Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Spedytor na Home Office

ID: 255417


Praca zdalna wydaje się stawać normą – wnioski z raportów określają ten model jako ułatwienie, oszczędność czasu i znaczny wzrost efektywności wykonywanych obowiązków. Jednak, czy to możliwe, a przede wszystkim skuteczne w branży transportowej?

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (7)

~Tołdi
Tak tak, niech wszyscy biurowi zostaną w domach i pracują zdalnie to za chwilę będziemy mieli krach na rynku nieruchomości taki, o jakim nie śniło się nawet najwytrwalszym pesymistom! Opustoszałe biura, całe biurowce, dzielnice biznesowe a co za tym idzie utracone zyski z wynajmów, z rachunków za energię elektryczną i wszelkie inne media, kryzys firm sprzątających te wszystkie pomieszczenia, spadek popytu na kawę, wodę, przekąski, żarcie na wynos (ta lista jest o wiele pozycji dłuższa) itp, itd. Praca zdalna wywoła ogólny kryzys praktycznie w całej gospodarce. Wszystko do czego cywilizowany świat doszedł ciężką harówą może odejść w niebyt. Radzę wam ludzie - otrząśnijcie się i nie brnijcie w to niczym stado baranów, póki jeszcze można to wszystko odkręcić i ustawić z powrotem na właściwe tory!
~Anty dziadtrans
Spedytor? Przecież spedytorów w Polsce można policzyć na palcach jednej ręki. Teraz to są przekaźniki i poszukiwacze odpadów ( zleceń ) których nikt już nie weźmie
~Cypisek syn Rumcajsa
Co mnie rynek nieruchomości obchodzi? Co mnie dostawcy jedzenia obchodzą? Niech rząd przestanie im dawać nadzieję. Dziad-Biznes umiera i cześć... DO PIEKŁA
~Tołdi
Wy koło spedytora z prawdziwego zdarzenia to nawet nie staliście wy ka*alie z transa!!!
~czytacz zaangażowany
Aż chce się zanucić "dziś prawdziwych spedytorów już nie ma... "
Wiency jadu, frustraci, wiency... Co? Tęskno Wam do dawnych czasów? Do "prawdziwych" spedytorów? Do wysyłania cmrów pocztą? Do chlania na parkingach i ściągania paliwa, bo przeca "kierowca na obiad musi mieć"? Do piekła!
Sergiej-TG
Współpracowałem z takim Home Office. Największy opi3rd@l@cz i leń jakiego spotkałem na swojej drodze. Dla niego ważniejsze było ugotowanie obiadu i odwiezienie dzieci do szkoły. Nigdy więcej !!!
~J-23
Co za problem, nie narzekać Panowie to takie proste stać się "poszukiwaczem odpadów"
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.226.72.194

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels