REKLAMA

Kierowca i firma transportowa – łączmy się, a nie dzielmy!
ID: 260628

Cenione autorytety w branży, prelegenci prosto z Brukseli, 6 bloków tematycznych, 2 dni wykładów i wieczorne warsztaty z rozliczania oraz afterparty. To tylko przedsmak tego, co czeka uczestników II edycji Konferencji Transportowej ITD-PIP, która odbędzie się 9 i 10 września 2021 roku w Wiśle.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

~Cyprian Kleofas Kozłowicz
2021-07-26 11:07:17
Łączmy się.
Jest tylko jedna możliwość na to, żeby kierowca dbał o sprzęt i szanował szefa.
Szef musi być jego partnerem, a nie wrogiem.
A co ma zrobić kierowca, który wie, że w razie wypadku (niekoniecznie komunikacyjnego), zostaje zdany sam na siebie z najniższymi świadczeniami i z brakiem pewności powrotu do pracy po rehabilitacji?
~nowy11
2021-07-26 11:47:39
spedytor jest swiety w firmie chcesz jezdzic od pn do pt, jedziesz a w czwartek od bierze ladunek do wloch a nie do pl i wciska Ci ze nic niema do pl. szef stanie za spedytorem bo do wloch fracht po 98 cen a do polski 60 groszy ty dzwonisz do szefa i jak sie umawialismy jak sie przyjmowalem pn-pt? a szef to jest transport Ci odpowiada, i tyle i szoferzyna tyle moze podkulic ogon i jechac. takie sa relacje, idziesz na urlop to gadak tylko na tydzien bo jak na 2tyd to km tylko zaplace te co wyjezdziles. panstwo w panstwie rzad swoje przepisy szef w firmie swoje,
~El Ordynatores
2021-07-26 12:03:50
Ja ze spedytorami i szefem dobrze żyje. Czasami nawet na imprezę wyskoczymy razem. Jest ok.
~Mietek
2021-07-26 14:49:19
Kierowca to koszt jak każdy inny np. paliwo.
Jakiekolwiek bardzo bliskie i niby serdeczne relacje to jakaś ściema.
Falszke postawie piątkę pierwszy przybije ale ty nie zawracaj mnie zadu jakimiś roszczeniami pałacowymi tylko "wsiadej i pedaluj"

Chociaż jest sporo kierowców którzy za poklepywanie po ramieniu zarabiają o 20-30% od stawek rynkowych i chętne poświadczają nieprawdę w dokumentach księgowych a i magnes też chętnie podłoża dla takiego szefa.

Frajerstwo pierwszej wody widoczne z daleka.
~El Ordynatores
2021-07-26 14:57:03
Mietek powiedz mi co w tym złego?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.132.225

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels