cała przyjemność po mojej stronie.. ; ) | -1 | ||
| ~Darek 64 szofer | Jan szofer 61 - jesteś za obiektywny i za kogo ty się uważasz. W swojej wizji być może po kielichu jesteś jakimś guru transportowym. Nie, jesteś nadętym cieniasem. | 1 | ||
|
JanSzofer61
| Darek 64.. No tego to się po tobie nie spodziewałem.. Sam się sprowadziłeś do poziomu ( za przeproszeniem) Jacka Kupy.. : ( Klasyczny niedorozwój emocjonalny.. Kończą się argumenty, zaczyna się ubliżanie.. Szkoda.. : ( | -1 | ||
|
JanSzofer61
| P. S. Darek 64.. Nie obrażaj się za to co napisałem.. To zwykła konkluzja pozbawiona emocji.. Tak dla wyjaśnienia.. Studiowałem Psychologię na OTIRO W-A u Pani Prof. Doc. Dok. Hab. Barbara V. B. (że zrozumiałych przyczyn nie podaje pełnego brzmienia nazwiska.. Dobranoc.. ; ) | -1 | ||
| ~Darek 64 szofer | Dlatego Jan szofer 61 nie wchodż ze mną w polemikę, bo nie zdzierżysz intelektualnie ! | |||
| ~Darek 64 szofer | A ja zjadłem dwie setki baranów. W tym cztery śmierdzące. Dobranoc Jan. | |||
|
jacek-kuba
| Obawiam się, że jasiu alko nie dotrwa do Sylwestra. To już jest stan krytyczny. Uważam, że terapia dla janka -to były wyrzucone pieniądze w błoto. Ale to chyba było oczywiste, że dobrze nie rokował. Student psychologii, pacjent psychiatrii, wokalista piosenki radzieckiej, chórzysta, terrorysta, wyznawca stasi i znana konfitura-sygnalista . Alkoholik w krańcowym stadium i kierowca? | -1 | ||
|
jacek-kuba
| Ewidentne delirium, wręcz książkowe. Osamotniony, wyalienowany ze społeczeństwa na obczyźnie, cierpiący wrak człowieka. Smutne -do tego szukanie pocieszenia w butelce? To pewna psychiczna agonia. Gość krzyczy-wrzeszczy wręcz o pomoc. Tylko dlaczego tutaj szuka ratunku, a nie wśród najbliższych? | -1 | ||
| ~Jan Wolny Myśliciel | .. Test.. To oczywiście obowiązkowa pozycja wśród ludzi dojrzałych emocjonalnie.. s://youtu. be/vzbC39utkTw | |||
|
dziadkierowca
| Czytajcie że zrozumieniem Część firm miała dobrego pracodawcę i warunki finansowe ale cześć firm podpinam pod ten wątek. O tych firmach jest komentarz! Nie ma możliwości na jednym wątku opisać każdego trudnego przypadku... Odniosłem się do zjawiska występującego na ogłoszeniach o pracę. I zamiast do tego się odnosić, padają obelgi i groźby | |||
|
dziadkierowca
| W sieci nie czuje się anonimowy z tego powodu też imieniem i nazwiskiem zakładałem konto. Wszędzie gadam tak samo, bo nie wstydzę się poglądów i otwartej rozmowy. Jeśli ktoś chce mi coś wyjaśnić, niech napisze. . jestem otwarty na dyskusję. . | |||
| ~kumidan | dziadkierowco, temat wątku twego, dęty jak ty sam. Twoje umiłowane hobby, to wydzwaniać po dziadach, aby ''swe umiejętności negocjacji podnosić'', czy jakoś tak. No to co tu tak kwiczysz żenado wcielona. Dzisiaj Sylwester, od poniedziałku, razem z jaculkiem Kupą, kwicz ile wlezie, ale w trakcie balu, będziesz mnie kwiczał i psuł zabawę. Zajmij się swym hobby, dzwoń do mnie jako do dziada, dam ci taką lekcję negocjacji, że dalej za fajerę tyrać będziesz, ale już z uśmiechem na ryju -achoooj przygodo, śpiewał Bodo. | -1 | ||
| ~kumidan | 2022-12-31 09:58:52 Informacja zasłyszana !! W kilku stołecznych zakładach bukmacherskich, dużym wzięciem cieszą się zakłady ''ile klonów na et. , w roku 2023, zainstaluje wiekowy niemal forumowicz tegoż forum, jacek -kuba, powszechnie zwanym Kupą -adekwatne jak najbardziej. Jednocześnie obstawiane są zakłady, ile w roku 2023, ten jep., nięty Kupa, zużyje wagonów kredek czerwonych, tak konieczne ciulowi do egzystencji na et. Sprawa jest dynamiczna, mam ochotę coś tam obstawić, a zastanowić trza się dobrze, bo ta Kupa to typ nieprzewidywalny, bezmózg, a do tego pissdzielec. Mam ochotę obstawić następująco : ilość wprowadzonych klonów w roku 2023 -49 szt, ilość kredek czerwonych - 2 wagony typu węglarka, każdy ton 22. Jak coś wygram, to się pochwalę, jak nie wygram to i tak w roku 2023, zada skopie Kupie 550 razy, ale czy on już na stałe w Tworkach nie zostanie... Na szpitalnych korytarzach nie wypada oklepywać pacjenta, w tak ciężkim stanie -czuwaj !! | -1 | ||
| ~Ł ysy | Przychodzi Pan Kieroffca na rozmowę kwalifikacyjną z kompletnymi dokumentami potwierdzajacymi przegieg jego kariery zawodowej. Nie ma ciągłości zatrudnienia wynikającego ze świadectw pracy, żegnamy pana. Świadectw jest cały wór, również żegnamy pana życząc tylko sukcesów zawodowych. | |||
| ~Ł ysy | Co was interesuje forma ofert pracy? Wy kierowczyny z Bożej łaski pracujecie w najlepszych firmach, tylko na nowym sprzęcie i za zajebiste pieniądze, co was walą oferty dziadów? Przecież jesteście ponadto. | |||
| ~Ł ysy | Kumidan. Jakbyś chciał gada wykąpać w Czajce daj znać. Wczoraj podpisałem umowe na jej obslugę. Będzie łatwiej gada przemycić w otmęty Czajki. | |||
| ~Obejsczał Premium | skąd 30 lat temu miał sto koła papy na biznes | |||
|
dziadkierowca
| Napisze wątek o tym jakie są plusy bycia kierowca bo jest ich naprawdę sporo. :-) Chociaż co nieco wspominałem na różnych komentarzach. . Nie uważam, że to praca dla nieudaczników. Nawet jeśli nie wymaga wyższego wykształcenia. Pomysł aby poprawić wizerunek kierowcy jest super tylko nie wiem, czy obrane sposoby są najlepsze. Ja się tym zajmować nie będę. Część firm też trzyma poziom. Jednak Peszek był, że trafiłem też na tych drugich. | |||
| ~Piotr | Łysy Kumidan | |||
| ~Ł ysy | Z warszawskich wysypisk śmieci ćwoku. | |||
| ~nadaje i po co | tak było jest i będzie, dlaczego bo są non stop chętni | |||
| ~sid | jak nie oszukasz to nie zarobisz, takie czasy | |||
|
szatan
| Takie metody stosują przewoźnicy które posiadają odpowiednio dużą flotę (znam przypadek z 7 zestawami), wystarczy ich unikać. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że jeśli przewoźnik ma więcej zestawów niż 4 to już uważa się za lepszy sort, jeszcze można dodać że jeśli ma założoną jaką dziwną spółkę to ryzyko złodziejstwa wzrasta kilkukrotnie. Uważajcie też na jakieś podejrzane umowy o pracę, z każdą kolejną kartką do podpisania ryzyko dziadostwa się podwaja. Ostatnio wciskają jakieś dziwne umowy o świadczenie usług kierowania po których nawet świadectwa pracy kierowca nie dostanie. |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



