REKLAMA

WCZORAJSZY WYPADEK W MŁAWIE. TRZY OSOBY SPALONE W ROZTRZASKANYM AUCIE OSOBOWYM... DO MYŚLENIA...
ID: 241303

W pierwszej kolejności składam kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinom osób które zgineły w tym tragicznym wypadku. Wracałem właśnie z Olsztyna kiedy dojechałem może dziesięć minut po zderzeniu tych dwóch pojazdów.
Dopiero w dniu dzisiejszym znalazłem zdjęcia z wypadku w internecie.
Przykro mi że na kanwie akurat tego wydażenia, ale chciałem zaapelować o rozwagę przy podejmowaniu decyzji o nakłanianiu, używaniu i stosowaniu środków mających na celu zafałszowanie pracy TACHOGRAFU... bo wyobrazmy sobie sytuację w której okazuje się że kierowca białego ciągnika jechał na... pozostawiam do myślenia. Pozdrawiam i szerokiej rozsądnej drogi.

Posty (1)

Mikkele
2019-03-27 12:31:40
jak w temacie...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.237.94.109

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels