REKLAMA

Niemcy: kilkumiesięczne utrudnienia na A2
ID: 251780

Jak poinformowało tamtejsze Ministerstwo Transportu, od 2 czerwca zjazdy z A2 w kierunku Hanoweru między zjazdem do Lostau a skrzyżowaniem w Magdeburgu zostaną całkowicie zamknięte.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (5)

~Jan Szofer 1961
2020-05-29 11:08:15
Chryste Panie. . już widzę co się będzie działo. .
Ale popracujemy nad tym troszkę..
Trzeba publikować wszędzie gdzie się da sposoby objazdów. . !
Oprócz Cb Radio, facebooka, na gdzie są specjalne grupy do tego celu powołane, Możemy Tutaj utworzyć specjalny wątek tematyczny. . !?
Póżniej się tzm zajmę. . teraz są Ważniejsze Sprawy. . ! Np. Akcja róbmy Hałas na ka*ale 19 i 28 dla Norberta Drążkiewicza, jednego z Nas. .
W bardzo prosty sposób Można wspomóc w walce o Życie i powrót do Zrdowia. . !?
Wytarczy w wyszukiwarce np. Google wpisać jego imię i Nazwisko, a natychmiast mamy wszystko jak na tacy. . ! Sie pomaga Pl. . !
~JanSzofer1961
2020-05-29 13:56:56
Jedyne sensowne rozwiązanie, to zjechać 73 zjazdem na Burg Zentrum, kontynuować jazdę dołem A2, czyli landówką B1, przez Centrum Magdeburga.. Po drodze będziemy mieć miejscpwosci : Möser, Gerwisch, Heyrothsberge, Magdeburg Zentrum, następnie przejazd pod A 14, Irxleben i wracamy na A2.. !
Taki objazd to odcinek 33 km około 40 minut, jednak około 13. 30, bez zakłuceń, które z powodują Kierowcy objeżdżajacy, skali nie da się przewidzieć. ! Tylko w ogromyn przybliżeniu w momencie kiedy przejazd przez budowę na A2 zostanie całkowicie zatrzymany, np z powodu awari Ciężarówki lub co gorsza kolizję. ! W takiej sytuacji trzeba jeszcze wcześniej zjechać 74 zjazdem na Burg Ost, następnie B 246a wjechać do Burg, w Burg dojechać do Conrad-Tack-Ring/Zer bster Chaussee skręcić w lewo, następnie B1do L52, przez Lostau, do Grewisch i dalej tak jak wyżej opisałem. !
Moja Dobra rada.. ! Przed wyjazdem, wydruk planu/mapy, lub dokładnie rozpisać sobie na kartce ! To na wypadek gdyby Navi nie pomagała. !
~zcx
2020-05-29 14:18:37
jak się zesra to i 74 zjazd nie pomoże.

na zagłębie to się jeździ dołem przez kassel.
~Uop
2020-05-29 21:29:21
B1 zamkną dla ciężarówek i tyle będzie z objazdu
~JanSzofer1961
2020-05-29 23:05:09
~Uop.. Wiesz co tam będzie jak nie podejmą decyzji o sugerowanym objeździe.? Armagedon. ! A 246a technicznie tego nie udźwignie, poza tym na samym początku jest zamknięta. Widywałem już objazdy typu Off Road, ale to niewykonalne, jako rozwiązanie na czas robót. !
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.214.184.223

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels