Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Dlaczego paliwo jest tak drogie, skoro ropa nie jest najdroższa?

ID: 269187


Specyfika prezentacji cen paliw powoduje, że jest to dobro, którego poziomy cen znamy najlepiej. Ktokolwiek jeździ, chociaż trochę samochodem musi mijać przynajmniej kilka pylonów stacji benzynowych z cenami, zwanych przez złośliwych ostatnimi dniami słupami grozy.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (32)

~Ordynator orginał!
Wina pissbolszewi.
Wszystko w temacie.
~Mariusz
PiS ustala ceny paliwa w całej Europie?
jacek-kuba
Pis ostatnio podniósł ceny w krajach starej unii i ludzie wyszli na ulice. bolszwicy już nie wytrzymują. Nauczyciele i pielęgniarki poszły w pierwszym rzędzie, a u nas jeszcze pseudo-rolnicy pod przywództwem kołodziejczaka, rolnika z kilkoma hektarami i Lexusami.

-2

ono
we Francji inflacja 4% i 70% ludzi strajkuje, u Niemca 7% inflacji i nerwowa... w Polsce 17 czy ile tam ju ż OFICJANIE i wszyscy chwalą Jarka... naprawdę tak Was tym pisem zaślepiło?

-1

~Patryk pogromca dziadow
Prawda taka ze jak każdy kto pracuje w pl wszystko co zarabia miał na umowie to byli byśmy bogatym krajem.
Każdy bierze pod stołem i zadowolony dlatego te 17 procent ludzie olewaja a najbiedniejsi i nieroby dostaja zasiłki i też zadowoleni bo za darmo
~Dawid87
"~Patryk pogromca dziadow
2022-10-19 11:49:34 Prawda taka ze jak każdy kto pracuje w pl wszystko co zarabia miał na umowie to byli byśmy bogatym krajem. "

chciał bym uświadomić najmądrzejszego na forum że najbardziej opodatkowana grupa w Polsce to ludzie pracujący na umowie o pracę, państwo zabiera około 40% wypracowanych pieniędzy od tych ludzi,
ja osobiście wolę jak to ludzie mają pieniądze a nie państwo. a Patryczek chce bogate państwo biednych ludzi.
~Patryk pogromca dziadow
To druga strona medalu ja też tak wolę ale lament takiego krisa że ludzi nie stać na kebaba za 20zl bo za 2500zl trzeba żyć w 5 osób do mnie nie trafia chyba że naprawdę nieroby
~Malina Cyc
Anglosyjon trzyma za mo*dę UE, a jego agenci w tym PiS skaczą na komendę. I na ich rozkaz firmy paliwowe podniosły sobie marżę w ciągu roku wielokrotnie. Marża idzie na wojnę i nabija inflację. Zdrajcy z PiS powinni wisieć, jako złodzieje Polaków i podżegacze do wojny. Skoro kochają bardziej banderowców niż Polaków, to niech sprzedadzą własne majątki i niech idą precz bronić banderlandu. Choć jesem pewny, żę w razie czego sp.. dolą przez Zaleszczyki z walizami złota jak ich idole za sanacji w wrześniu 1939.

-1

ono
słuchajcie dalej propagandy urojonego sukcesu pisu... tego im trzeba - ciemnoty i biedy.

-1

~kiero
Dziś ON w Niemczech 2, 10-2, 17 euro. Ten PiS to wszędzie ceny podnosi.

1

~kiero
Ciekawe po ile będzie paliwo w D jak od nowego roku przestanie płynąć ropa rurociągiem przyjaźni. Obajtek mówi że może Orlen kupić rafinerie w Schwedt.

1

~kiero
A we Francji nie ma paliwa.

1

ono
Zarobki na zachodzie to... ? Ile?

-1

~12345
Chcieluście pisu to macie.
~Ordynator orginał!
Pissbolszewie trzeba wyjepać na księżyc.
Wtedy wszystko wróci do normy.
~Mariusz
2022-10-19 12:58:09
Zarobki na zachodzie to... ? Ile?

Kierowcy w Niemczech i w Polsce zarabiają podobnie, ale do Niemiec jadą na polskim paliwie.

1

~kiero
Tak pozbędziemy się pisiorów, sprowadzimy nowy rząd z Wenezueli. Tam paliwo kosztuje 0, 000000002 Euro za litr
~12345
Rządu nie trzeba sprowadzać. Mieliśmy swój tylko nie potrafiliśmy uszanować. Mam nadzieję, że Donald Wielki, zgodzi się odbudować Polskę.
~kiero
Donald ryży jest spalony w Polsce to taki Kopacz bis. A po paliwo jedziemy na Maltę tam jest po 1, 22 euro, bo w Niemczech Kaczyński z Obajtkiem podnieśli do 2, 17 euro.
jacek-kuba
Co mają do rzeczy zarobki w stosunku do cen paliw sprowadzanych z 2 końca świata? To znaczy nam sprzedają taniej jak niemcom? A dlaczego niemcy zarabiają trochę więcej? też nie wiesz ono? Jak nie wiesz to nie pisz. Zostaw to. A swoją drogą gdzie zarabiasz w PL? To co cię to interesuje. Zarabiasz na zachodzie, wydajesz w PL i dalej MAO?

-1

jacek-kuba
chyży rój jest już spalony. Szanse ma jak żydzi w getcie. Kto poważnie jeszcze sprzedawcę traktuje? danke chyży.

-1

~Remik
Sranie w banie! To że kurs dolara zwiększył się wobec PLN to nie znaczy że tak bardzo umocnił się wobec euro a za litr diesla w DE trzeba płacić powyżej 2e.
Da to celowe manipulacje energią i paliwami.
~Cipulenka
No nie stety w PL ludzie nie mają odwagi jak w FR wszystko im pasuje najważniejsze że propaganda ma się dobrze i nikt ani nic jej nie zatrzyma
~tago
Panie ekspercie bełkocze pan jak połamany w tych swoich wynaturzeniach. W żadnej stacji paliw nie spotkałem się z produktem o nazwie "ropa naftowa", pewnie chodziło panu o "olej napędowy", to świadczy o pana kwalifikacjach. Zbyt wysokie marże? A co z kontrolą poselską posłów lewicy w Orlenie? ! Przecież polecieli sprawdzić, czy Prezes Obajtek kłamie, twierdząc, że marża to 10 % ceny. Skontrolowali i co? ! Cisza jak w kościele po śmierci organisty. Polecieli, aby potwierdzić zaszczepioną w przestrzeni publicznej opinię POpapranców o nawet 35% marży - niektórzy twierdzili, że połowa ! Niewielkie różnice cenowe zależnie od kursu USD i ceny baryłki są zauważalne i tego nikt nie zaprzeczy. Na koniec deserek. Pisze pan, że ceny baryłki są podawane w USD - niestety !!! A dlaczego niestety? ! Czyżby wolałby pan w rublach transferowych? !
~Ł ysy
Miejscem dla PISu jest Magadaskar.
~tago
Łysy, ale zaraz po tobie. :) :) :)
~tago
Łysy powtórzę pytanie. A co sądzisz o faszystach spod tęczowej szmaty?
~tago
Łysy, proszę przelej swoją elokwencję i niespotykanie inteligentny język w ocenach ludzi na klawiaturę. Nie daj się prosić. :)
~tago
Oko, ty to nazywasz mową nienawiści? ! To jak nazwiesz to, co wygaduje już od miesięcy publicznie tfusk? ! Słowem Bożym na niedzielę? !
~tago
Przepraszam o Ola mi chodziło. Wungiel jest w porcie i wielu już samorządach.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.239.170.244

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels