Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

REKLAMA

Driver. EU LLC by Jumper Krystian Fiedziuszko
ID: 256534

Zapraszam do wyrażenia opinii na temat firmy

~Judgement Day Toruń
*.centertel.pl

REKLAMA

Posty (14)

~Judgement Day Toruń
2021-01-06 00:50:36
jak w temacie...
~Pal ziółko
2021-01-28 20:17:36
Agencja pracy wynajmuje ludzi do niemieckiej firmy IMPERIAL z Duisburga pracodawca bez zasad występują obciążenia dla kierowcy a o ostatniej wypłacie zapomnij
~Sebastian G
2021-03-08 06:03:05
Podobnie jak kolega wyżej. Pan pseudo przedsiębiorca to złodziej i kłamca! Polecam zastanowić się nim zdecydujecie się na współpracę z nim!
~Spocony Knur,
2021-03-08 06:19:28
U Pana źle, przez Agencje źle? U Niemca źle? Wszędzie kuzwwa źle,

1

~Eaz
2021-05-07 16:41:51
Czy ktoś z was pracował u niego czy tylko tak piszecie, na tym forum jeszcze nie znalazłem żeby ktoś pisał dobrze o jakimś pracodawcy, proszę napisać kontkretnie coś o tej firmie, dziekuje
~Kamil
2021-09-01 11:14:46
Firma tragedia, nie wolno pić gorzały, nie wolno palić zioła, nie płacą kasy za leżenie. Mój kolega, Bra... ski Ł wypił kilka piw uskuteczniając przyśpiewki i został zwolniony. Skandal. Jak można tak traktować ludzi.

1

~Martin
2021-09-17 16:45:22
Tak to wszystko prawda! Kłamstwa, obciąża za wszystko 100% choć Imperial pozwala na 20%, nie wystawia noty obciążeniowej, okrada własnych kierowców z ciężko zarobionych pieniędzy! Transport z/do tragedia, dogrzewają się kuchenkami w busie, można tak wymieniać bez końca. Jeśli ktoś ma możliwość zatrudnić się na szambiarce to w sumie lepiej aniżeli w tej firmie!
~Krystian
2021-09-25 12:34:33
Pierwsza wypłata wypłata według zapewnienia 7000 zł w systemie 2 na 2 ( cysterny ) - wypłaca 3500 zł bo musi przecież pracownika ubrać i na starcie na nim zarobić. ZUS trzeba sprawdzać ponieważ składek nie odprowadza, obciążenia za wszystko nawet za nie zatankowaną ciężarówkę, dojazd do pracy busem nie sprawnym i przeładowanym - (1000 - 1300km ) sześcioosobowym w sześć osób + plus ekwipunek kierowców na dwa tygodnie. Posiada również pseudo fundację charytatywną która rzekomo pomaga kierowcom a prawda jest taka ze swoich zwalnia na L4 gdy mają problemy zdrowotne. Te w/w wpisy które są na korzyść pracodawcy są z fikcyjnego konta przez niego założone :-) śmieszny jesteś gościu jak to czytasz ! Chcesz się przyjąć do niego do pracy szykuj się że kasa nie będzie się zgadzać. Masz pytania? daj post odpiszę na resztę informacji co do warunków pracy :-)
~Misiek
2021-11-22 21:55:22
Misiek
~Misiek
2021-11-22 21:57:56
Oszust i złodziej podobno założył ostatnio jakiś kościół, pewnie żeby prac kasę. Szkoda tylko córki, że musi z pa*tem pracować.
~Misiek
2021-11-22 22:02:04
Spocony knur -pasuje do ciebie jak ulał. Do spoconego Krystiana knura. dobrze wiemy czyje to posty. Prawda knurze.
~Zainteresowany
2022-04-06 15:46:26
Witam, jak wygląda praca w firmie??czy coś się zmieniło, prosze o jakies informacje od kierowcow którzy tam pracują
~podobnopisałem
2022-04-08 14:40:54
Żenada na tym forum.
Wygląda na to że lepiej pracować na kasie w biedrze. Swoją drogą chętmnie bym zobaczył przy w pisach za co jeden z drugim wyleciał.
Żenujący jesteście "panowie kierowcy" od szambiarek.
~Były kierowca
2022-05-16 13:06:59
Nikomu nie polecam, już lepiej wychodzi pracować u typowego dziada niż tutaj.
Firma jumper, dojazd z torunia lub zamościa w ciasnym busie w 5 osób + bagaże czyli w co najmniej niekomfortowych warunkach +/- 1000km na strzała do niemieckiej siedziby imperiala. Na papierze warunki super a potem się okazuje, że pracujecie w agencji lub fundacji, nie wiadomo tak na prawde w czym. Fundacji wynajmującej pracowników dla niemieckiego Imperiala, tam zajeżdżacie i jeździcie niemieckim sprzętem z niemieckim dyspozytorem a na Polskiej umowie z minimalna krajowa.

Pierwsze trzy dni tygodnia to 3x9h pauza, jak się nie zgodzisz lub coś Ci nie wyjdzie to prawdopodobnie dostaniesz wypowiedzenie zaraz po powrocie z trasy. Uwaga, częste problemy z ostatnia wypłata. Totalna rotacja pracowników, większość jedzie w pierwszą trasę i ucieka a potem się okazuje, że 2-3tygodnie latali za darmo. Jak rozmawiałem z kierowcami, którzy zostali tam na dłużej to na prawdę ciężko znaleźć kogoś, kto jest zadowolony. Większość pracuje jednocześnie szukając nowej pracy albo pracuje bo się boi, że jak zerwą umowę to nie dostaną wypłaty i tak latają jak niewolnicy. Jedynie dyrektorzy, chwalą firmę, że jest tak super znakomicie.

Plusy? Choć ciężko by jakieś wyliczyć to mimo wszystko jakieś są. Jeżeli nic się nie stanie i będziesz bez zająknięcia wykonywał wszelkie rozkazy a nie jest to Twój ostatni miesiąc pracy to faktycznie można zarobić te 7-7. 5tys za miesiąc. Jak uda Ci się zjechać na ciasną bazę firmową na pauzę to masz z reguły dostęp do prysznica i ubikacji choć zależnie od bazy, warunki mogą się okazać porażające. Może też się okazać, że raz na jakiś czas ktoś zamknął firmę i na przykład przez weekend prysznic i ubikacja są niedostępne. Do tego legendy krążą, że na bazach jest wifi no ale mi się osobiście nie udało takowego odnaleźć.

Jazda głównie po niemieckich chem-parkach. Tysiące przepinek i niezdecydowani dyspozytorzy. Może się zdarzyć, że tydzień będzie całkiem łaskawa robota a może się okazać, że będziesz 5 razy w ciągu dnia przepinał naczepę tylko po to by jedną umyć a drugą załadować itd. Do tego zmiana wymysłów dyspozytora zdarza się nawet kilka razy w ciągu godziny. Praca nie przemęczająca fizycznie, za to psychicznie można poczuć faktyczny ból egzystencjalny. Raz na jakiś czas wyjazd poza granice niemiec ale raczej 80% to niemcy. Jak nie znacie języka niemieckiego to przygotujcie się na to, że niemcy na firmach nie lubią współpracy i udają, że nie rozumieją po angielsku. Średnio dwa razy w tygodniu nadszarpane nerwy z powodu niemca, który czerpie przyjemność z utrudniania Ci życia.

Jeżeli przyjdzie wam pracować na zasadach 2/2 i akurat tydzień wypadnie w jednym miesiącu a drugi tydzień w drugim to nie otrzymacie logicznej wypłaty, jeżeli w ogóle ją otrzymacie to będą to jakieś nędzne ochłapy.

Są też innego rodzaju problemy typu płatności składek czy ubezpieczeń ale tego nie doświadczyłem na własnej skórze więc rozpisywać się nie będę. Na wszystko inne mam dowody także jeżeli ktoś jest zainteresowany szczegółami to zapraszam do wypowiedzi.

Czy warto podejmować pracę w tej firmie to postanówcie sobie sami aczkolwiek ja odradzam.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.239.167.149

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels