Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Polski kierowca ciężarówki zamordowany we Włoszech
ID: 251832

W związku ze sprawą aresztowano trzech kierowców ciężarówek: 40-letniego obywatela Polski i dwóch obywateli Białorusi, w wieku 40 i 43 lat.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (61)

~Kierowca
Kondolencje dla rodziny
~Łysy
Hitler też zmarł tragicznie. Co mam go przedstawiać w samych superlatywach?
Bo nie żyje?
Jan szofer, bezmózgiem jesteś ty, skoro nie opanowałeś ortografii na poziomie podstawowym.
~Miły kierowca
Łysy jestes k*****em jak mozesz porównywać kierowce do hitlera, predzej to, ty nim jesteś!
Twoje wyslawianie sie, pokazuje ze nie ma takiego słowa okreslajacego, twój brak mózgu!

1

kiero82
Glaca znowu uchlał się białoruskim bimbrem, i bredził.
Do tego tabletki, które przepisał mu lekarz podczas pobytu w Tworkach, i efekt końcowy widać.

1

~kiero
Szkoda ziomka, ale komętarze samotnych pijakow mi się nie podobają bo kolega pewnie nie chciał się tylko nachlac tylko zwyczajnie z ludźmi pogadać
~kiero
Szoszon nawet tu szczeka na Polaków mimo że to dwóch jego zamkli makarony
~Transportowski
Zaznaczam, ze nikogo nie bronię i nikogo nie obwiniam. Zadam pytanie, czy Polacy-katolicy nie mo*dują?
~Vestas
Gdzie napisane jest, że cała czwórka piła razem? Może dwóch naszych piło ze sobą, a białorusy ze sobą. Któryś przechodził obok, padł głupi komentarz i się zaczęło. W ryja to i u siebie pod domem można dostać (zależy gdzie kto mieszka), ale nachalne towarzystwo obok nie sprzyja spokojnemu odpoczynkowi, a już patola rzucająca się do drugiego z nożem to już wogóle brak słów. Co by nie było, trafił na naprawdę ch**we towarzystwo.
~Vestas
Transportowski, poczytaj trochę jaką rzeź serwują muzułmanie w Afryce chrześcijanom. Co robi bokoharam i reszta tych zwierząt. Zresztą, po co daleko szukać, w europie co chwilę jakiś nawiedzony syn allacha mo*duje "naszych" dla rozrywki. Czasy wypraw krzyżowych minęły dawno temu.
~Wielki Szu
Ludy wschodnie ze wskazaniem na gąsiora są mocno agresywne
PavelSPM
Gwiazda" forum (wielotwarzowy zawoalowany ~KIERO-wnik, ten z COCONÓW) znów "odpalil" na swojej "fali". ; -)
Czyja by krowa muczała o "szczekaniu na Polaków" a twoja by pomilczała.
To że ludzi stale wyzywasz, obmawiasz, obrażasz, ubliżasz, oczerniasz i przypisujesz swoje chore domyślienia - ciebie to ani jak nie "wybiela" jak i nie czyni lepszym niż jesteś.
Chamskie zachowanie - oznaka słabości jak i niskiego poziomu wychowania i kultyry.
Mi nie ciężko powtórzyć jako informacje dla edukacji niektórych wyjątkowo "utalentowanych".
"Szo... ? " (po polsku "Co... ? ") - to tak mówią (zapytują jeśli coś nie rozumieją czy przesłyszą się) tylko Ukraińcy (ukraińsko-mowne ludzie). Żyjące w Białorusi Polacy jak i białorusko-ruskomown e ludzie (odnoszę się jednocześnie i do tych i tych) tak nie mówią. Czyli, niektóre tu (na swoim poziomie wychowania, rozwoju i edukacji), samych ciebie identyfikują jako - COCONY. Nie no jeśli oni same tak wolą, żeby ich aż tak wszyscy wszędzie nazywali, to bez problemów. ; -)
Jeszcze raz dla niektórych najbardziej wyjątkowo "utalentowanych".
Ludzie różnych narodowości żyjące w Białorusi, z reguły, posługują się językiem rosyjskim. SZO-kają i CO-kają, z reguły, tylko ukraińsko i polskomowne ludzie. Od urodzenia, będąc etnicznym Polakiem, żyję w Białorusi i przeważnie powszednio posługuję się językiem rosyjskim, w którym nie ma takiego brzmienia jako "Szo... ? " i/lub "Co... ? ". Jeśli ktoś i teraz nie zrozumiał, że tym ("szoszon") wyzywaniem wyśmiewa wyjątkowo tylko samego siebie, no to trudno. ; -)
~zcx
~zcx
2020-05-31 19:22:00 W ogóle nie szkoda pijaczyny. Jednego mniej.WON wieloryjowa qurwo
~Kiero
Ten parking w. Savonie to dziadostwo tam staje na wekendy cala ukraina bialorusy rumuny bulgaria Gdzie duzo wodki to problem murowany. Lepiej drineczka w kabinie samemu wypic
~kiero
Szoszon won.
Taki z Ciebie niby Polak masz ruski adres na ruskiej poczcie
PavelSPM
Gwiazda" forum (wielotwarzowy zawoalowany ~KIERO-wnik, ten z COCONÓW) nadal znów "odpalil" na swojej "fali", pokazując swoje głupstwo jako niski poziom wychowania, rozwoju, edukacji i kultyry. ; -)
Jeśli ruskomowny człowiek powszednio posługuję się językiem rosyjskim no to logicznie że ma ruski adres na ruskiej poczcie. To nie do zrozumienia jak dla COCONA. No trudno. ; -)
Mi nie ciężko powtórzyć.
Ludzi to możesz wypędzać tylko po internecie grożąc palcem przed monitorem, bluzgąc śliną i sikając wrzątkiem na klawiaturę (tylko na to cię tu stać), a ciebie to wkońcu swoje "podejmą na widły" jak nie raz było w historii z takimi jak ty. Oni tu nie są nawet u ciebie na podwórku. To społeczny i publiczny forum.
Patrz lepiej na to żeby ciebe samego nie wypędzili i za takich jak ty Polska kolejny raz nie znikła z mapy świata. Stara Europa Milog-em, Loi Makron-em i rozpracowaniem Pakietu Mobilności już wywiodła Polskę na oficera. Ameryka na przykładzie Turcji (próba przemiany nie dogadzającej władzy ), Syrii (zdrada Kurskiego narodu) ta i samej Polski też ("ustawa 447") nie tak dawno pokazała jakim jest "pewnym" sojusznikiem bloku NATO i nie tylko. Wirus COVID-19 też jak najbardziej pokazał kto kim jest. A to jeszcze będzie...
PavelSPM
Ale uśmiałem się z nowego "genialnego" sposobu identyfikacji narodowości człowieka po jego adresie poczty od wielotwarzowego zawoalowanego ~KIERO-wnika "mędrca", tego z COCONÓW.
Cyrk pojechał, błazny pozostali.
Co za pojaco-COCON... ; -)
PavelSPM
Jak widać, u niektórych głęboko siedzi nacjonalizm i przy okazji wylewa się aż przez kraj. Jak szybko niektóre zapomniały jak przy hitlerowcach same czy ich przodkowie nosili żółte kręgi na odzieży (tak samo jak Żydzi żółte gwiazdy) i byli traktowani nie lepiej niż Żydzi.
Historia tak niczemu niektórych i nie nauczyła jak i nie uczy.

1

~kiero
Becz szoszon, płacz szoszon do woli. To jedyne co możesz.
A my Pany się śmiejemy z kolchoznikow Łukaszenki.
Bez nas i bez Polski jestesta niczym
PavelSPM
Ale uśmiałem się.
Co ma wielotwarzowy zawoalowany ~KIERO-wnik, ten z COCONÓW, niby to "pan" ogólnego z Panem? No... , co???
Pan - to prawdziwy (szlachetny z familijnym herbem i tytułem), a "pan" - to jakiś samozwaniec (nędzny motłoch), który wyobraził siebie Panem i przy każdej okazji każdemu udowadnia swoją pseudo wyższość, a każdy w niego pluje bo widać kim jest.
I kto tu beczy i płaczy do woli ja nie same "~KIERO-wniki", ten z COCONÓW.
Nie certuj i przedłużaj dalej wygłupiać się.
Uczestnicy wątku powinni znać swego niby to "pana bohatera" forum. ; -)

1

PavelSPM
Otrzyj smark i schowaj słomę z guwowców "pan" pojaco-COCON. ; -)

1

PavelSPM
Dla edukacji.
Gdzie, w historii, wchodzili do "gry" polskie "panowie" (nie mylić z prawdziwymi) tam zawsze znikali z mapy świata członkowie zjednoczeń (Wielkie Księstwo Litewskie część Rzeczypospolitej) i nawet znikła cała Austro-Węgierska imperia (część rozdzielonej Polski była pod imperium).
Historia ma właściwości powtarzać się. ; -)
Słowo "pan" w Biłorusi jest słowem obelżywym (synonim - liach, pszek), bo niektóre "panowie" nie raz przychodzili na ziemie Białorusi jak wrogowie (z ekspansją).

1

PavelSPM
Podobno, wielotwarzowy zawoalowany ~KIERO-wnik, ten z COCONÓW ma ukraińskie korzenie. Co komu boli i dokucza ten o tym i stale wspomina, ta jeszcze i pisze jak Ukrainiec "my Pany" a nie my Panowie.
"Kozaczek" to wychodzi zesłalny. ; -)

1

ninobzik
A więc to taki gagatek ten kiero!!
Jego pradziady wywodzą się od banderowców !!
Tffuu tffuu, śmieć gorszy od folksdojczów tfu tffuu parch niemyty !!
Pan_Ordynator
Wątek jest poświęcony śmierci naszego kolegi.
Idźcie na inne wątki ze swoimi tekstami.
Trochę szacunku.
PavelSPM
Nie źle tu kogoś (~krzys, ~jan, ~maniek, ~arek, ~szeryf, ~franek) płaszczy i nie odpuszcza. Zamiana nicków głupoty, łotrowskiej treści, szowinizmu, ksenofobii i t. d. nie chowa. ; -)
~Myk
Bo pić to trzeba umieć
~Ordynator zostań w domu!
Pavel spm, zatrudnij sobie tlumacza, bo tak ukladasz zdania, ze nic nie idzie zrozumiec, do tego wplatasz jakies bialoruskie przyslowia, ktore w przelozeniu na polski w twoim wykonaniu nie mają sensu. W skrocie twoja bialoruska logika nie jest dla nas zrozumiala. i jeszcze te twoje dlugie teksty ktorych pewnie nikt do konca nie czyta
PavelSPM
~Ordynator zostań w domu!
2020-06-02 21:48:18
"... nic nie idzie zrozumiec... nie mają sensu... "

No... , no...
A kwiczenie, szczekanie, ujadanie aż piszczanie tu niektórych mówi o wstecznym (potwierdza że da się zrozumieć). :-)
Słowiańskie narody odwiecznie dobrze jeden jednego rozumieli. Mowny korzeń mają jeden. No chyba masz wąsko skierowaną mowną edukację. ; -)


"... logika nie jest dla nas zrozumiala... "

Dla nas???
A może jednak raczej dla ciebie?
Nie narzekaj na swoje odzwierciedlenie w lustru jeśli twarz krzywy. ; -)


"... twoje dlugie teksty... nikt do konca nie czyta"

Jak dla leniów to nawet tekst z pary słów jest za długi.
No... , trudno. ; -)
PavelSPM
Dla tygo (~krzys, ~jan, ~maniek, ~arek, ~szeryf, ~franek), kogo wciąż mocno płaszczy i nie odpuszcza, jako informacja.

Żyjące w Białorusi ludzie różnych narodowości (jestem obywatelem Białorusi polskiej narodowości, od urodzenia mieszkam w Białorusi) nie mniej nienawidzą banderowców za zamo*dowanych mieszkańców i spalone wsi na terytorium Białorusi (jak przykład, wieś Chatyń) czym Polacy.
W Białorusi od hitlerowców (w tym i od banderowców) zginął każdy trzeci człowiek (w tym i ludzie polskiej narodowości). Za lata okupacji (1941-1944 r. ) hitlerowcy (w większości wypadków za pomocą banderowców) przeprowadzili w Biłorusi więcej niż 140 dużych karnych operacji. Za okres z 1941 po 1944 r. nimi było spalono 9200 wsi, 5295 z ich oni zniszczyli razem z wszystkim czy częścią ludności.
~nbv
koledzy ten kiero to skad byl??
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.239.9.151

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2024
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels