REKLAMA

Opony firestone nie uwzglenienie reklamacji
ID: 249376

Czy ktoś z szanownego grona użytkowników lub włascicieli pojazdów miał problem z modelem opony Firestone FD622+ 315/70/22, 5 tzn. słaba przyczepność na mokrej nawierzchni, zakupiliśmy 4 nowe opony na oś ciągnącą, zostały wymienione w oddziale Opoltransu wiec zapewne przez wykwalifikowanych ludzi i w sposób zgodny z technologią, od samego początku przyczepność czy to na pusto czy załadowany była słaba, Na innych oponach odrazu nastapiła poprawa i kontrolka trakcji w Scanii nie wypala oczu zgłosiliśmy reklamacje opon w miejscu zakupu czyli Opoltrans i Ci zkolei przekazali nam ekspertyze z Firestone stwierdzającą spełnianie norm przez opony + niewlasciwe użytkowanie (nierowne ciśnienie w oponach i nieregularne zużycie bieżnika) pomimo że zawsze dbamy o ciśnienie, a zatem zostaliśmy z oponami na których strach jeździć żeby nie zrobić krzywdy sobie i innym... Czy ktoś użytkuje takie oponony i może się wypowiedzieć na ich temat odnośnie ich przyczepności?

~Martap
*.play-internet.pl

Posty (2)

~Martap
2020-02-21 15:57:12
jak w temacie...
~olo
2020-02-21 20:18:02
temat rzeka. chcesz miec spokoj = michelin
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.237.71.23

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels