Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Szansa na zmniejszenie korków i emisji spalin
ID: 267794

2 na 5 Polaków zapytanych, czy coraz bardziej „samodzielne” samochody to szansa na czystsze powietrze i mniejsze korki na drogach, odpowiada, że tak.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (6)

~Precz z UE
2022-08-05 20:29:44
Ta cala ekologia i mowienie o zmianach klimatycznych to jeden wielki bełkot, bzdury, szatanska unia Europejska chce zniewolic ludzi swoimi rozkazami, GB w porę ta sekte opuscila, Polsko obudz się bo będzie za późno.
~Bolek
2022-08-06 03:35:44
Przecież miliony much nie mogą się mylić.
Znam sporo mądrych ludzi którzy są fachowcami w swojej dziedzinie ale na wymianę żarówki w swoim aucie jadą na serwis. Autor artykułu u takich właśnie osób zasięgał informacji na temat - co myślą o... Po o można podpiąć każdy wątek. Zapytajcie ludzi z branży.
~Bolek
2022-08-06 03:45:42
2 razy w ciągu tygodnia taka sytuacja. Jest po 22 jedzie kobietka max 50 na godzinę, gdy z zza zakrętu ciężarówka to ona po hamulcach. 30- 40 max. to trwa około 40 km. Ja wyprzedzić nie mogę, zładunkiem nie jestem zbyt wyrywny. Zjeżdzam sobie na 5 minut pauzy ale po tym ponownie ją doganiam. Złośliwość jakaś.
A może panowie mający uprawnienia nie dawać uprawnień takim osobom. Ja swoje nerwy schowałem do kieszeni ale byli tacy którzy i mnie i tę panią wyprzedzali. Skończyło się dobrze ale czy zawsze tak będzie.
Panowie egzaminatorzy z WORD którzy dajecie uprawnienia 60plus damom. Wam to pod rozwagę. Dama teoretycznie jedzie zgodnie z przepisami ale czy one mają znaczenie gdy dama wyląduje na cmentarzu?
g-a
2022-08-06 06:19:05
Skoro jedze przepisowo to o co masz pretensje?
~Bolek
2022-08-06 17:06:14
Ginek, na sporej ilości nagrobków można by napisać -Tu leży ten co miał pierwszeństwo przejazdu.
Nie sądzę aby tym damom za kółkiem akurat na tym zależało. To że nie przekracza ramek oznaczonych przez prawo nie oznacza że robi dobrze.
~Belamari
2022-08-06 23:32:13
Jak spytasz dwóch i jeden odpowie że tak -to 50%.
Może w celu bardziej poprawnego wyniku należy ograniczyć ilość ankietowanych?
pani i, a w NL przed światłami są takie sygnalizatory copokazują czy przyśpieszyć czy zwolnić przed światłami
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.234.210.25

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels