REKLAMA

Jeden za wysoki, drugi z wyłącznikiem, a trzeci z nadmiarem piwa
ID: 252662

Tymczasowym wycofaniem z ruchu dwóch ciężarówek zakończyły się kontrole przeprowadzone przez patrole małopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego na autostradzie A4. Natomiast mocno przeładowany samochód dostawczy wycofał z ruchu patrol podlaskiej Inspekcji Transportu Drogowego.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (1)

~Kierowca
2020-07-08 18:52:21
Nie no brawo Itd, brawo brawo. Nad tymi waszymi glupitami to chyba wszyscy w itd myślą bo jeden to by nie dał rady takich rzeczy wymyślić. Ten wasz Alwin jest aż tak głupi i zaraza głupota swoje wiewiórki? Bo jak można to nazwać, gość był za wysoki o 18 cm, wystarczyło go po uczyć i żeby zmniejszył wysokość ładunku i po temacie. Ale bus przeladowany 100% dostaje 500 zł mandatu? Kto stworzył większe zagrożenie? Na to pytanie odpowiedź sama się nasuwa. Ale widocznie ITD jest odporna na myślenie i wiedzę nie do za*ia. Ręce cycki opadają.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.200.222.93

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels