Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Komunikat Ministerstwa Infrastruktury⬇
ID: 266259

Od 21 maja 2022 r. przedsiębiorcy wykonujący międzynarodowy transport drogowy rzeczy pojazdami lub zespołami pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 2, 5 tony i nieprzekraczającymi 3, 5 tony na obszarze Unii Europejskiej są obowiązani posiadać zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego oraz licencję wspólnotową.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (6)

~Wusia
2022-05-16 02:56:37
Najgorsze to dziewczyna puszczalska żyjąca na pensji męża (nie kłóciliśmy się, było nam tak dobrze, nie okazywał uczuć, nie proponował randek, nie kupował kwiatów, nie kochamy się kiedy nie ma go w domu, a kiedy jest to dwa razy po 10 minut na tydzień, byłam taka samotna)

zupełnie jak w tym artykule (do gugla) "porady sympatia radzi mialam-romans-ze-sta rszym-mezczyzna-jak- namowic-meza-do-powr otu-list-do-redakcji "

oraz chłopach pJok tirowiec (mamy dwoje dzieci, żona opiekuje się, przynoszę do domu 4500zł, żona ciągle pyta się czy ją kocham, ale nie proponuje wyjścia do restauracji -bo pyta gdzie dzieci zostawimy, jak wracam z trasy jestem taki zmęczony że mam ochotę tylko na piwo bo w trasie nie pijam, co mam zrobić kiedy po 13h w pracy dzień w dzień nie mam siły jeszcze kochać się, nie jestem robotem, a ona by chciała po trzy godziny ujeżdżać, może spotyka się z kims)

różnice interesów, zamiast taty wujek, a zamiast męża kofanek, kto zawinił?
Każdy ma potrzeby. Jak ich nie spełniasz, to lądujesz na boku. To samo jak Pan nie płaci, też ląduje na boku. To tylko potrzeby.
~kiero
2022-05-16 08:25:20
rudella się nudzi czy pracuje?
~Naczelny ordynator et!
2022-05-16 08:39:50
Tera morsuje w kawie.
~Zbychu
2022-05-16 12:36:41
Zgadza się potzeby są ważne. Ja mam już 30 lat, od 9 lat na autostradzie, nadal singiel, uzębienie już niepełne, dziewczyny nie znajdę, bo jak mówię kim jestem, to się śmieją, mówią faceta na miejscu potrzebują, co jej z takiego związku kiedy CHCE a w szufladzie wibrator tylko, tak myślę, że może mieć rację. Ja piwa nie pijam, ostatnio oglądam różne rzeczy w internecie i są naprawdę różne różniste. Jak patrzę na dziewczyny to jeden ściek.
~kiero
2022-05-16 12:40:13
Nie potrafisz zaspokoić kobiety, to będziesz ty dymany
~Zbychu
2022-05-16 12:42:45
kiero No mistrz jakiś jesteś, jak? Przez videoczat?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.78.122

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels