REKLAMA

UWAGA!! Cyprian szuka pracy. UWAGA szefowie. Czytajcie uważnie, ponieważ jesteście brani pod uwagę.
ID: 247620

Poszukuję pracy jako kierowca kat. A, B, C, E/B, E/C

Imie i nazwisko : Cyprian Kozłowicz
Wiek : 40
Doświadczenie za kierownicą
amatorsko od roku 1990 (zacząłem jeździć dużym fiatem w wieku 11 lat)
oficjalnie od 1996
kat E/C od 1999

Przez wszystkie te lata tylko z naczepą.

OFERUJĘ:
- zamieszkam w kabinie więc 100% dyspozycyjności
- nie palę
- nie piję
- nie kradnę (nigdy i bez wyjątków). Mogę w umowie zawrzeć punkt, ze obetnę sobie rękę, jeśli ktokolwiek i gdziekolwiek złapie mnie na kradzieży bądź próbie kradzieży) Nigdy też niczego nie ukradłem, nie licząc chodzenia jako dziecko do ruskiego sadu na jabłka. Ruscy u nas stacjonowali i mieli jednostkę wojskową i sad.
Po jednostce chodziliśmy w poszukiwaniu łusek na strzelnicy, a do sadu na Jabłka. Raz pijany wartownik na strzelnicy puścił w nas serią i jako 10 letni chłopiec miałem wyciągany pocisk od kałasznikowa z tyłka w ruskim szpitalu wojskowym. Kolegów nie trafił, ponieważ drugi sołdat złapał pierwszemu za karabin i podbił w góre.
- dbam o powierzony sprzęt.
- nie spóźniam się do pracy i startuje zgodnie z harmonogramem.
- nie robię złośliwych i niepotrzebnych przestojów
- dbam o czystość pojazdu, o zabezpieczenie ładunku
- rozmawiam w stopniu komunikatywnym po polsku, angielsku i niemiecku.
- sam jestem w stanie porozumiewać się z lokalną policją, z pracownikami i w biurach firm.
- pracuję w godzinach 06:00 - 22:00
- Nigdy i pod zadnym pretekstem nie uruchamiam auta pomniędzy 22:00 - 06:00.
- Mogę pracować w soboty i niedziele, ale co tydzień musi być przerwa weekendowa 45h.
- Jeśli skracam w weekend do 24h, wkolejny weekend stanę na 66 h. Bez żadnej dyskusji i tłumaczenia że można to odbierać po trochę w tygodniu.
NIe ma gadania. Koniec i kropka.
- Pracuję tylko zgodnie ze wskazaniami TACHO, nie ma że to tylko 7 minut.
- Chcę aby w umowie o pracę zawry był punkt odnoszący się do artykułu 777 kodeksu cywilnego mówiącego o dobrowolnej poddanie się egzekuzji komorniczej.
Tak, abym nie musiał biegać po sądach, kiedy szef nie zapłaci. Normalnie komornik musi mieć wyrok sądowy. Artykuł 777 KC pozwala mu zając majątek na podstawie okazanej umowy i kidy szef nie będzie mógł udokumentować że dokonał wpłaty, komornik bez orzeczenia sądu zajmie mu konto bankowe i wypłaci mi należne pieniądze.
- Chcę mieć zapis w umowie, że jakakolwiek forma nacisku na mnie do złamania prawa (przekroczenie czasu jazdy i pracy kierowców) przez pracodawcę lub z któregoś wskazanego przez niego pracownika biurowego, bedzie skutkowała karą umowną w wysokości 150 000zł i ta też będzie podchodziła pod punkt dobrowolnego poddania się egzekucji komorniczej.
- Instrukcje dotyczące mojej pracy będę odbierał tylko od pracodawcy i osób przez niego wskazanych. Jeśli wyśle mi SMSa, lub zadzwoni ktoś, kogo szef nie wskazał, nie będę go słuchał. (słyszałem historię że facet pojechał 500km, bo mu koledzy kawał zrobili i wysłąli sms z instrukcjami, a on myślał ze to z biura)
- wymagam na dzień dobry samochodu nowego, albo w idealnym stanie technicznym i po generalnym sprzątaniu wewnątrz kabiny. (nie po kierowcy palącym)
Z mojej strony natomiast oferuję zachowanie auta w takim stanie, w jakim go otrzymałem. Jeśli dostanę nowy, to przysięgam że po dwóch latach w kabinie bedzie nie do odróżnienia z nowym. Jeśli coś zabrudzę, podrę, złamię, czy w jakikolwiek sposób zniszczę przez nieostrożność, sam odkupię nowy element wyposażenie i nawet szefa nie poinformuję. Auto będzie zawsze czyste, pachnące i zadbane jak nowe.
Naczepę sprzątam przed każdym załadunkiem, dbam o pasy, nie rzucam ich na ziemię, nie ciągam po błocie i staram się nie zamoczyć (na ile to możliwe). Jeśli załadunek/rozładunek jest w ulewnym deszczu, to pasy latem rozkładam na słońcu, a zimą trzymam w schowku w którym są rury od webasto i się suszą.
- Nie robię 45 minutowych przerw dziennych podczas za ładunków, rozładunków i oczekiwania na nie.
Jeśli przyjeżdżam do firmy i stoję w oczekiwaniu na załadunek, to jestem w pracy. Mogą mnie zawołać w każdej chwili i nie mogę pójsć na obiad, ani pod prysznic.
Wykąpać się trzeba co dziennie, więc przerwa jest w miejscu do tego przeznaczonym. Najpierw toaleta, później prysznic, a na końcu restauracja i obiad. Co dziennie bez dwóch zdań. Zajmuje mi to od 50 do 70 minut. Zależy czy jest kolejka pod prysznic i w restauracji. Nigdy nie stałem dłuzej (lata doświadczeń mi to podpowiadają) niż 75 minut. Zazwyczaj do jednej godziny i ruszam.
NIe zgadzam się na żadne diety, kilometry, kombinacje, rozliczenia, papierologię. Tylko ryczałt. Co piątek do godziny 15 na moje konto bankowe ma wpłynąć 2000zł i to chcę mieć w umowie o pracę. W poniedziałek jeśli nie będzie, to we wtorek konto szefa zajmuje komornik. Także polecam dać w banku ZLECENIE STAŁE, aby nie zapomnieć.
I nie interesuje mnie czy w tygodniu miałem 5, czy 12 kursów. Organizacja kursów to szefa sprawa. Jeśli auto nawali i postoję 3 dni, to też nie mój problem. Jeśli ci auto szwankuje to spal i kup nowe, ale kierowcy masz zapłacić. Bo ja jestem w samochodzie trzeźwy, zwarty i gotowy do pracy. Dyspozycyjny.
NIe muszę na weekendy zjeżdżać nigdzie. Noce spędzam gdzie wypadnie, a weekendy w miejscach gdzie jest w poblizu (promień 10km) market, basen, siłownia, knajpa, klub fitness, cokolwiek. Chodzi o to, żeby było gdzie się załatwić, wykąpać, zjeść i zrobić zakupy. Mogę isć do toalety 2 km, a pod prysznic 5km. NIe ma problemu. A czy sie wykąpie na basenie, w klubie fitness, w siłowni, czy na bazie jakiejś firmy to nie ma znaczenia.
Z tym że UWAGA! Jeśli mam na weekend zostać "na firmie" to chcę mieć zapewnione przejście przez bramę.
Już raz wjechałem na firmę, gdzie załadunek był rano. Zaparkowałem auto, sprawdziłem gdzie jest sklep, wykąpałem się przebrałem i chciałem iśc na miasto.
Na bramie zatrzymał mnie cieć i uznał ze nie wyjdę, bo. . cytuję... "Ty jesteś przypisany do auta i masz być tam gdzie auto, Jeśli auto zostaje, to i ty zostajesz, a jeśli ty wychodzisz to i auto wychodzi" Nie chciałem tych bredni słuchać i ciecia ominałęm. NIestety złapał mnie za rękaw i noc spędziłem na komisariacie policji, a cieć spędził noc na SORze. Złamałem mu rękę, wybiłem stawy: łokciowy, barkowy i nadgarstek. Ja się po prostu wyrwałem z uchwytu, a że jemy trzy stawy się wywinęły i pękła kość, to już nie moja wina. Policjanci kilkanaście razy oglądali film poklatkowy z monitoringu i w przerwach między przesłuchaniami prosili abym im pokazał jak to zrobiłem I dwóch nauczyłem. Chwytali mnie za ramię i próbowali zgodnie z własnym szkoleniem wykręcać mi rękę do tyłu, a ja miałem powoli im pokazywać jak to się robi. Problem w tym, że powoli się nie da, bo powoli dojdzie do siłowania się na rękę, a to przegrywam. Za to silne uderznie na staw, powoduje wygioęcie go w drugą stronę i wtedy delikwent już się nie ma jak siłować. On już tylko klęczy i wyje z bólu. Tu nie ma półśrodków. Sprawa trafiła do sądu i wysoki sąd uznał ze ja dokonałem samoobrony, a on nie miał prawa mnie łapać za rękę. Niestety za próbę uwięzienia mnie, sąd nie chciał go skazać. Sprawa przypisania kierowcy do auta została przez sąd nierozstrzygnięta. Do dzisiaj nie wiem, czy miał prawo mnie nie wypuścić, czy nie miał.

To by chyba było na tyle. Jestem ciekaw ilu pracodawców zgodzi się na takie warunki. Jeśli coś pominąłem proszę o uwagi. Uwagi merytoryczne i na temat. Które punkty są akceptowalne, które nie są, a w których jest miejsce na negocjację.
Pracy oczywicie nie szukam, ale jeśli miałbym zacząc pracować w PL, to myślę że właśnie na takich warunkach.
Przepraszam ze wszelkie literówki i błędy, oraz za dość chaotycznie napisany tekst. Mam nadzieję że mimo wszystko będzie zrozumiały.
Czekam na MERYTORYCZNE uwagi pracodawców, a kierowców proszę o zapoznanie się z opiniami tych ostatnich. To może być przydatna lekcja

~Cyprian
*.internetia.net.pl

REKLAMA

Posty (88)

~dobry kolega
2019-12-05 10:34:08
Anglia to fajans tam jak w przeliczeniu 10 tysi pln wyjdzie tojuz dobrze te glupie tygodniowki powoduje ze wielu ludzi nie umie gospodarowac pieniedzmi no i brexit wielu leszczy wyjezdza do niemiec bo i tak w pl nic nie maja

1

ninobzik
2019-12-05 10:35:15
Cyprian osmieszasz brać szoferską
Co to ma być??
Nie kradnę, zapewniam że nie kradnę, możecie mi rękę odciąć, ale nie kradnę, itp, itd.
Może cyrograf podpisz, że pokrywasz wszystkie straty materialne, nie ważne z jakich przyczyn one powstały
I ten kwiatek ::, mieszkam w budzie i jestem w100 % dyspozycyjny.
Pytanie, :: miesiąc, rok, masz zamiar w budzie żyć??
Bezdomny jesteś??

1

~otwarty na współprace
2019-12-05 10:36:19
Cyprian
2019-12-04 23:45:51
Zrobiła się bardzo mądra i rzeczowa dyskusja na poziomie polskich kierowców ciężarówek. "
bez przesadyzmu, Cypek. Wprawdzie rzeczowość to cecha wrodzona pol-kiermanów ale z tą "mądrością "? To może być subiektywne odczucie.
Ja mam takie pytanie : co sadzisz o kamerach skierowanych na do wewnątrz kabiny ( coraz bardziej popularnych w uk-firmach ) ?
Ok or,
.. not?

1

~Transportowski
2019-12-05 11:06:41
Cyprian mogę Ciebie zatrudnić, wtedy gdy zwolni się ostatni kierowca zza wschodniej granicy. Czyli nigdy.

1

~Miro
2019-12-05 11:12:48
Cyprian? Kolejny chce rozdawać autografy?

1

ninobzik
2019-12-05 11:16:13
Zatrudnijcie chłopaka.
Przecież nie kradnie, nie pije, w budzie będzie mieszkał przez rok cały!
Czego tu jeszcze wymagać?!

1

~Dziad największy
2019-12-05 11:34:36
Panowie przyjmę każdego.
Nie płaciłem kierowcy. Teraz tego bardzo żałuje. Obiecuje poprawę.
Tylko nie odchodźcie. Zapłacę Cyprianowi podwójnie!
Przyjdź Cyprian !
Pilny wyjazd już dzisiaj. renault premium wykoszone z pokrzyw. Wsiądziesz jak król. Przelewy robie codziennie. Tylko wyjedź Cyprian !
Nie odchodźcie panowie kierowcy. Nie chce ukraincow. Im jak coś się obieca trzeba wypełnić.

1

~Dziad największy
2019-12-05 11:47:46
W razie czego zatrudnię piecu. Liczę ze czterech odejdzie w pierwszy dzień. Jeden może zostanie.
Znajdziecie mnie w internecie.
Firma magnez dziad trans premium.

1

~dobry kolega
2019-12-05 11:48:35
nieroby jak chcecie zarabiac jak wyksztalceni lekarze ale nie chcialo sie wam uczyc to jest robota w planzer transport w zurychu stückgut codziennie w domu 6200 chf brutto plus diety na reke wyjdzie z sobota 6500 chf nieroby

1

~Transportowski
2019-12-05 12:27:08
Cyprian aplikuj do mnie. Chce w końcu jakiegoś znanego kierowce, może będziesz kręcił filmy i wstawiał na Youtuba? U mnie sama zagraniczni kierowcy w większość. Takiego jak Ty mi potrzeba.

1

~dobry kolega
2019-12-05 12:38:00
od pazdziernika siedze w domu w de bo mialem wypadek w pracy zasilek chorobowy z ch wiekszy niz pesja w de do konca roku mam jeszcze 2 tygodnie zaleglego urlopu
~dobry kolega
2019-12-05 12:40:45
oczywiscie przy moich kosztach to o wiele za malo dokladam co miesiac ok 1700 e do tego co mam z cha ale to zrozumiale majac na utrzymaniu rs6 i bmw 645 ci oraz rodzine

1

~dobry kolega
2019-12-05 12:45:26
dodatkowo pomagam biednym bo pracuje jako wolontariusz w tafel to takie niemieskie mopsy jazdze w sobote autem i zbieram po sklepach produkty przed utrata gwarancji dla biednych wy w pl zyjecie w chciwosci tylko dla siebie
~dobry kolega
2019-12-05 12:47:54
mentalnie zachod od wschodu dzieli co najmniej 50 lat
ninobzik
2019-12-05 12:52:01
Cyprian, zapomniałeś dodać w CV, że jesteś wziętym pisarzem.
To że wypisujesz bzdury, możesz lojalnie przemilczeć.
Ofert masz bez liku, zatem przebierając, odrzucaj te gdzie wspominają cokolwiek o jakiejkolwiek pracy.
Powodzenia
~dobry kolega
2019-12-05 12:54:49
moze troche przesadzilem ale i tak nie chce u was mieszkac bo w pl kazdy uwaza sie za poszkodowanego i ze mu sie nalezy a w de kazydy jest wdzieczny za pomoc
ninobzik
2019-12-05 12:56:29
Dobry!! Był ty ostatnio za Uralem??
Pewnie stąd dostrzegasz, takie dysproporcje.
W Mińsku, to nawet obwodnicę nową wybudowali. To oznacza że Łukaszenka, goni zachód.
Jeszcze 5 lat i będzie 0 do 0
ninobzik
2019-12-05 12:58:05
To gdzie ty był dobry?
W Wielkopolsce jakoś ułomności, o których mówisz, nie dostrzegam!
ninobzik
2019-12-05 12:59:50
Wyjazd na prom i królowa mnie przywita, po drugiej stronie
~Dziad największy
2019-12-05 13:00:54
Zatrudnię kierowce z właściwościami ferro magnetycznymi. Trasy na daleki wschód. Renault premium z 1999r. 180tys km. Igła.
Sprzedam lub zatrudnię kierowce.
Magnes dziad trans premium. Nam transport się opłaca!
~dobry kolega
2019-12-05 13:01:15
bziku lukaszenka na swoj sposob bardziej dba o swoj narod niz pisowcy bo on prowadzi polityke rownowagi a w pl pis sprzedaje polske zydom i amerykanom i wmawia ze to dla ogolnego dobrobytu ciekawe dlaczegow bornym sulinoiwie wywoz smieci podrozal o 300% skoro teraz jest tak swietnie urraa pis przewodnia sila narodu z bratnim kim ir senem
ninobzik
2019-12-05 13:02:42
Bo PiS to głos ciemnogrodu
~dobry kolega
2019-12-05 13:08:36
nigdy na szyczatach wladzy nie bylo takiej prymitywnej chciwosci jak teraz w pl przeciez jak sie mianuje wlasciciela budki z kebabem na szefa panstwowego koncernu to czego mozna sie spodziewac? wy nieroby myslicie ze pieniadze sa z drukarni a niby rzond z pisu zapewni wieczny dobrobyt i szeczesliwosc nieroby jak umrze kaczka deweloper to sie dopiero zacznie walka na noze o to kto dalej ma rzadzic jak juz opozycje sie zdlawi do zera czego pragniecie
~dobry kolega
2019-12-05 13:11:29
piotrek 333 spoko dlaczego uwazasz de za swojego wroga a jednoczesnie tam pracujesz? przeciez w pl od dawna jest wysniony dobrobyt wlacz tvpis info i sie dowiesz jak teraz masz dobrze
ninobzik
2019-12-05 13:15:11
Dobry, skończ z tym określeniem " nieroby".
W Wielkopolsce z taką przemową na ustach, byłbyś bardzo niemile powitany!
Wrzucanie wszystkich do jednego worka jest zachowaniem nie godnym.
~dobry kolega
2019-12-05 13:20:17
lubie odnajdywac polskie paradoksy to moje hobby dzis przedstawie jeden uruad celny w przemyslu znalazl hurtownie co okradla budzet na 6 mln pln na fikcyjnam wywozie towaru na ukraine poprzez tax free jednoczesnie prezes nbp zatrudnil dwa lachociagi z pesjami po 60 tysi pln i to bylo w majestacie prawa normalnie umieram ze smiechu bo one dostaly w sumie ok 12 mln pln

1

~dobry kolega
2019-12-05 13:26:27
1 mln 200 dostaly sorry ale to i tak poraza a kuchcinski 4 mln za latanie samolotem, karczewski nielegalne zajmowanie panstwowej willi w warszawie, no i banas ten to jest mistrz swiata

1

~dobry kolega
2019-12-05 13:32:22
a prezes? fundacja im lecha kaczynskiego dostala 179 mln e z konta nbp na ktorym bylo 500 mln e z przelewu z hong kongu od biznesmena ktory nagle zmarl ciekaw zbieg okolicznosci blogoslawiony ojciec rydzyk tez w takich okoliczniosciach jezdzil maybachem ok koniec zartow przelew do firmy z pl z hong kongu a caly zarzad poszedl siedziec na polecenie ziobry tak sie robi interesy w pl

1

ninobzik
2019-12-05 15:53:26
Dobry, powszechnie znane są to fakty. Natomiast należy podumać nad tym, aby w przyszłości nie dochodziło, do podobnych nadużyć.
~Grisza 1978
2019-12-05 16:53:41
Wymagania, jak po wyższej szkole, lecz pisownia okolo 5 klasa podstawowki... Znaki interpunkcyjne i pisownia poszczególnych wyrazow nieznana,
. Pisze, jak inni mowia...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.89.87.12

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels