REKLAMA

Przewóz żywych zwierząt podczas zakazu ruchu...
ID: 253212

Witam!! Borykam się co jakiś czas z takim problemem, chodzi o to że przewoze drób i często wyjeżdżam po niego w niedzielę o poranku, w Polsce nie ma z tym problemu, Ale na Słowacji nie raz już trzeba było uszczęśliwić władzę pinionżkiem, wiem że na Węgrzech zakaz mnie nie dotyczy jadąc na załadunek, znalazłem przepis o tym mówiący ale nie mogę sobie poradzić że znalezieniem tego w ich języku i przez to też jest zawsze problem, proszę o pomoc w znalezieniu artykułu europejskiego który mógł bym przetłumaczyć lub pokazać na internetach podczas kontroli co ułatwiło by mi sprawę i to bardzo!! Z góry dziękuję wszystkim za pomoc!!

~Brygol
*.30.28.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Posty (5)

~Brygol
2020-08-02 19:37:31
jak w temacie...
~rym cym
2020-08-02 19:47:03
nie ma artykulu europejskiego, bo to sa przepisy krajowe.
zadzwon sobie do ichniejszej ambasady i tam popros o pomoc.
tak to napisales, ze w sumie nie wiadomo o ktory kraj ci chodzi.
słowacje, czy wegry
~Breaker Breaker
2020-08-02 20:33:44
Oczywiście kierowcę trzeba zgnoić i wydoic na kilkaset euro. Co robić. Taka praca : )
~Brygol
2020-08-03 20:27:31
Chodzi mi o Słowację i wegry bo tam właśnie się czepiają, sorki ale tak właśnie popieranie napisałem bo sprawa była rozwojowa, jak pisałem wcześniej wyczytałem na "unii transportu drogowego" o tych Węgrzech, ale z wegrem gadka była taka że on mi mówi że nie mogą, ja że mogę, on że nie, ja że tak... i tak w kółko, . Sprawę zalatwilo 10 e w dowodzie na drugim przejściu na Naglaku, tak że poszukam, może się uda coś jeszcze zanieść, z góry DZIĘKI za pomoc
~kiero
2020-08-04 05:54:48
Na Węgrzech jest taki wyjątek:

- pojazdów transportujących zwierzęta, świeże mleko, świeże przetwory mleczarskie, świeże i głęboko mrożonego mięsa i produkty mięsne, warzywa, jaja, świeże pieczywo i inne łatwo psujące się artykuły spożywcze, oraz pojazdów poruszających "na pusto" w związku z tego rodzaju transportem;


Na Słowacji nie ma.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.237.183.249

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels