REKLAMA

Milionowe wpływy z elektronicznej rejestracji aktywności kierowcy
ID: 252756

Michał Twardowski, kierowca ciężarówki pracujący w Stanach Zjednoczonych, twórca kanału na YouTube "Call Me Mike", podzielił się kilkoma uwagami na temat amerykańskiego systemu elektronicznej rejestracji aktywności kierowców. Systemu, który przynosi dostawcom urządzeń i oprogramowania miliony dolarów miesięcznie.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (4)

~Juzek Maslanka
2020-07-11 18:52:52
No i co z tego?
~Bolek
2020-07-11 23:12:41
Dokładnie Juzek...
~Arek
2020-07-12 12:15:41
Co z takiego wnosi ten artykuł? W Polsce dok się każdego kogo tylko można i z czego można A już z kierowców i przewoźników zrobili sobie jeżdżące bankomaty. Popatrzcie na swoje podwórko bo 300lat za Muszyński jestesmy
~Polak
2020-07-12 12:20:24
I co z tego?? Wytężyć mózg ktoś to nakręcał żeby zebrać kasę za ten internet.. To jest nieuczciwe a wmawia się że dla dobra kierowców ale wielu łyka wszystko co napiszą i powiedzą to tak samo jak wymyślona pandemia której nie ma.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.237.200.21

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels