REKLAMA

Kostka brukowa przyczyną tragedii?
ID: 247194

Kilka dni temu gliwicka policja otrzymała zgłoszenie o śmiertelnym wypadku przy ul. Raciborskiej w Sośnicowicach. Jadąca chodnikiem kobieta nagle przewróciła się. Na udzielenie pomocy było za późno.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (6)

~Polak maly
2019-11-15 00:31:54
a gdzie jest służba drogowa, jeżdżą blokują drogi i udają że nic nie widza
kolibeer
2019-11-15 10:16:32
Ile w Polsce jest rond, gdzie wyspa centralna wyłożona kostką jest zdewastowana? Luźna kostka leży, a gdy wejdzie między bliźniaki to tragedia gotowa. Leżą miesiącami albo i latami, radiowozy przejeżdżają tamtędy codziennie i jeszcze trzeba to zgłaszać na 112? Tylko wtedy policja zareaguje? Widzę też olbrzymie korki, obok których przejeżdża radiowóz, i zamiast pomóc kierowcom, przejeżdżają dalej. Widzę leżącego pijaka, na trawie obok chodnika, i spoglądających na niego zza szyby radiowozu policjantów. To polska rzeczywistość! Policja już dawno przestała być służbą! A raczej służy - służy swoim mocodawcom i pomnaża dochody. Obywateli mają...
~zcx
2019-11-15 19:39:26
te dokładki na rondach z kostki czy to w środku czy na obrzeżach to porażka i jeszcze sa one wyżej niż pozostała nawierzchnia.

to samo ronda turbinowe wielkości koła od roweru.
~rryrey
2019-11-15 23:24:12
dzisiaj na zderzaku naczepy natchnąłem się na ciekawy okaz. Ktoś położył kostkę brukową. Całe szczęście, że podczas pobierania naczepy z bazy był dzień i zauważyłem ją. Co ciekawe, na bazie nie ma nigdzie kostki, więc prawdopodobnie kostka przyjechała na zderzaku z innym kierowcą.
~Kierowca
2019-11-16 13:09:25
Policja musi pilnować kaczora i jeździć na miesiecznice, a takie *ly na drogach ich nie interesują.
~Smak Gumy
2019-11-16 13:41:30
Musi być gumowanie prewencyjne i lecznicza lewatywa robiona gumową gruszką.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.229.119.29

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels