Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Euba Logistik

ID: 255038


Ktoś może wyrazić opinie na temat tej firmy

Posty (17)

Locio
jak w temacie...
Locio
Osobiście nie polecam tej firmy
~Janek
Czy ta firma jeszcze działa czy została zlikwidowana
~Jacek
Obecnie EUBA stara się rezygnować z systemu 2/1 bo ten system sprawia najwięcej problemów kierowcom oraz firmie. Zostaną tylko systemy 3/1, 4/1 lub od poniedziałku do piątku.
~Marek
Tak słyszałem że nie zatrudniają już na 2/1. Zrezygnowali
~Maciek
Już nie przyjmują na ten system. Nawet jak się dogadasz to i tak Cię wrzuca za chwilę na system 4/1lub 3/1 odradzam
~Dział kadr
Dam pracę w systemie 2 tyg na tydzień +4917656602154. Niemiecka umowa, okolice Angermünde
~Jarek
W Euba nie ma żadnych systemów 3/1 4/1 i tak co tydzień ściągają cię busem na bazę czasami 400km info dla wszystkich z odległych od Szczecina terenów.
~grzybiarz
Tylko idioci tam pracuja. Weekend na bazie i bezpłatny. Dojazd busem do ciężarówki. Bydło się lepiej traktuje.
~Na szczęście były kier.
Typowy niemiecki obóz pracy. Kierowcę mają za nic. Problem z płatnościami ( sprawa skierowana do sądu bo inaczej się nie da) Omijać wielkim łukiem. Dla spedycji coś takiego jak tacho nie istnieje. Po przekazaniu informacji że nie mam czasu pracy usłyszałem że mam wyjąć kartę i wjechać na załadunek a jak nie to mam pożegnać się z pracą.
~Remik
Unikać firm gdzie są polskie przekaźniki.
Taka dobra rada.
g-a
Chcieliście niemieckich panów no to macie. Siłą nikt nie zatrudnia i nie trzyma.
~zwolniony po tygodniu
Od pierwszych dni zastraszanie, biorą kierowcę na parę dni i dowidzenia czy zapłacą...
Socjal 10 łóżek w jednym pokoju, dojazdy do bazy na weekendy po 400 km co tydzień zmiana samochodu chory właściciel i polak spedytor. Inwiligacja i mobbing, kombinacja z dietami 2500 lub mniej to wszystko. praca dla desperatów.
~Robert .
Słuchajcie, dobry kabaret będzie, wpadam do euby na rekrutację, przychodzi koleś coś tam .li, ciężko go zrozumiec, przechodzimy do pięknego pokoju, osiem prycz coś jak w kryminale, czajnik i telewizor, dobra myślę, świetnie ale ja tutaj nie chce być, jedziemy dalej, idziesz do pokoju z komputerem, robią ci zdjęcia, wypełniasz ankietę, przychodzi jakąś idiotka i wie że nie czaisz po niemiecku, w stosie papierow pokazuje ci cyfry ile zarobisz, dalej wszystko podpisujesz szybko ma być, łysy zagląda podejrzanie, nagle robi się cicho, czekasz, wielmożny wraca i mówi że co wykend na bazę busem i z powrotem i tak w kółko, wszelkie pytania dlaczego auta na hofah stoją i tam pauzy nie robić sprowadzają się do tekstu, w aucie spać nie wolno, ciekawe myślę, połowę Europy tak robi ale UJ, umowy nie dostałem a powinna być po de i pl, ta firma to jest tragedia poważnie i wszystko co piszą na dole to prawda, dlaczego nie piszą że co wykend zjazd do chaty i puzniej 1week wolny, dowożenie busami co niedzielę o 19 kupę km to po.e i start pewnie o trzeciej, ktoś za to płaci, przejdźcie się aby na rozmowę, zobaczycie
~Krzycho
Ogólnie, przyjdziesz chłop pokaże ci łóżka na weekend, będziesz pracował ja szznata trzy tyg, żadnego łóżka nie dostaniesz masz jechać sobie robić co chcesz, w niedzielę bus dowiezie cię do innego auta żebyś miał psze.e I tak w kółko, trzy tyg, na końcu nie wracasz bo ci się wymiotowac chce i nie dostajesz wypłaty, tak oto działa firma, pozdrawiam
~Jurand
Firma elegancja, niech każdy się przejedzie i zobaczy, super jest, musisz być Rambo i wariot jednoczesnie, co wam będę mówił, jechać zobaczyć, polecam, do końca życia nie zapomisz
~Benny hill
Zobaczcie na opinie na ich stronie, masakra to ten co się zapowietrza pisze chyba, nie wierzę, ja tam pracowałem
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.238.112.198

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels