REKLAMA

Nagrywali wypadek - kilku kierowców dostało mandat i punkty karne
ID: 261657

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 15:00, na S3. W jego wyniku krajowa „trójka” na odcinku pomiędzy Sulechowem, a Zieloną Górą była zablokowana przez kilkanaście godzin.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (5)

szatan
2021-09-23 16:34:00
No i to rozumiem, nietrzeźwy leży na boku a nie trzeźwy jak to zwykle bywa. Pytanie dlaczego zostanie surowiej ukarany niż trzeźwi którzy robią to samo (nie żebym był przeciwko srogiemu karaniu, wręcz przeciwnie trzeźwych którzy tracą kontrole nad pojazdem karałbym tak samo)
~Zygm
2021-09-23 18:55:04
Dlaczego policja w miejscu wypadku nie ustawi na solidnym statywie dobrej 1 lub 2 kamery nagrywającej auta na przeciwnym pasie?

Za trzymanie prze kierowcę czegoś w ręce byłby mandacik wysyłany pocztą, do tego oszczędność czasu pracy policji. Tego typu kamera zwróciłaby się w ciągu kilku tygodni. Co do przechowywania dowodu, interesujące odcinki materiału można wyciąć i przechować na puźniej, bo wiadomo oszczędność miejsca.

Mamy XXI wiek takie rzeczy powinny być załatwione przez automaty.
~Zygm
2021-09-23 19:02:51
Dla formalistów można nawet oznaczyć obszar w postaci znaku np. obszar monitorowany kamerą na dystansie np. 100m i sprawa załatwiona. Taka kamera wychwyci nie tylko nagrywaczy, ale też osoby rozmawiające przez telefon. Do tego w celu ograniczenia pracy policji można podhaczyć soft na sieci neuronalnej rozpoznający nie tylko sylwetki osób, sylwetki aut, wybrane tablice rejestracyjne, ale też wykroczenia.
~Zygm
2021-09-23 19:18:21
A wisienką na torcie mogłaby być innowacyjność takiego rozwiązania, a więc dofinansowanie do rozwoju softu i zakupu kamery i softu.
~Ordynator orginał!
2021-09-24 08:53:07
Dojepać takim a potem do kotła.
I po temacie.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 35.172.217.174

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels