REKLAMA

Pomoże kierowcom w nauce bezpiecznego stylu jazdy
ID: 255675

IVECO rozszerza pakiet usług cyfrowych IVECO ON dodając zestaw funkcji Safe Driving, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa jazdy.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (3)

kevlar
2020-11-28 06:36:09
Ignorantom i d*bilom za kierownicą nie pomogą żadne systemy. Trzeba szkolić ludzi. Przymusowo. Wtedy nadejdą efekty.
~Piotrek
2020-11-28 08:25:10
Systemów miliony A wypadków więcej. Czy na prawdę jeszcze żaden nie dotarł do sedna sprawy, nie dochodząc wniosków że to szkolenia nowych kierowców leżą. Miliony beznadziejnych pytań na egzaminach, instruktorzy bez doświadczeń, 0 praktycznego przygotowania. Stawia się na komputery i na to że one uratują świat przed zagładą. Dobrze że mi już niewiele zostało szkoda mi tylko moich dzieci...
~123
2020-11-28 17:35:47
W szkole, kierunek kierowca sam. cieza. walkowalismy przepisy ruchu drogowego 3 lata do kategorii C. Następne 3 lata w technikum do kat. C+E. Teoria i praktyka. Szkoły zlikwidowane. A po tych pseudo kursach instruktorów, co ani jednego dnia nie przepracowal w miedzynarodówce, to co może nauczyć. Szkoły uczą jak ma zdać egzamin, a nie życia.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.227.247.17

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels