REKLAMA

Niedoceniany zawód kierowca
ID: 250572

Czy nie najwyższy czas, żeby powalczyć o lepsze emerytury dla kierowcy. Dlaczego w ogóle nie dostrzegane jest poświęcenie polskiego kierowcy w mediach w czasie pandemii. Czy tylko lekarze się poświęcają. Czy jesteś zainteresowany założeniem związków zawodowych takich, żeby związek myślał nie tylko o przedsiębiorcy ale też o kierowcy. Dlaczego polski za kierowca za granicą nie może brać udziału w jakichkolwiek wyborach. Wygląda na to, że ma mniejsze prawa jak przestępca siedzący w więzieniu. Jestem zainteresowany tym czy kierowca potrafi już w tej chwili walczyć o swoje prawa. Jeśli jesteś zainteresowany, żeby polscy kierowcy zaczęli ze sobą współpracować to dajcie znać. Tylko wasze zainteresowanie spowoduje, że pociągnę ten temat. Trzeba zebrać odpowiednich ludzi, żeby ruszyć z tym tematem. Czy kierowcy jeszcze korzystają z tego portalu, czy należałoby założyć nowy bardziej wiarygodny?

~Były kierowca Marek
*.182.227.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

REKLAMA

Posty (8)

~Były kierowca Marek
2020-04-06 15:18:49
jak w temacie...
~gad
2020-04-06 15:36:17
Kto mądry, nie musi sie martwić ze nie przeżyje.
jacek-kuba
2020-04-06 15:44:15
Ale Ty jesteś -były kiero, więc o co chodzi? Ale rozwiązanie jest proste. Dogadaj się z szefem, że całą wypłatę chcesz mieć na papierze. Każdy przecież się zgodzi. Kosztujesz firmę powiedzmy 10 tys zł wypłata to 3 tys podstawy plus 7 tys diety. Pomijam zusy, podatki na chwilę. Załatw sobie, że ta dycha teraz będzie brutto-ozusowana i opodatkowana. Dostaniesz na rękę np 6 tys i wszyscy będą zadowoleni. Emerytura będzie od dychy brutto i po problemie.
~Wielki Szu
2020-04-06 15:47:12
Gadzie. Nie myl mądrości z chytroscia przebiegloscią i cwaniactwem. Dziad który ma pieniądze najczęściej jest wrednym knurem. Coś na przykładzie naczelnego knura z Folwarku zwierzęcego Orwela.
~jeszcze kierowca
2020-04-06 15:49:57
słuchaj Marku poziom intelektu typowego kierowcy jest zazwyczaj zbliżony do pracodawcy, chociaż zdarzają się przypadki że przewyższa kierowca szefa. Jak dobrze obydwaj wiemy jest to dość niski poziom niestety więc w tym wypadku i poziom odwagi będzie taki sam. Nie ma co strajkować oficjalnie najlepiej po prostu postawić zawsze na swoim pod grozbą ''rzucenia kluczykami'' zazwyczaj działa albo znalezć pracę za granicą gdzie przynajmniej lepiej płacą i lepsze warunki pracodawca zapewnia, sam jeżdżę dla niemieckiego pracodawcy. Ewentualnie można też zmienić zawód co i ja uczunie za parę lat. W kwestii wyborów to sam przyznasz że nie ma po prostu i tak na kogo głosować, nasi politycy to sami nieudacznicy co nigdy nie prowadzili nawet małego przedsiębiorstwa a próbują rządzić całym krajem no efekty widać gołym okiem jakie są skutki. Moim zdaniem nie ma co się ogrganizować tylko popracować u niemca lub anglika i po odłożeniu dostatecznej sumy obojętnie na co czy to n a załorzenie jakiejś własnej działalności czy też budowę domu i po wszystkim przekwalifikować się. Wielu kierowców tak uczyniło i z tąd ten brak kierowców na rynku pracy zauważ że od razu poleprzyły się warunki płacy i pracy. Pozdrawiam Ciebie i zdrowia życzę, przemyśl to co napisałem.
~Tom
2020-04-06 21:40:27
Jak niedoceniany? To najwidoczniej nie widziales tego raportu:
::: transjobs. eu/Raport-TransJobs. eu-Zarobki-kierowcow -zawodowych-2018. pdf :::
Szkoda, że nie napisali, że dieta to nie wynagrodzenie, a czas w pracy kerofcy wynosi 13h. Szkoda, że nie podali jak wyliczają diety i ryczalty za nocleg.
~Przek
2020-04-06 22:36:13
"~jeszcze kierowca" dlaczego poziom miałby być wyższy? Jak się walczy o każdy oddech, przeżycie to elokwencją nie jest najważniejsza tylko zdrowy łącznik poza tym podobne przyciąga podobne dłużnik przyciągnie dłużnika, rozwodnik rozwodnika, złodziej złodzieja itd
~TransPOrtowy JEŁOP (!)
2020-04-06 22:41:28
DYMY: 7/10. (!!!).
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.234.247.75

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels