Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Różnice między kobietą a mężczyzną, najstarszy zawód świata i najstarsza wyje.. a na świecie.
ID: 247359

Wczoraj w nocy znajoma zapytała mnie, dlaczego jeśli facet zalicza panienki to jest GOŚĆ przez duże G, a jeśli to samo robi kobieta, to jest zwykłą TUFTĄ.
Oczywiście jej powiedziałem coś innego, żeby mi z łóżka nie uciekła, ale moja opinia jest zupełnie inna.

Gdybym miał zażartować, to powiedziałbym tak:
Klucz którym można otworzyć wszystkie zamki jest bezcenny, a zamek który można otworzyć każdym kluczem jest bezwartościowy.

Jednak to jest żart i nawet jeśli odrobinę pasuje do sytuacji, to jednak niczego nie wyjaśnia.
A powód jest wbrew pozorom bardzo prosty. Jest nim OSIAGNIĘCIE CZEGOŚ SPEKTAKULARNEGO.
Znany kierowca formuły 1 napisał w swojej książce, że przeleciał w życiu ponad 5000 kobiet.
I czy jest chociaż jeden facet, który mu nie zazdrości?
Jeśli macie kolegę, lub słyszeliście że ktoś z waszych znajomych ma takiego kolegę, któremu wystarczy kilku słów na ucho i laski idą z nim do domu, to czy nie zazdrościcie takiemu i nie podziwiacie go. Ja bym mu zapłacił żeby mnie tego nauczył.
To jest coś, co w większym lub mniejszym stopniu próbują osiągnąć wszyscy, a udaje się tylko nielicznym. To jest OSIĄGNIĘCIE.
Mnie zdarzyło się tylko raz i tylko jednego wieczoru poderwać dwie dziewczyny i obie zabrać do łóżka, a pomimo że było to raz i 20 lat temu, chwalę się tym do dzisiaj. Pochwaliłem się wszystkim kolegom, znajomym, żonie, bratu, ojcu i nawet matce powiedziałem. To jest największy sukces w moim życiu i nie mam wśród kolegów i znajomych nikogo, komu się to udało.
Wprawdzie skakałem z samolotu i na bungee, pilotowałem mały samolot, szybowce i helikopter, udało mi się wdrapać na kilka dość wysokich europejskich szczytów i nurkowałem z rekinami, ale wszędzie tam były tłumy. Niby czułem że coś osiągnąłem, ale przecież to żadne osiągnięcie, bo każdy może to zrobić.
Jaki sens pochwalenia się, że sie skakało z samolotu, kiedy za niecały 1000zł każdy może pójść i skoczyć? Nie wymaga to ani specjalnych umiejętności, ani za dużo pieniędzy, ani też nikt tego nie zazdrości. Ludzie lubią osiągać coś, co jest prawdziwym osiągnięciem i sukcesem. Zwycięstwo w F1 to jest coś. Dostanie się do pracy na stanowisku pilota w liniach lotniczych. To jest coś. Zostanie jakimś dyrektorem dużej spółki, gdzie są setki kandydatów, czy dla fizyka praca w NASA.
Masz coś, czego bardzo wielu próbowało i próbuje, ale bez skutku.

A gdyby kobieta chciała mieć na noc 10 facetów? Gwarantuje wam, że skompletowanie chętnych, żadnej nie zajęłoby dłużej niż dwie godziny.
Jakie to osiągnięcie? Czym się pochwalić. Przecież każda może to zrobić bez najmniejszego wysiłku. Dlatego to nie wzbudza szacunku, a wręcz przeciwnie.
Podrywanie faceta i zaciągnięcie go do łóżka nie stanowi dla żadnej kobiety trudności. One mogą mieć co noc trzech i co noc trzech innych. Bez wysiłku.

Szukałem jakiegoś porównania, że kobieta oddająca się trzem faceto dziennie jest jak... I tutaj szukałem czegoś, co mogliby bez trudu zrobić faceci, z czego nie mogliby być dumni i do czego są namawiani.

I wiecie co. Znalazłem a*alogię.
Kobieta wychodząca wieczorem na miasto jest podrywana i namawiana, ale gdy zacznie ulegać wszystkim, nie zasłuży sobie na szacunek, a raczej na pogardę ze względów opisanych powyżej.
To teraz wyobraźcie sobie że mężczyzna idzie na jakąś giełdę, a tam jest kuszony, namawiany i kokietowany przez organizatorów gry w trzy kubki.
Jest kuszony wysoką wygraną, manipulowany poprzez pokazowe zwycięstwa podstawionych ludzi i namawiany przez podstawionych przechodniów. Zagraj! Zagraj, a może wygrasz! Zagraj! I ulega... kładzie na stół 500zł i odchodzi z niczym.
No niby lubi ryzyko, niby lubi hazard i niby lubi gry, ale i tak po wszystkim kończy wydymany po całości. I teraz wyobraźcie sobie faceta który pyta się was tak:

Dlaczego organizator gry w trzy kubki, jeśli namówi do gry 10 osób, to jest uważany za cwanego gracza, a jeśli ja dam się namówić 10 razy na taką grę, to zostanę uznany za frajera??
I teraz porównajcie to pytanie do pytania jakie ja usłyszałem dzisiejszej nocy! Czy te pytania nie są identyczne i podobnie idiotyczne?
W jednym i drugim przypadku pytanie zadaje osoba WYDYMANA PO CAŁOŚCI. A wydymany z założenia nigdy nie będzie stroną zwycięską.

~Cyprian
*.internetia.net.pl

REKLAMA

Posty (20)

~Cyprian
2019-11-22 13:41:25
jak w temacie...
~Ordynator Panteras.
2019-11-22 13:44:20
Cypek ty jak nic to nic, a jak coś to drugie nic.

1

~Breaker Breaker
2019-11-22 13:54:53
Ty panteras nie myśl zbyt dużo.
Chomąto przez łeb i wio
g-a
2019-11-22 14:19:14
Różnica między kobietą a mężczyzną? Z tyłu niczym się nie różnią, a z przodu do siebie pasują :-)

-1

ninobzik
2019-11-22 15:18:11
Gino żeś Cypkowi recenzje wystawił że nic dodać, nic ująć. Cały artyzm poszedł się tańczyć.
~Ordynator Panteras.
2019-11-22 15:27:40
Problem w tym że człowiek pracy (taki jak ja,
), nie ma czasu aby czytać wywody Cypka.
Już kiedyś go prosiłem aby się streszczał,
Ja mu "huce i godom", a on nic.

-1

~Jack Spaarow
2019-11-22 18:07:55
Cypek zacznij pisać powieści kryminalne jesteś zajbisty. Wzoruj się ns Marek Stelar.

2

g-a
2019-11-22 18:43:04
Chciał się dowiedzieć, no to wyjaśniłem jak potrafiłem.

-1

Putek
2019-11-22 20:47:21
Zajefanie piszesz chłopie.
g-a
2019-11-22 20:49:17
Dzięki :-)
Putek
2019-11-22 21:23:36
skąd Cyprin bierzesz takie pomysły.
~Cyprian
2019-11-22 22:32:51
Opisuję rzeczywistość.
ninobzik
2019-11-22 23:08:07
Wejście na szczyt dotąd nie zdobyty, pokonanie własnych słabości, pomoc bliźniemu... to są Osiągnięcia. Tylko kto by się takimi osiągnięciami chwalił, w obecnych czasach. Czyżby konsument jadł aby jeść?
~Fzg
2019-11-23 00:34:07
Cyprian szuka chłopaka. ot. to

1

~Cyprian
2019-11-23 03:22:56
Pomoc bliźniemu, to nie jest osiągnięcie tylko norma. Nie ma się czym chwalić.
Matka mnie nauczyła, że należy pomagać i zawsze to robiłem. Nigdy jednak nie czułem potrzeby opisywania tego, czy chwalenia się tym, że sąsiadce na wózku robiłem zakupy, albo że innej wniosłem torby na drugie piętro. Wózek z dzieckiem wnosiłem po schodkach komunikacji miejskiej przez całą szkołę średnią i nie bylo to nic niezwykłego. Dopiero kiedy na miasto wyjechały pojazdy niskopodłogowe, to nie było już konieczne.
Jednak nigdy w domu nie opowiadałem że tego czy tego dnia pomogłem wnieść, lub sam wniosłem kobiecie wózek do autobusu. To byłoby żenujące. To tak jakbym się pochwalił tym, że umyłem dzisiaj rano zęby. To nie jest nic niezwykłego. Żadne osiągnięcie.

1

ninobzik
2019-11-23 15:35:50
Cyprian a więc jesz aby jeść... Przykre to. Za to zaliczonymi panienkami należy się chwalić!! Quwa ty to masz ciekawie zmodyfikowany światopogląd. Zakładam żeś katolik i człek prawy.. Napisz jeszcze hymn bałwochwalczy na własną cześć. Rodzice będą z ciebie dumni!!
ninobzik
2019-11-23 15:43:47
Apropo, gdzie to wspominam o tym aby czymkolwiek się chwalić?? Wskaż taki zapis, albo czytaj ze zrozumieniem.
~Cyprian
2019-11-23 20:06:17
Ninobzik. Ty trzeźwy jesteś? I ty mi zarzucasz brak czytania ze zrozumieniem? I co ma znaczyć tekst, że jem żeby jeść. Jem dla przyjemnosci jedzenia i z potrzeby ciała.
A zaliczanie panienek? Hmm Wszystkich zaliczyć nie można, ale próbować trzeba :)
ninobzik
2019-11-23 20:14:54
CzyliJesteś prawdziwym konsumentem. To gdzie pisałem o tym aby się czymkolwiek chwalić?? Quwa to nie jest pismo obrazkowe. Czytaj a nie przeglądaj.
silwio
2019-11-23 20:43:30
Cypek.. słuchaj bzika... a jak będziesz oporny, to on Ci pod innym nickiem da porady... taki niegrozny czubek z niego... jedynie w necie może próbować zablyszczec... :)
REKLAMA
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.237.16.173

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2023
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels