Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Ile kosztuje Man tgx

ID: 259431


Ktoś może wie ile kosztuje ciągnik Man tgx (nowy) za gotówkę?
Nigdzie nie mogę w internecie znaleźć informacji.

~Sarumun
*.252.128.117

Posty (11)

~Sarumun
jak w temacie...
~Kup pan tanio
Bo głąbie auto to nie bułka.
Cena zależy od konfiguracji
g-a
Kosztuje dużo.
~Sarumun
Bułka tez bułce nie równa i cena potrafi się różnic, nie wiem po co te ataki słowne. Myślałem ze to oczywiste i nie muszę pisac iz chodzi bardziej o przedział cenowy niż o konkretna kwotę co do grosza. Nie spodziewalem się tez, ze może to być powodem do wylewania swoich frustracji. Pozdrawiam Pana kuppantanio i życzę spokoju.
~maly
za gotowke nowego mana
trzymajcie mnie bo on de*il
~TSJNO
w totka udało się ustrzelić
gigi
kase ma to niech kupuje
odrazu 10 w pakiecie
~Sarumun
Dobra widzę ze chyba się tu niczego nie dowiem. Spytałem tylko o cenę a tu same kretyńskie komentarze prócz jednego. Co za ludzie w tym transporcie... jakby znalazł się tu jednak ktoś normalny i wiedział coś w temacie to nadal proszę o info. A resztę proszę o niezasmiecanie wątku bezsensownymi docinkami.
~Radek
Sarumun
2021-05-22 13:45:42 Dobra widzę ze chyba się tu niczego nie dowiem. Spytałem tylko o cenę a tu same kretyńskie komentarze prócz jednego. Co za ludzie w tym transporcie... jakby znalazł się tu jednak ktoś normalny i wiedział coś w temacie to nadal proszę o info. A resztę proszę o niezasmiecanie wątku bezsensownymi docinkami.

jak jesteś zbulwersowany paroma komentarzami to lepiej odpusc sobie cały ten transport, pewnie pryszczatego i brodatego się za dużo naoglądałeś.

uraziłeś się paroma komentarzami to zobaczymy jak cię spedycja zacznie w uja robić na kasę za frachty, bo to są prawdziwi złodzieje, także transportu ci nie wróże na dłuższą metę
~Sarumun
Zbulwersowany? Nie.
Po prostu przyszedłem tu dowiedzieć się tylko jednej rzeczy, ale zamiast odpowiedzi dostaje przypuszczenia jasnowidzów, skąd mam hajs, kim jestem, co chce robić... ale prawie nic w temacie który mnie interesuje. Ja chce tylko poznać cenę mana tgx i uciekam :)
Ciekawie tu macie ogólnie widze :)
~~e90
100 tys euro +-
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.112.198

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels