REKLAMA

Jazda na daleki wschód
ID: 249255

Witam. Jest trochę wątków na ten temat w internecie, ale większość ma już kilka, a nawet ponad 10 lat. Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda aktualnie i poprosić o opinie osoby, które jeżdżą, bądź jeździły na wschód, tj. Dalsza Rosja, Kazachstan, Uzbekistan, Mongolia itp. Jak to wygląda w porównaniu z jazdą na zachód? Łatwiej, trudniej? Kwestia parkingów na noc. Są jakieś strzeżone? Czy jednak nie jest tak strasznie i można w nocy spokojnie spać? Byłem w tych rejonach, ale prywatnie, więc wiem jak wyglądają tam drogi, infrastruktura itp. Bardziej mnie interesuje typowo z punktu widzenia kierowcy zawodowego. Jak wyglądają mniej więcej zarobki? Jak wyglądają tam systemy pracy? Podobnie jak na zachodzie np 3/1, czy jakoś inaczej? Ile tak realnie trwa kółko gdzieś powiedzmy na Kazachstan? No i jak z ładunkami na powrót? Też jakieś się znajdują? Jakie sprawdzone firmy możecie polecić? Wiem, że jest Hollex, Euroasia (chociaż ta ma kiepskie opinie) i jeszcze kilka innych mniejszych. Trochę jest pytań, ale i temat wydaje mi się ciekawy :) Aha, tym co chcą wyładować swoje frustracje, wyrazić mądrości, poobrażać, pokrzyczeć że lepiej po Polsce albo do niemca od razu dziękuję. Wiem że to specyficzny kierunek, dlatego chcę się czegoś o nim dowiedzieć. Dzięki :)

~Sqbaniec
*.55.65.19

REKLAMA

Posty (1)

~Sqbaniec
2020-02-16 13:13:10
jak w temacie...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.75.196

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce