REKLAMA

#RatujBiznes– akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców
ID: 250414

W czasach pandemii koronawirusa 2019-nCoV i wygaszania światowej gospodarki polscy przedsiębiorcy jako jedni z pierwszych w Europie zaczęli odczuwać skutki gospodarcze tej nadzwyczajnej sytuacji. Aby pomóc przedsiębiorcom w tym ciężkim okresie potrzebne są szybkie i realne działania. Z tego względu Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców rozpoczyna akcję #RatujBiznes.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (3)

~Gucio
2020-03-31 15:47:22
Od jutra wchodzą kolejne zakazy i za chwilę nie będzie czego ratować.
~Gucio
2020-03-31 16:01:54
Obecna partia polityczna nie wyciągnęła wniosków z błędów poprzedników odnośnie branży medycznej : pielęgniarek, lekarzy, ratowników medycznych do czego zmierzam Ci wszyscy ludzie powinni być zatrudnieni na etatach, byłoby więcej ludzi w placówkach medycznych i siedzieliby na tyłku w jednym miejscu, a co mamy dziś lekarz pracuje w 3-4 miejscach, ratownik-pielęgniark a z SOR idzie do Pogotowia i na odwrót. Sytuacja taka, że Ci ludzie są (na samozatrudnieniu) i pracują po 300h nawet więcej w miesiącu. Przemieszczają się wiec potencjalnie zagrażają innym pacjentom. Proszę Mi pokazać inny kraj w UE gdzie jest taki syf i taka służba medyczna, żeby człowiek który ma tak odpowiedzialną pracę i ratował ludzkie życie słaniał się na nogach z przemęczenia. Służba zdrowia jest chora w tym kraju od wielu lat i zamiast dążyć do poprawy to nadal brniemy w ciemną uliczkę. Dlaczego tak jest - bo dziś nie liczy się człowiek tylko miarą wszystkiego jest ekonomia. Teraz proszę sobie wyobrazić sytuację gdzie nagle z karetek zarażonych jest połowa załogi gdzie każdy pracował na dwa etaty i więcej. To kto wsiądzie do karetki? ??Chyba tylko ksiądz z kropidłem.
~Gucio
2020-03-31 17:37:04
Zamiast już pomagać firmą to się bawią między sobą w kotka i myszkę, przewalają papierki, dodają, zmieniają i tak chooj wie ile to potrwa, a tymczasem pracodawcy wręczają pracownikom zwolnienia i to w wielu firmach grupowe, tak się dzieje i nie chcę być tu jakimś złym wróżbitą ale żebyśmy czasem nie podzielili losów mianem greckiego kryzysu, bo ciężko w tej sytuacji być optymistą.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.231.21.83

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels