Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Szacunek dla wszystkich kierowców!
ID: 252720

Rafał Trzaskowski w drodze do Wielkopolski spotkał się z kierowcą ciężarówki. Zamienił z Nim kilka zdań, wsiadł do kabiny trucka i zapytał o drogę przez CB-radio.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (318)

~Yjbbbn
Nie ma czasu na zarządzanie słoikowem dziś piaskarki się zepsuły I solarki kiedy szambo wywali do wisły?
~Gjbbb
PIS stał się konkuręcją dla trzaska
Tęcza lgbt na sylwestra w tvp 2
~Jjhbbb
trzask brak miejsc parkingowych w warszawce
Brak KPO hajsu on się do tego przycznił jako europoseł
~Hkjnnn
W tym roku w wyborach wystartuje Robert Bąkiewicz ONR
~Hjjjhh
Afera korupcja w ue
Grilowanie Polską na zlecenie russkich I niemiec ss
~Huujj
P O j e b y totalnie on chciał rządzić Polską trzaskowska I lewaki wprowadza w warszawce temPO 30 de*ile hahi
~Spasiony Knur
Czytam, ze inni kłopoczą sie o bezpieczeństwo kobiet za kierownica dużego.
Czytam to tutaj
ukhaulier. co. uk/news/road-transpo rt/truck-stop/encore -names-top-uk-truck- stops-for-female-hgv -drivers/
~Spasiony Knur
Zachęca sie kobiety do pracy za kierownica. Lansuje sie pannę Blecharczyk ale, wiadomo, nie za każdą żeńską w robocie bedzie sie włóczył sznur kamerzystów. Angole tworzą listy w rodzaju Top 10 z parkingami w Ukeju, najbardziej przyjaznymi dla kobiet pod względem bezpieczeństwa, jakości sanitariatow.
Itp
~Spasiony Knur
Dlaczego u nas sie tego nie robi?
Czy decydenci myślą ze pusta propaganda zapełnią kabiny?
Moze tak szanowny etransport zainteresowałby sie gromadzeniem tego rodzaju informacji. Natychmiastowo przychodzące do glowy :
1 ) Kobieta - traker / przyjazne parkingi ( na poczatek na terenie Polski )
Moze, bo czemu nie :
2 ) Gej -traker / przyjazne parkingi ( znowuż, na terenie Pl. na poczatek )
~Spasiony Knur
.. no, kurna. Kolega z sąsiedniej rajki mowi ze troche przesadziłem z tymi bezpiecznymi parkingami dla gej/ traker a ja uważam ze - wcale nie.
Jak szacunek to szacunek
Gej traker tak samo powinien miec mozliwosc położenia makijażu
, czy temu podobnych
na przyklad
~Gjjbbb
Słoik nie wpuści innych słoików autami tylko ukraine
~Hhbbb
W tvn cisza o patriotach na bemowie w warszawce zabolało komuszków

2

~Yujjj
Czaskowski dobrze wiedzial co podpisuje a teraz gra naiwniaka. Lewaccy, marksistowscy ekoterrorysci nie ustaja w boju, zeby stworzyc ubezwlasnowolnionego czlowieka, ktorym beda wladac. Homosowietkus, to za malo bo ambicje tej lewckiej bandy ida dalej, czlowiek kukielka, bezgranicznie oddany wladzy, to ich cel.
~Hjbbbbb
Rudy szczur europejski razem z chobielińskim ćpunem chętnie przywitają kacapów w Warszawie chlebem i sola, staroruskim zwyczajem. Bo rudy chce robić interesy z Rosją, taką jaką ona jest a cpun doda - spokojnie obywatele przecież rosjanie zabijaja pojedynczo, nie masowo.
~Smacznego
zjedz robaka na obiad

1

~Jjb. Bbb
POdatek korupcyiny PŁO
Zawalili Czajkę, zawalili śmieci. Teraz mieszkańcy muszą zapłacić za te błędy Trzaskowskiego i jego świty.

1

tago1
A teraz żeby grilowanie Polski było osiągnięte do końca, to chcą nam odebrać lasy. Kasy po covid nie ma, podczas gdy inne kraje już o niej po skonsumowaniu zapomniały, odbiorą lasy... co dalej zabiorą za swoje "30 srebrników"? ! Wszystko dzięki wytężonej i solidarnościowej pracy całej TOTALNEJ OPOZYCJI !!! Co jeszcze musi się stać, aby lemingi włączyli kilka zwojów myślowych więcej, że targowicy nie chodzi tylko o kilka lukratywnych bardzo dobrze opłacanych stołków - vide: tfuuuSSk, tylko chodzi o kawałek ziemi i ludzi stojących na przeszkodzie do pełni szczęścia Niemcom i Rosjanom !!! A pożyteczni idioci na forum zaraz będą piełdolić, a to 500+, a to po co przekop Mierzei Wiślanej, a to po co tunel w Świnoujściu, a to po co Centralny Port Komunikacyjny, a to po co Polskie Porty, a po co 2 miliardy dotacji na TVP, a to Villa+, a to Obajtek, a to Orlen itd, itp... . !!! Wymieniać dalej? co pożytecznym idiotą jeszcze przeszkadza? ! A ja zadaję tylko jedno zasadnicze pytanie pożytecznym idiotom, który jedynie z podanych przykładów, bo można ich wymienić jeszcze dziesiątki, uderza bezpośrednio w Polski interes i Polską Rację Stanu !!! A jeśli nie uderza, to musi nie podobać się ludziom z czerwonymi podniebieniami, zarówno z Berlina, Moskwy jak i Brukseli !!! Prym w tej bezgranicznej głupocie wiodą liczne geyuchy na ET, którzy nie mając dzieci - w większości nie muszą się martwić o Ich byt w kolejnych pokoleniach !!! Polaku - Ojcze, bądź Matko, bądź mądry przed szkodą !!!

1

~Hbbbb
Zlikwidować komisję kultury przy radzie Warszawy, ponieważ działa tam pod przykryciem organizacja promująca nienawiść i terror wobec Katolików.

2

~Haja
Absurd państwa POPISu jest taki że do Policji drogówki są rekrutowani ludzie co nie mają prawajazd siedzą z boku tego co ma
~Fanatyk
Trafi na szucha
~Ghhbb
Gnbbb
~Hhbbb
Ten Wroński to jakiś prostak, skoro on mówi, że obecnie to jest reżim i porównuje do czasów reżimu komunistycznego za czasów PRL, a nie widział ślepak, jaki był reżim za rządów PO i PSL, kiedy naprawdę tłamszono wolność mediów i stosowano przemoc wobec kibiców.

s://www. tvp. info/30926922/bito-p o-pietach-duszono-st raszono-gwaltem-33-p olicjantow-skazanych -za-przemoc-i-tortur y

s://www. youtube. com/watch?v=JHbkqiP0 t5M&ab_channel=B rygadaNSZ. TV
~Hhhhh
szacunek POkazał trzask w warszawce pieniążki jeden wielki korek buhaha ćpun jeden

-1

~Hhhhh
I ten patałach chciał być Prezydentem Polski

-1

~Stop tęczowym ubecji
s://warszawa. naszemiasto. pl/druga-linia-metra -w-warszawie-wstrzym ano-budowe-na-karoli n/ar/c15-9342841
~Vhhbb
s://twitter. com/obserwujesobie/s tatus/16665235125409 99680?s=20
~Ghvv
s://youtu. be/yoWg0uIAk8w
~POstKOmuch
a nie mógłby Trzaskowski relokować dziki na wyspę, gdzie kozy kiedyś hodował? Tak jakoś niehumanitarnie mo*dować te stworzenia i myślę, że organizacje ekologiczne skłonią go do tego. Mógłby też się zrehabilitować za trucie Wisly
Przygotuje wystawę odłowionych dzików i debatę PE? !
~Pamiętamy
Pełny tekst brzmi "slava ukraini", smert lachom Zanim napiszesz "slava ukraini, poznaj historię slava ukraine to ostatnie słowa jakie usłyszały Polskie dzieci przed okrutnym powolnym sadystycznym mo*dem przez ukraińców siekierami tępymi nożami widłami na Wołyniu nawet niemcy byli przerażeni tym ludobujstwem na Polakach później niemcy wykorzystali ukraińców do mo*dowania mieszkańców warszawki podczas POwstania HAŃBA
~Katyń Wołyń
Kałaszycu na wakacjach w grecji czeka na samolot POwrotnny
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.80.4.147

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels