Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

coś sie chyba dzieje bo jakiś gwałtowny spadek ilości ładunków?
ID: 266573

Jeszcze 2 tygodnie temu było dużo ladunków i człowiek sie nie wiedział w co rece włożyć a od 2 tygodni stopdniowo to zaczelo siadać, chodzi mi o transport FTL plandeki czyli nie FMCG ale przemysłowe /automotive, dziś mnie dobili bo ten sam ładunek co jeździłem z nim pare razy w ciagu ostatnich 2 miesiecy zaproponiwali 15 % niżej, grzecznie podziekowałem ale tak sobie mysle czy ten hamulec zaciagniety w Chinach, ta spirala inflacyjna, można powiedzieć zapaść w budowlance to jest ciekawe praktycznie przyszłościowo mieszkania sie nie sprzedaja a ceny ida w góre jak szalone czy to własnie już nie spowodowało że rynek sie studzi, w 2009 roku było podobnie wszytko szło mocno do przodu brakowało aut ładunki do wyboru do koloru i nagle bang z dnia na dzień spadek ilosci ładunków frachty nagle spadły o połowe i spedycje szukały dna, a może to chwilowe zawirowanie spowodowane wolnymi dniami

~scan cargo
*.204.44.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

REKLAMA

Posty (676)

~Ł ysy
2022-06-24 10:38:27
Po drugie, który z szefów mających układy z rosyjskimi klientami da łachudrze pieniądze do przywiezienia?
Kolejny leszcz nasłuchał się parkingowych bajek i zgrywa The Beściaka.
~Hycel
2022-06-24 11:51:03
Ł ysy idioto po pierwsze Jak woziłeś owoce i warzywa na Rosję na ryneczki typu sofijka i stupiniak rozliczenia zawsze były do ręki dla szofera. Po drugie żeby połamać mnie to trzeba ostrego zawodnika. Po trzecie koledzy dużo słabsi ode mnie tak robili i nikt nie ośmielił się ich połamać bo do pierdla żaden dziad nie chciał iść za nie poskromienie nerwów to czasy gdy już Pruszków i wołomińskiej był w pierdlu lub cmentarzu. Widzę łysy że nie masz kompletnie wiedzy o jeździe na Rosję w tamtych czasach. I wiem że ciebie by kusiło żeby tę sprawę załatwić za pomocą lokówki ale nie dałbyś rady. Kierowcy w jeszcze inne sposoby swoje wypłaty wtedy odbierali ale oszczędzę Ci tej wiedzy baranie.
~Hycel
2022-06-24 11:56:34
W tamtych czasach dziad najwyżej mógł nie płacić, miał na to wiele luk w prawie, nikt tego zbytnio nie ścigał. Umowy o pracę fikcyjne też sporządzali pracodawcy. Sam się przekonałem o tym jak w 2009roku poszedłem do lekarza I za wizytę trzeba było zabulić. takie hamy jak ty łysy zepsuli całą opinię polskiego przewoźnika
jacek-kuba
2022-06-24 11:57:44
Panie Hycel uważaj pan na pradziada łysego. Po sześćdziesiątce zaczął przeżywać 2 młodość i siłę ma jak tur. Wszyscy się osła tu boją.
~Hycel
2022-06-24 12:11:54
Panie Kubo spokojnie. Ja się nikogo nie muszę bać.
~Hycel
2022-06-24 12:16:28
Nie wiem czego się łysy w tym wypadku czepia. Jeśli dziad nie chce płacić za robotę na czas i stawkę na którą umówiliśmy się na gembę to jest zwykłym śmieciem a łysy widzę że broni śmieci bo być może takie same procedery stosował. To co łysy niemoralnie jest odebrać swoją zaległą wypłatę w dizlu lub kasą otrzymaną do ręki z frachtu od oszusta? Taki z ciebie uczciwy przedsiębiorca to w tym wypadku powinieneś takie akcje zrozumieć
~Hycel
2022-06-24 12:55:24
Kuba Jacku jeszcze mi wyjaśnij co znaczy "po sześdziesiątce"? Chodzi o jego wiek czy układ z policją na który poszedł zeznając na swoich kolegów?
~kumidan
2022-06-24 12:57:50
Kupo śmierdzona, Jaculku komunisto, a dlaczego to skasowałeś swój ''Apel do antyPolaków, czyli neobolszwii''
Nawet zalogowani, zafundowali żółty strumień, na twe chore, pissowskie teorie. Kolejny raz głąbie, zostajesz sprowadzony ryjem do gleby, szybciutko i zdecydowanie.
Cóż to dla neobolszewika Kupy. Nie na tym, to na innym wątku pokwiczy, szerząc gomułkowskie teoria, dobrobytu z czasów socjalrealizmu, w pissowskim wydaniu. Wungiel na kartki już mamy, co jeszcze poloczku, twa jedyna, ukochana siła przewodnia, nam zafunduje? ?
Zakop się Kupo, przewoda z tlenem ci zorganizuję, ale nie wychylaj swego ryja homosowietikusie, choćby lat 10. Nawet zieleń trawy, takiej kundzie jak ty, nie należy się-wal się leszczu.
~Ł ysy
2022-06-24 13:39:39
Hycel. Dla ciebie ćwoku każdy szef potrafiący liczyć, stosujacy się do warunków umowy jest dziadem.
Tacy jak ty kmiotku stali na stojankach chlejąc na umór, pisali lewe kwity za paliwo i wciskali kity o konieczności dawania łapówek.
Ale to już przeszłość. Dlatego taki moralny opad jak ty wiecznie ujada. Skończyły się boki i to cię ćwoku wkur wia.
Dzisiaj chcąc zarabiać za kółkiem musisz być kompetentnym i uczciwym. Jak nie, kop w du pę.
~Ł ysy
2022-06-24 13:46:07
Hycel. Takie miernoty jak ty nie mają zasad. Ty z góry zakładasz, kasa z umowy i to co ukradniesz plus to, na czym oszukasz.
Jak szef nie da się ładować w rogi, jest dziadem.
~Hycel
2022-06-24 13:55:10
Łysy frajerze oprócz chlania na parkingu w rozsądnych ilościach powyżej wymienione przez ciebie insynuację nie są prawdziwe. Nigdy żadnego dziadtransa nie okradłem poprzez pisania lewych kwitów, spuszczania paliwa czy też wciskania kitu o łapówkach. Dziadtrans za to potrafił nie doliczyć się w wypłacie kilku stówek spóźnić się o jeden miesiąc ( Na więcej nie pozwalałem odbierałem w naturze tak jak opisałem powyżej) zawsze dziadowi za dużo spalił, zawsze za duże koszty, więc nie tęsknię za dawnymi czasami ćwoku. Teraz jest lepiej wszystko masz wyszczególnione i z wypłatami nikt się nie spóźnia niech by tylko spróbował. Do spalania nikt się nie czepia bo komputer pokaże. Na szczęście powoli takie jak ty dziady które przez 30 lat dorobili się floty trzech w porywach do pięciu starych premiumek już znikają z rynku. Właśnie w tamtych czasach tacy najwięcej inkasowali oszukując kierowców. Poważni gracze dorobili się floty50+ spedycji logistyki a nie franczyzy.
jacek-kuba
2022-06-24 14:15:11
Hycel -pradziad to typowy odpad transportowy. Cały majątek rozwalił i dalej zajmuje ostatnie miejsca -ot taki klaun który już wszędzie ma bana - teraz ratuje się hodowlą 3 kur. Ja pisałem o wieku, ale widzę, że coraz częściej potwierdzają się fakty o donosach-ale osobiście nie znam tematu.

Wiem natomiast na stówę, że założyłem wczoraj wspaniały wątek o dupiarzach - niestety bolszewia boi się prawdy i poprzez działania kumilarwy, wspomniany wątek poszedł się dymić. Hołota nie zniosła prawdy i osobiście nie przeczytałem ani 1 komentarza-które zresztą nie miały znaczenia. Główną wartością było wyłuszczenie całej prawdy. Kumilarwa czerwony pomiot nkwd to główna konfitura na forum i tu akurat mam wiele dowodów. A komentarze? pisać mógł jedynie ktoś, kto jest zagorzałym bolszewikiem-więc co w tym dziwnego, że coś tam komentowali. Ważne jest -to co ja napisałem, komentarze to już podskakiwanie w bagnie, brodzenie w fałszu i ohydzie. Przede wszystkim w głupocie i tępocie.
~Ł ysy
2022-06-24 14:16:44
Hycel. Jasne. Za kierownicą siedzą sami uczciwi. To szefowie wołali na CB :"oszczedności sprzedam. ". Sam osobiście pisałem szoferskiej hołocie wielokrotnie lewe kwity za paliwo. Zawsze z błedami, bez znaków miękkich.
To szefowie przemycają fajki i wódę na wyspy, do Szwecji, Norwegii.
Ogarnij się pajacu.
~Hycel
2022-06-24 14:17:00
Ł ysy ty mi piszesz o zasadach? Chociaż tego byś se oszczędził. Nic bardziej nie pasuje do ciebie jak zasady. Jeszcze raz ci piszę ćwoku że niczego nikomu nie ukradłem. Jedynie co to dość drogotrzeba było płacić za wykonywaną przeze mnie pracę. Ale jakość kosztuje. Jak dziad którego nie stać było nie powinien mnie zatrudniać a nie zgadzać się na warunki moje a potem przy wypłacie kwiczeć że to faktury nie weszli a to klient nie zapłacił za ten ładunek bo załącznik do cmrki nie był podstęplowany nie informując kierowcy wcześniej że to wymagane jest.
~Ł ysy
2022-06-24 14:29:29
Nie rozumiem jednej, najistotniejszej sprawy. Taki Hycel pier do li o oszukiwaniu pracowników.
Ćwoku, na jakiego wała pracujesz czy pracowałeś u takiego człowieka?
Prowadzę transport przeszło 30 lat i jak sięgam pamięcią kierowców zawsze brakowało. Nie widzisz, że pier do lisz bajki z mchu i paproci?
Jak to jest, w jednej firmie pracują ludzie po kilka czy kilkanaście lat i przez tę samą firmę przewija się tabun wiecznie pokrzywdzonych ćwoków.
Z szefem coś nie tak czy z ćwokami?
Pytanie retoryczne, dlaczego ćwok zalicza natychmiast klozet?
~Hycel
2022-06-24 14:29:43
To procedery z lat 90tych 20nych ale wtedy to było wpisane jako część wypłaty. Sami dziady zanim został przedsiębiorcami za komuny w pksie takie metody stosowali. A jak przeszli na swoje to boli du, pa. Teraz już kradzież należy do rzadkości i dobrze.
~Hycel
2022-06-24 14:35:11
Po jakiego wała? Początki były trudne, każdy mówił że jest uczciwy. Większość kierowców przeszło przez to samo. Ale ja nie byłem na tym stratny. Podsumowując pracę u chytrych dziadów to nawet kilkadziesiąt
tysię cy do przodu, więc opłaciło się. Szczególnie iść z dziadem do sądu
~Ł ysy
2022-06-24 14:37:05
Hycel. Ty stawiasz warunki?
Ubawiłeś mnie do lez. Na jakoś pracy takich, mundrusiuff" jak ty jestem uczulony. O twojej fachowości świadczy kilka słów z ostatniego twojego postu.
Od kiedy ilość towaru jest rozliczana na podstawie tylko cmr?
Chociaż wiesz czym jest cmr?
Wykwalifikowanemu kierowcy "oczywistych oczywistości "nie trzeba tłumaczyć. Dla de*ila to novum.
A ty wyglądasz mi na pyskatego durnia.
Szczegóły cię zdradzają.
~Ł ysy
2022-06-24 14:41:45
Zaczynasz sądem straszyć? Ogarnij się ośle. W sądzie możesz jedynie zaśpiewać baranim głosem. Było kilka wątków o takich sprytnych pajacach, którzy chcieli wyludzić kasiorę.
Szoferska miernota nie przyjdzie do przewoźnika, bo wie, że nic nie ukradnie, nic nie wyłudzi.
Właściwie szkoda pary na szoferską holotę. Kolesiom z worem świadectw pracy tylko krótkie spier da laj.
~Ł ysy
2022-06-24 14:46:00
Bycel. Co zmienilo się w Konwencji CMR od lat dziewięćdziesiątych?
Człeku, potwierdzasz jedynie moje przypuszczenia. Pyskaty dureń, cienki szoferzyna.
~Hycel
2022-06-24 14:46:46
Międzynarodowy list przewozowy zwany potocznie cmr jest podstawą do rozliczania się z frachtów czasami dostajesz załącznik w postaci faktury invoisa, deliwery notę, czy też bon de livasion. Wchodzenie z durniem w takie szczegóły jest żałosne. Większość ładunków odbywa się na podstawie samej cmr.
~driver
2022-06-24 14:47:17
spokojnie juz kierowcy kopia za robota drobno Z tygodnia na tydzień coraz gorzej na rynku ładunków Sam mam kilka autek do wysłania i nie ma bardzo od czego zacząc Stawki topnieją szybciej jak rosły
~Ł ysy
2022-06-24 14:50:07
Gbyby tak skutecznie skontrolowac pojazdy jadące na wyspy czy na Skandynawię, połowa Panuff Kieroffcuff siedziałaby w pierdlu.
Gdy słyszę tekst :, jeździłem na wyspy " kończę rozmowę o pracy. Nie potrzebuję przemytnika myślącego zamiast o robocie, to o bokach.
jacek-kuba
2022-06-24 14:54:41
Trzepnięcie najwyższych lotów. Człowieku wyloguj się raz na zawsze z tego forum i daj żyć normalnym ludziom psycholu.
~Hycel
2022-06-24 14:59:16
Łysy przygłupie zawsze jak kierowca idzie do sądu to ma rację. Ja cię idioto niczym nie straszę. Pamiętaj że w polskim systemie nie jesteś q stanie spełnić wszystkich wymogów w kodeksie pracy. Każda kontrola pip kończy się dla takiego osla mandatem tylkozależy od wysokości czy dziad dostanie 1000zl czy 30 000zl. Żeby dostał maksymalną sumę to należy otworzyć kodeks pracy i do zawiadomienia o przeprowadzeniu kontroli wypunktował większą ilość błędów w prowadzeniu firmy, wszystko na podstawie kodeksu i wszystko wtedy inspekcja musi sprawdzić
~Ł ysy
2022-06-24 16:34:12
Łysy ty parszywy śmieciu zanim kierowcę nazwiesz przemytnikiem zastanów się jak można nazwać twojego kolegę po fachu który jeżdżąc Pl- Rus tankuje 1400l dizla na Białorusi zamiast wracać normalnie przez kuźnicę wyprawia na słoneczniki? Jak można nazwać dziadtransa który 20lat temu tankował olej opałowy? Porównajmy teraz skalę ile szkody wyrządzi szofer przemycając dwie sztangi fajek a ile dziadtrans spuszczając w Polsce tonę paliwa?
Ł ysy
2022-06-24 18:02:26
Ł ysy. Podszywający się chłoptasiu, różnica jest taka.
Przewoźnik jadąc przez Pribałty przywozi pełne kotły zgodnie z prawem.
Kierowca przemycając fajki, wódę działa poza prawem.
Dalszy komentarz zbędny.
~Mistrz
2022-06-24 22:52:58
Czy zmniejszenie stop procentowych sprawi że Polacy wrócą robić remonty?
~scan cargo
2022-06-25 04:28:43
Powiem tak z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej a mamy szczyt sezonu powinno być ładunków w brud a nie ma przez co nie ma presji na stawki, oczywiście sa firmy które sie na tyle szybko rozwijaja że maja zapotrzebowanie patrz Amazon i kurierka ale to jest przesuniecie w gospodarce tzn z zakupow stacjonarnych na internet i dostawe do domu, Ja dostaje tygodniowo od kilku do kilkunastu paczek va DPD tylko ze wczesniej ten towar musiałbyc dostaczony do sklepu a aktualnie jest dostarcany do klienta
~kierowawa
2022-06-25 05:47:07
Ł ysy nie ściemniaj z Rosji i Białorusi można legalnie wwieźć bez akcyzy 600 litrów paliwa w zbiorniku plus do 200 w naczepie chłodni. Na Białorusi są specjalne wyższe ceny dla przewoźników z UE. A w pribałtyce ceny paliwa są wyższe niż w PL.
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.78.122

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels