REKLAMA

Przygotuj się do zimy
ID: 255611

Ta pora roku może przynieść wszelkiego rodzaju nieprzewidywalne warunki pogodowe i drogowe, dlatego wszystkie ciężarówki powinny być sprawdzone przed nadejściem sezonu zimowego. Posiadanie części zamiennych oraz opon w magazynie może również pomóc flotom zmaksymalizować czas gotowości do pracy w zimie.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~Irok
2020-11-25 20:02:14
Skrócenie drogi hamowania może skutkować dostaniem punktu za zbyt silną reakcje układu hamulcowego. Punkty za zbyt silne hamowanie skutkują utratą premii. Kogo ograniczają punkty w pracy dobrze wie o czym piszę.
~Irok
2020-11-25 20:07:10
Później dziwić się że tyłu ludzi ma uprawnienia i z nich nie korzystają, pracując sobie w innych zawodach lub będąc bezrobotnym. Ekonomiści wymyślają coraz to nowe liczby żeby zachęcić ludzi do pracy bo jak wiadomo tam gdzie jest duże zapotrzebowanie na siłę roboczą też dużo płacą.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.208.73.179

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels