Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Rząd szykuje Armagedon przewoźnikom

ID: 260856


Przepisy pakietu mobilności spędzają sen z powiek niemal wszystkim przewoźnikom w Polsce.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (159)

~Rico
skg, wiem co Ci leży na sercu..
Walczysz tu ramię w ramię z druciarzami którzy koło prawdziwego przewoźnika nawet nie stali.
Bardzo bolą Cię nadchodzące zmiany i nawet wiem dlaczego.
Otóż zarabiając marne grosze na zachodzie mogłeś gwiazdorzyc, bo porównując je do jałmużny jaką dostawałeś w rodzinnych stronach twoja szwajcarska/niemieck a minimalna była nadal dość atrakcyjna ( zwłaszcza dla wschodniej Polski).
Otóż teraz będziesz siedział cicho, bo prawdopodobnie Twój sąsiad który został w Polsce zarobi na miejscu tyle co Ty na wygnaniu.. Może zarobi mniej, ale odłoży więcej niż Ty, bo koszty życia są bardzo istotne przy takiej kalkulacji.
O pracy w Niemczech wspominasz tylko jako ciężkiej za minimalne stawki.. tylko takie są w zasięgu Twoich kompetencji i umiejętności, więc to zrozumiałe, że innych nie znasz i nie poznasz.
Teraz żal Ci d... ściska, że mieszkasz w norze między turasami (Freiburg:D:D) i jesteś tam zwykłym AUSLANDEREM za pieniadze które chłopaki w Pl odłożą bez najmniejszego problemu.
Na forum jesteś takim odpowiednikiem szkolnego lizusa, rudego i fałszywego.
Po Twoich postach da się wywnioskować, że jesteś w firmie zwykłym kapusiem który chętnie ryje nosem w zadzie szefa!!
~Kar
Rico w strzał w 10 :)
~Kar
Boli te gnidy ze na kolanach do PL będą wracać :)
~Piotrek
Popieram Rico to cała prawda o sk
~skg dk
wy jako ciemnota nie rozumiecie ze problemem nie jest kwota tylko wysokosc podatkow ktore i skladek ktore zjadaja ponad polowe wyplaty a za ktore nic sie nie nalezy w zamian
~skg dk
niedlugo bedzie weryfikacja i bedziecie blagac o prace za 3000 zk
~//~
Ogólno całkowite zlikwidowanie diet i ryczałtów za noclegi dla kierowców w polskim prawie (jeden z mnóstwa, proponowanych Rządem polskim, wariantów zmniejszenia kosztów przewoźnika) tylko jeszcze więcej zmotywuje polskich kierowców odejść pracować do zagranicznego pracodawcy bo tam (D, F i t. d) o takim głupstwie (o zlikwidowaniu diet) nie ma nawet i mowy.

1

~Ordynator orginał!
Kołchożnik ale tam nie ma pissu.
Yarek zrobi wszystko aby zatrzymać władzę.
Nawet poświęci kraj i ludzi.
Ukaszen.. to przy nim cipka.
To przecież poyep jest.
~Gucio
Co do tych przedstawionych propozycji ciekawe czy to przejdzie i w jakiej końcowej formie, bo na razie to tak samo jak niby z tym ładem polskim dużo mówią a co faktycznie się stanie to czas pokaże -jedno jest pewne na dobry plan dla polskich przewoźników bym nie liczył.

1

~TSJNO
jakie jeszcze troski wprowadzi IRU
~//~
~Ordynator orginał!
2021-08-10 18:37:06
"Kołchożni k... "

Nie obrażaj szwagra i żonę z wszystkimi ich krewnymi, które mieszkają w Białorusi, "szlachetnego pana" Łysego bo zaraz odezwie się, zdenerwuje się i nie daj Bug jeszcze dostanie zawal serca. Jak wtedy Polska będzie bez "prawdziwego" syna ziemi polskiej... ; -)

Wątek "Ile kierowca powinien zarabiać?"
~Łysy ("specjalista" od lokówki, dychlofosu i zachowania "szlachetnego pana")
2020-07-23 20:55:00
"... Szwagier pod Mińskiem... ma... plantacje borówki amerykańskiej... "
2020-07-24 23:05:44
"... po takich... dziadkowie mojej żony na koń wsiadali. Pod Kobryniem dzięki dziadkom ze sześćdziesiąt rodzin kmieci... żyło... "
2020-07-25 21:59:15
"... moja żona... Jest z "tych Pieńkowskich " spod Kobrynia... "
2020-07-25 21: 57: 05
"Mądrzejsi Polacy... uciekli (z Białorusi)... Kto został? Czworakowa hołota... "

Pryzpomnę, jak zapomniałeś lub nie wiesz, te tak zwane "kolchozniki" (Słowianie i inne narody z wschodu) nie raz w historii dawali odpór niby to "szlachetnym" agresorom - kolonizatorom z zachodu (jak przykład, napoleonowców, w tym 120 tysięcy polskiej narodowości, gnały aż do Paryża, hitlerowców, w tym pól miliona polskiej narodowości, do Berlina). Popamiętaj, jeśli trzeba będzie, to oni bez wahania jeszcze raz to powtórzą.
Co do konkretnie "kołchoźników" Białorusi to ten wielonarodowy naród (w tym i polskiej narodowosci) jeden z dwóch (drugi to były jugosłowiański) który faktycznie sam wyzwolił od hitlerowców swój kraj przed przyjściem armii czerwiennej.
Gdyby nie te "kolchozniki" to przy hitlerowcach polski naród (jako też słowiański) ukończył by pod postacią skóry na garbarskich fotelach lub popiołu jako nawóz albo w lepszym wypadku pachołkami - niewolnikami (odtajniające niemieckie i inne archiwa jednoznacznie o tym mówią - plan "Ost"). Wbij to sobie do pustej główy i przekaż innym.
Tak że nie ci (skrrywdzony szowinista), kraj którego teraz znany jako walczący z martwymi, pomnikami i historią, z zarozumiałością wspominać o "kołchoźnikach". Tym zachowaniem tylko hańbisz siebie i cały naród swojej narodowości.
~skg dk
ruski kolchozniku jestes gorszy nawet od polusowych nierobow przeciez ty umiesz tylko szczekac bez sensu znalazlez juz robote za 3500 e? bo nawet niemcy tyle nie maja
gigi
skąd on sie urwał
gigi
tren kreska kropka
~Ordynator jest jeden!
Kolchoznika i skg będę gwintowal na zmianę. To dwie różne skrajne skrajności
~Ordynator jest jeden!
Jeden odrealniony przez Białoruś drugi przez szwajcarie
~Ł ysy
Kołchożnik. Dalej starasz się o pracę u polskiego przewoźnika?
Nie lepiej od razu startować do Szwaba?
~//~
~Ordynator orginał!
2021-08-10 18:37:06
"Kołchożni k... "
~skg dk
2021-08-10 20:19:14
"ruski kolchozniku... "
~Ordynator jest jeden!
2021-08-10 22:57:15
"Kolchozni ka... "
~Ł ysy
2021-08-10 23:02:23
"Kołchożni k... "

Nie, no jak niby to "panowie" (nie mylić z prawdziwymi) ta bez kłamliwo śmierdzącej demonstracji pseudo "wyższości"?
No właśnie, byłoby nieprawdopodobnie.
Jak widać, łotrowska i podła treść to jest "wizytówka" niby to "panów szlachciców" ta jeszcze sowinistów BiałoRusofobów.
Tak trzymajcie. Niechaj każdy widzi i wie kim / czym jesteście. :-)
~gonzo-mi
brawo PiS opornych trzeba wyprostować jakieś zasrane związki i zrzeszenia będą mówić co DUMA narodu ma robić
~Ordynator orginał!
Chyba duma pissowska, nie narodu.
Pissiory dumy nie mają.
~Driver X
Kogo obchodzi polska firma przwozowa TYLKO UKRAIŃCÓW
~Kiero
Żal mi was, ciągle was obgadują mówią jacy jesteście źli nie potrzebni itp. Też byłem kierowcą zawodowym zreszto dużo zeczy robiłem długo by pisać, dziś pracuję na miejscu do że czy dziwie się że godzicie się jeździć za tak śmieszne pieniądze byle jaki pseudofahowiec wymaluje mieszkanie 70m i ma więcej niż wy za cały miesiąc pracy, policja, wojsko, nauczyciele cała świta z dodatkami nagrodami mają więcej gdzie ich praca jest zdecydowanie prostrza kierowca musi polegać na sobie nikt mu nie pomoże są to osoby niedoceniane które naprawdę dużo potrafią nie jedną firmą mogli by zażądzac i większości zawodach pracować bo są ludźmi ogarniętymi wiadomo nie wszyscy mają aikiu 200 jak wszędzie. Szanujcie się międzynarodówka dziś system 2/1 min 13 brutto kraj 9 brutto nie chcą płacić pomyślcie o zmianie zawodu szkoda waszego zdrowia i rodziny życie jest zbyt krótkie pozdrawiam prawdziwych szanujących się kierowców

1

~Patryk pogromca dziadow
Ja miałem 500 za dzień i skończyłem jeździć. To była najlepsza decyzja w życiu. Jeśli ktoś ma możliwość jeździć w koło komina w dobrej firmie to jest też ok. Teraz na budowie mam dobre pieniądze i obiad na daną godzinę i co najważniejsze jak by mi tacho założyli do koparki to Max 3h by pokazało. Ludzie szanujcie się. Za spanie w budzie i bydlęce warunki plus życie w samotności to 1000 na dzień ( w Anglii tyle aktualnie to standard i jeszcze manager na kolanach umowe przynosi).

Ukraina u mnie na budowie mówi że też jeździła ale się nie opłaca i wola na miejscu za te same pieniądze ale za 2x mniej godzin pracy.

Dziad szofery macie 1 życie chcecie 90procent tego pięknego życia spędzić w kabinie po krzakach albo w najlepszym wypadku na autohofie z kajzerką gratis?
Krzysztof0620
W końcu padną te dziad transy i zostaną tylko te porządne firmy?
I o czym tu pisać raj wszędzie będzie?
jak nie w Polsce pojada do Niemca i tam dostaną od 5000 do 10000 8364;.
Ale jak nie będzie tych dziad szoferów to ten Mądrala z budowy kupi sobie kajzerkę za 12 PLN ale co tam płacą super więc go stać.
Jak patrzę na posty to się wstydzę jaka ciemnota ale to jest właśnie elektorat Partii rządzącej.
~Pozdrawiacz
A ja to kocham ten piś
g-a
Ten cały pakiet mobilności to chyba unii pomysł?
~skg dk
tylko pis go upiekrzyl po swojemu czyli jak zwykle bez sensu bo efekty beda odwrotne
~Chris
~Patryk pogromca dziadow
2021-08-11 22:46:10 Ja miałem 500 za dzień i skończyłem jeździć. To była najlepsza decyzja w życiu. Jeśli ktoś ma możliwość jeździć w koło komina w dobrej firmie to jest też ok. Teraz na budowie mam dobre pieniądze i obiad na daną godzinę i co najważniejsze jak by mi tacho założyli do koparki to Max 3h by pokazało. Ludzie szanujcie się. Za spanie w budzie i bydlęce warunki plus życie w samotności to 1000 na dzień ( w Anglii tyle aktualnie to standard i jeszcze manager na kolanach umowe przynosi).

Ukraina u mnie na budowie mówi że też jeździła ale się nie opłaca i wola na miejscu za te same pieniądze ale za 2x mniej godzin pracy.

Dziad szofery macie 1 życie chcecie 90procent tego pięknego życia spędzić w kabinie po krzakach albo w najlepszym wypadku na autohofie z kajzerką gratis?


Uśmiałe m się do łez :-) :-) :-) :-) :-) :-). Patryk pogromca :-) :-) :-) - taczka na budowie i obiad. Sukces, chłopie, sukces :-), no ale... w końcu jeden powiedział dość i wrócił na budowę! Brawo Patryku "pogromco" :-) !

1

~Ordynator jest jeden!
Ty kreska ukosnik ukosnik kreska, nie bądź taki aktywny na forum bo twój wódz Lukaszenka cie namierzy i zamknie w jakimś kolchozie

2

~Szon4545
Nareszcie dziad transy skończą płacić pod stołem, te złodzieje z Wyszkowa
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.112.198

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels